BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

14 lata 1 miesiąc temu #5678 przez anetkafed
Właśnie udało mi się wstawić swój Brzuszek w galerii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5696 przez AnQś
Ja mam malutki brzuszek, dość często podskakuje od ruchow Małej, chociaż od kilku dni chyba ma lenia, bo rusza się troszkę mniej. Oczywiście Mała nie brzuszek hihihi. Zdjątko postaram się wkleić niebawem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5704 przez lotos
dziekuje za wklejenie brzuszka anetka, masz spory brzuszek, mój jest o połowę mniejszy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5731 przez anetkafed
Lotos,

a ile przytyłaś w ciąży. Ja właśnie przekroczyłam 8 kilo, ale że przed ciążą miałam sporą niedowagę, to według różnych źródeł jest ok. Do 60 kilo i tak mi jeszcze trochę brakuje. A przy niedowadze przed ciążą "książkowo" powinno sie przytyć 14-16 kilo. Więc mam nadzieję, że w 3 miesiące jakie mi zostały jeszcze 8 mi nie przybędzie. Zresztą najważniejsze, aby dzidziuś był zdrowy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5763 przez lotos
Ostatnio jak ważyłam się 8 lutego w szpitalu to wg. wagi przytyłam ok. 4,5 kg więc sama Twoja waga mówi o mojej mniejszej polowie :)

i faktem najwazniejszym jest aby dziecko bylo zdrowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5793 przez Mirella
Dziewczyny, odżywiać się zdrowo, wysypiać i na wagę nie patrzeć!!! Ja przytyłam w ciąży 24 kg, moja koleżanka tylko 8, obie urodziłyśmy zdrowe dzieci. Ważniejsze jest jaką wagę dziecka pokazuje USG.
Do tycia w ciąży, bądź nietycia w ciąży, trzeba mieć predyspozycje, nad tym się nie da tak do końca zapanować. No chyba żeby się opychać fastfoodami, ale to i tak te ze skłonnościami do tycia przytyją dwa razy więcej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #5797 przez lotos
no masz racje :) a co powiesz o wielkości brzuszka? tutaj już nie ma zmiłuj, chyba musi byc proporcjonalnie "jakiś tam" wielki do miesiąca ciąży. Jestem już w 25 tc. a nie jest jakiś taaamm wielgaśny, nie wiem po prostu się martwię :( ale malutka się rusza i to strasznie, to jedyne co mnie uspokaja i daje wiedzę o tym że jest wszystko okej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5798 przez _aga86_
Lotos bez obaw- brzuch nie swiadczy o wielkosci dziecka- jestem tego przykladem... U mnie ciaze bylo widac na przelomie 6/7 m-ca i do samego konca mialam niewielki brzuch, a dziecko urodzilam zdrowe i silne. Julka miala 57cm i 3470- wazyla- wszyscy pytali gdzie ja zmiescilam:) Takze nie martw sie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6252 przez mysia-sia
witam:)
dziś mój pierwszy dzień na forum więc się dołączam do temau, ponieważ też mam termin na czerwiec, a dokladniej na jego końcówkę:)
nasze maleństwo ma przyjść na świat 23 czerwca 2010, będzie to najwspanialszy dzień naszego życia i pomimo tego, że się trochę boję, bo to będzie pierwszy poród i czuję się taka niedoświadczona, to nie mogę się już doczekać:)

jeśli chodzi o wielkość brzuszka, to mój w ostatnim miesiącu rósł tak szybko, że dosłownie z dnia na dzień widziałam, że się "powiększam", wyrosłam ze wszystkich możliwych spodni, na gwałtu rety leciałam do sklepów kupować ciuchy ciążowe, żeby mieć chociaż jakiś element garderoby nadający się do pokazania się wśród ludzi;)

pozdrawiam wszystkie mamy i przyszłe mamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6423 przez Lidziun
dzisiaj bylam na kolejnym usg, lekarz powiedzial ze wszystko w porzadku, widzialam jak spogladaj jaka plec, chociaz nic o tym nie mowil ale zauwazylam ze bedzie chlopiec, potwierdza sie poprzednie usg, maly znowu tak sie obrocil, ze nie bylo widac twarzy, wiec ne wiem jak wyglada "sprawa" z koscia nosowa, ale mam nadzieje ze jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7282 przez whiteeye
Witam
Ja mam termin na 25 czerwca :) Dzidzia codziennie daje znać o sobie i choć jeszcze nie znamy płci to już nie mogę się doczekać, aż będzie z nami :)
Do tej pory przytyłam już 10kg - dużo - i oczywiście martwi mnie to, ale myślę, że tak ma być i tyle :) najwyżej będę jak mały hipopotam:)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7305 przez madlen73
Witam.Nie ma ja czdrwcowe mamusie.Mnie termin wyliczyli na 7-13 czerwca.Jest to moja druga ciaza ale pierwszy porod.Pierwsza stracilam w lipcu ubieglego roku.Jak wasze samopoczucie.U mnie zmienny nastroj i ta straszna zgaga.Juz czasem mam dosc,ale przynosi mi choc na chwile radosc ze tam jest moj skarbek(nasza corka)Moze ktos ma sposob na ta zgage. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7328 przez Lidziun
ja przytylam 5 kg (wazona dnia 22.02), niby nie duzo ale czuje sie jak slon, czasami mam takie dni ze brzuszek mnie strasznie obciaza i najchetniej lezalabym caly dzien , ale niestety tak sie nie da, maz, dziecko dom na glowie , ale mam nadzieje ze jakos to bedzie i ze nie wyladuje znowu w 30 tyg w szpitalu jak to bylo przy mojej Amelci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7339 przez AnQś
Madlen mi pomaga Wielka Pieniawa-woda , która neutralizuje kwas żołądkowy-kupuję ją normalnie w markecie. Piłam ją przed ciążą i w ciązy i wyniki mam perfekt, a zgaga znika raz dwa. PS.Jest w zielonej butelce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7344 przez sara125
a mi pomagalo zmne mleko z lodowki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl