BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

14 lata 9 godzin temu #17587 przez mysza855
dzień dobry bardzo;)

Ja noc dziś już nie aż tak fajna jak wczoraj... Co 2-3h pobudka do toalety, a poza tym jak becia*1980 piszesz gorąco mi było jak cholera. Chyba hormony szaleją na całego. Zasnąć też nie mogłam, bo jakoś dziwnie mnie w kroczu pobolewało, jakby tez lekko kuła szyjka - moze dalej się skraca... A moze jakiś rozwarcie chociaż małe by się zrobiło... ;)
Mała daje popalić od rana w sumie to po 4 nad ranem zaczęła czkawką... A teraz po śniadaniu rewolucja, ale po przedwczorajszym USG przynajmniej wiem, że to co wypycha po lewej stronie to kolanka :lol: Bo nie mogłam wyłapać wcześniej cóż to takiego :)

Ale dobrze, że jest jeszcze dzień i też można się drzemnąć - i nikt mi z tego tutułu nie tobi wyrzutów :lol:
W ogóle ostatnio bardziej domatorka się zrobiłam. Raz, że przez pogodę się wychodzić nie chciało, a dwa że w głowie siedzi im bliżej domku tum lepiej... :blink:
Ale już powoli zaczynam czuć się zmęczona tym czekaniem na rozwój sytuacji, a z drugiej strony ciężko czasem się skupić na czymś innym. Chyba za szybko przygotowałam wszystko dla małej, bo tak to teraz miałabym się czym zająć.
W sumie to po ostatniej pogodzie okna aż sie proszą o umycie, ale po niedzieli się wezmę za nie i może okaże się pomocne i wyląduję na porodówce ;)

Miłego dnia dziewczyny i odmeldowywać się dwupaki po kolei ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 7 godzin temu #17600 przez Margolec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 godzin temu #17625 przez anetkafed
Witam,

ja też w dwupaku. Wczoraj byłam na wizycie i wszystko ok. Szyjka zamknięta i raczej nic nie wskazuje na to aby było coś szybciej. Jeśli nic się nie wydarzy 2 mam zgłosić się do szpitala. I w końcu po 9 miesiącach nie mam anemii. :) Maleństwo dopisuje, a jak tylko na dłużej przyśnie to je troche szturcham sprawdzić czy oby na pewno jest ok. Poza tym chyba nie będę starać się nic przyspieszać bo gdzie mu będzie tak dobrze jak w brzuszku u mamy. Choć jutro jadę myc okna w nowym domu ;) Pozdrawiam trzymajcie się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 godzin temu #17629 przez becia*1980
ja tez miewam klucia i ciagniecie w pochwie, jakby mi szyjke macicy rozrywalo ale nie jest to bardzo bolesne tyle co uciazliwe takie ciagniecie, ale wszystko sie teraz przygotowuje do porodu :) w sumie to juz nam coraz mniej zostalo czasu do spotkania z malenstwami :) ja strasznie sie poce w nocy i teraz jak dzis cieplo to tez :D

ale dzis mialam nerwy jak nie wiem co, chyba cisnienie mi skoczylo, a wszystko przez ten remont mowie wam, a chodze tak podminowana ze jak zaczne rodzic to chyba wszystkie nie mile polozne dostana ode mnie wiazanke ;) myslalam ze dzis skoncza remont a tu wyszly jakies babole i jakies problemy i wogole afera cala az szkoda gadac zeby sie nie denerwowac, bo mowie ze z tych nerwow to chyba szybciej na porodowce wyladuje, a tu w domu taki syf, myslalam ze wszystko skonczymy z mezem w weekend i ze sie posprzata , a tu robota idzie pod gorke, maz tez zly, ale mnie uspokaja zebym sie nie denerwowala, kochany jest, ale latwo sie mowi a gorzej wykonac, no ido tego teraz latam do kibelka i nie wiem czy mnie goni z nerwow biegunka czy to ta co moze byc przed porodem, czas pokaze czy minie a juz ze 4 razy bylam w wc, a wczesniej to raczej mialam zaparcia i problemy z wyproznianiem, no zobaczymy ;)

wolalabym urodzic dopiero jak wszystko bedzie posprzatane, a do tego mam dwie imperzy w planie, u corci w przedszkolu robia dzien mamy i taty polaczony i beda wystepy i prezenty dla rodzicow, wiec chcialabym byc, a 30 maja mam organizowany z pracy dzien dziecka dla dzieci i tez chcialabym pojsc z corcia :) ale zobaczymy, chcoc ja ciagle obstawiam moje przeczucie ze urodze 3 czerwca, zobaczymy czy sie sprawdzi :blink: maz sie smieje ze raczej widzi ze 9 czerwca na nasza 9 rocznice slubu urodze maly prezencik :blink: a termin jest na 7 czerwca tyle ze my mamy nie wiele do gadania, kiedy dziecko zechce wyjsc to wyjdzie i juz, zebym nogi nie wiem jak zciskala czy tez starala sie przyspieszyc, z natura sie nie wygra (no chyba ze bylaby cesarka ;) wtedy latwiej zaplanowac dzien porodu ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17717 przez mysia-sia
ja również nadal w dwupaku

teraz już jest wszystko ok, wczoraj miałam niezłego stracha i dziś od rana też trochę, ale wystarczyło wsiąść do samochodu i się szaleństwo w brzuszku zaczęło:P mąż twierdzi, że mały po nim do kierownicy się rwie:P

anetkafed nic nie będziesz przyspieszać? a mycie okien to tak z potrzeby i nikt inny tego lepiej od Ciebie nie zrobi?:> :P

pozdrawiam dwupaki:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17766 przez becia*1980
melduje ze nadal w dwupaku :)

u nas dzis ciagle pada choc jest dosc cieplo ok 20 stopni, wczoraj wieczorkiem wybralam sie na spacerek zeby sie dotlenic bo bylo cieplo i slonecznie, i faktycznie lepiej mi sie dzis saplo, chcoc kilka razy wstawalm w nocy na siusiu :) musze jednak stwierdzic ze ciezko mi juz chcodzic, jak slon ciezko i jak slimak powoli bo brzuch ciagnie do dolu, boli podbrzuszek i kregoslup, oj ciezko ciezko

moj maly tez juz coraz bardziej leniwy i w nocy juz tak nie czuje jak sie rusza, ale za to w dzien odbija sobie i jak robi gimnastyke i rozciaga wszystkie konczyny to az mnie wszystko boli, i brzuch i skora napieta na brzuchu i macica, i pochwa, i krzyz , normalnie koszmar ;) wiem jednak ze mu tez jest ciezko i ciasno tam, mam nadzieje ze posiedzi tam chcociaz troche az sie nie skonczy remont, zeby juz bylo czysto, pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17769 przez Groszek
Witam
Jesteśmy tutaj nowi, termin na 18 czerwca więc jeszcze troszeczkę ;) [file/]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17780 przez becia*1980
witaj Groszek :laugh: , napisz cos wiecej o sobie, o swojej ciazy, mozesz wstawic suwaczek, czy to twoja pierwsza ciaza, czy znasz plec dziecka, czy wybralas imie, ile przytylas w ciazy, czy juz odczuwasz jakies objawy przedporodowe itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17781 przez Groszek
To nasza pierwsza ciąża :) Na usg połówkowym dowiedzieliśmy się że to Syn, mąż taki dumny chodzi jak paw :D Imię nie jest wybrane, choć ja swoje typy mam :D Myślałam że w ciąży więcej przytyję, a na plusie tylko 8kg, więc się nie przejmuje że duuuużooooo mi po ciąży zostanie :)... Objawów przedporodowych na razie nie mam, albo nie wiem że to one :) Lekarz twierdzi że jeszcze mały trochę posiedzi w brzuchu, ale kto go tam wie co ma zaplanowane :) Termin na 18 czerwca, ale może się uda urodzić 14- to byłby najpiękniejszy prezent na 21 urodziny (pomarzyć dobra rzecz - hihihi)






http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17784 przez martela89
Witaj groszek :) Co prawda ja nie jestem z czerwcówek,ale też mam 21 lat :)
Oj ale z tą wagą to fajnie masz,zazdroszczę Ci będziesz miała mało do zrzucania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #17788 przez whiteeye
No ja też zazdroszczę wszystkim tym mamom które niewiele utyły w ciąży :) Ja trochę do zrzucenia będę miała ale co gorsze to teraz jest już mi bardzo ciężko.

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17789 przez Lidziun
my jeszcze "razem", dzidzius nie chce wyjsc ale mamy czas, w nocy wstaje tylko 1 raz czasami wcale, z czego bardzo sie ciesze, ale ciezko mi sie spi, przewracanie sie z boku na bok jest strasznie uciazliwe, nie pisalam bo bylismy na dzialce a tam netu brak, akurat trafilismy na swietna pogode, mala sie wybiegala, wybawila w piasku, pobroila, jak to dzieci, wyobrazalam sobie jak za rok a bardziej 2 bedzie sie bawila z braciszkiem, no a moze to jednak siostrzyczka. upewnimy sie jak sie urodzi, w przyszlym tyg do lekarza, planuje isc w poniedz ale zobaczymy, pewnie jeszcze jakies badania i wtedy moge ruszac w dluuuuga podroz
no i remont skonczony, szafy sa, drzwi nowe tez, tylko podlogi nie beda robic u nas, bo jak to stwiedzil tesc - po co przestawiac tyle mebli, tak to jest jak mlodzi mieszkaja z babcia a remont robia tescie, niestety nie mamy na nic wplywu ale najwazniejsze ze jutro tam pojade (aktualnie na czas remontu jestesmy u tesciow) i poukladam sobie w szafach, przynajmniej nie bede sie z tym meczyla po porodzie
u nas zbiera sie na burze, goraco dzisiaj a bardziej duszno w tej warszawie wiec siedze w domku i opociwam, jak to mowi moja Amelunia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17791 przez Groszek
co prawda niewiele przytyłam, ale brzuszek mam spoooory :) i niestety nie mogę ułożyć się w łóżku - każda pozycja niewygodnia jak diabli... i chyba zostaje mi spać na siedząco :D











http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17793 przez Lidziun
Groszek chyba zle ustawilas suwaczek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17798 przez Margolec
Hej Dziewczyny!
A ja CHYBA jestem na wylocie. Mam skurcze dość nieregularne co raz mocniejsze choć jeszcze niebolesne od godz 13. Czekam na rozwój wydarzeń, mam nadzieje, że to nie faltstart. Torba spakowana, dzwoniłam do znajomej położnej, mówi, że to może być to...oby.
trzymajcie kciuki. Może jeszcze w ten weekend Staś będzie z nami




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl