BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 8 miesiąc temu #31629 przez Margolec
Lidziuń, jaką dokładnie kaszkę podajesz Małemu? Nasze szkraby są w podobnym wieku więc i może ja spróbuję. Ile dokładnie na ile mleka i czy zmieniłaś smoczek na jakis "kaszkowy"?
Z tego co ja czytała podwaja do 3 miesięcy a potraja do 6




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31729 przez Lidziun
podaje malemu bobo vite z jablkiem jak robie 90ml mleka to podaje nie wiecej niz pol lyzeczki kaszki (lyzeczke biore tę co jest przy mleku), uzywam butelek szerokich canpol i ustnik mam na razie 1, ale widze ze troche slabo ciagnie i do mleka z kaszka chyba mu dam smoczek2. sa specjalne do kaszki, ale jak uzywalam przy corce to w ogole nie mogla z niego ciagnac, wygladalo to tak, jakby sie ten smoczek do kaszki zatykal, ale to zauwazysz przy swoim jak bedzie mu sie pilo. jak na razie to dziala, podalam wczoraj malemu po 21 mleko z kaszka i do tego z piersi, jak zasnal o 22 to obudzil sie dopierookolo 6 rano, nie widze objawow na skorze, sluzy mu, no i robi po tym czesciej kupke, co 2 dni (wczesniej zdarzalo mu sie to tylko raz na tydzien), jeszcze czasami raz dziennie 30ml herbatki chyba hippa: jablko z melisa, tez nic mu po nim nie wychodzi i bardzo mu smakuje, takze jezeli chcesz to sprawdz czy twojemu Stasiowi posluzy i nic nie wyjdzie na skorze,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31795 przez Margolec
Lidziuń, a przy córce też tak wcześnie wprowadzałaś innowacje żywieniowe? Mój Mały jest tylko na butelce więc teoretycznie już za 3 tyg mogę mu to i owo wprowadzać choć trochę sieboję- ma ciągle poważne problemy z wypróżnieniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31824 przez Lidziun
tak corce tez, szczerze powiem ze ona do 8 miesiaca zycia byla tylko na mleku i ewentualnie deserkach bo nie chciala nic innego, mleko pzestala pic w wieku poltora roku, ale od 9 miesiaca jadla juz normalne obiady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31850 przez Groszek
Witamy :):):)
Lidziun, Margolec czy Wy wasze dzieciaczki mlekiem modyfikowanym karmicie?? Bo ja cały czas na piersi lecę i chyba u nas jeszcze za wcześnie na wprowadzanie czego kolwiek do diety Michała??

Miłego dnia życzymy :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31858 przez Madzia89862
groszek uwazam ze stanowczo za wczesnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31862 przez Groszek
Też mi się tak wydawało :) Misiek rośnie jak na drożdżach :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31905 przez sylwus136
Przy karmieniu mlekiem modyfikowanym wprowadza sie inne pokarmy niz mleko dopiero po 4 miesiącu a jesli karmi sie piersia to dopiero po 6 miesiacu.
Ja np. nie widze potrzeby by wprowadzać coś na siłę prędzej.Skoro producenci napisali na pudełku od kiedy sie wprowadza to chyba powinno sie tego przestrzegac.Takie moje osobiste zdanie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31934 przez Lidziun
moze i za wczesnie wprowadzam ale od jakiegos miesiaca mecze sie karmiac piersia, raz jest malo mleka raz duzo, mozna powiedziec ze karmie tylko piersia orocz karmienia po kapieli, chce aby Olek przesypial cale noce dlatego wprowadzam modyfikowane mleko z kaszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31956 przez sylwus136
oki ja nikogo nie oceniam :) ja mowie tylko jakie moje zdanie :D
mój mały np. nie zawsze przesypia mi całe noce z tym jest różnie ale takie juz są te nasze maluchy raz sie obudzą juz o północy a raz przescpią az do 7.00 czy 6.00 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31966 przez Groszek
sylwus136 zazdroszczę Ci tego że dzidzia śpi tak długo :) u nas Michał zaczyna wstawać 2-3 razy w nocy :dry: a wstawał tylko raz...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31974 przez Lidziun
groszek u mnie bylo to samo, wczesniej Olek zasypial o 22 udzil sie kolo 4-5, potem o 7, a od jakiegos czasu budzil sie co 2-3godz w nocy i zaczelam sie zastanawiac dlaczego, doszlam do wniosku ze jest glodny i dlatego zdecydowalam sie na kaszke, moja corka odkad skonczyla 5 miesiecy zaczela budzic sie z placzem co nac (maz mial tak samo jak byl malutki), Amelia dopiero od jakiegos czasu przesypia cale noce i do nas nie przychodzi, ja nie chce powtorki tego wiec chce go nauczyc ze noce trzeba przesyiac bez jedzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31976 przez Groszek
Lidziun no to mnie pocieszyłaś :dry: Wieczorami jestem przykuta do łóżka bo Michał je od 19.30 do 21.00 i zasypia. Potem budzi się o północy, około 3.00 i o 6 jak mąż do pracy idzie. I oczywiście od 6 nie ma spania, tylko jedzenie, przytulanie i pielucha i tak do południa :dry: potem pośpi z godzinkę a ja muszę posprzątać w mieszkaniu, zrobić obiad i jeszcze odpocząć :angry: chwilami nie daję rady

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31980 przez natmur11
no taki juz nasz los:) szkraby czasem daja popalic:) moja malutka do jakis 3 miesiecy spala cala noc od 22 do 6-7 rano a teraz budzi sie o 3 na szybkie jedzinko i dalej spimy:) z tym ze wczesniej wieczorne karmienie trwalo dlugo bo ok godziny nawet dluzej a teraz z 15 min i dziecko odplywa;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32831 przez whiteeye
Mój mały śpi ładnie. Potrafi od 20 do 5 rano spać. A tak normalnie to budzi się o 3 i później o 6,7 ale jeszcze usypia.
Tak się zastanawiam, jak często karmicie swoje maluchy piersią?? U mnie to wychodzi ok 8 razy dziennie. Zastanawiam się czy to się zmieni - czy będzie tych karmień mniej?? :)
No i czy wasze dzieci mają ustalony jakiś rytm dnia? Ja próbuje wprowadzać pory snu ale jakoś mi to nie wychodzi, bo mały ma swój rytm - a raczej jego brak i zasypia kiedy mu się podoba a jak próbuję go zabawiać żeby nie usnął to kończy się rykiem:)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl