BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 9 miesiąc temu #28319 przez Groszek
Witajcie Mamusie
Zaglądacie jeszcze na forum??
My się przygotowujemy do chrzcin (22 sierpnia) :) Michał w tym tygodniu był taki grzeczniutki, dzięki temu posprzątałam sobie w całym mieszkaniu, a myślałam że tylko odkurzaczem przelecę i tyle. Teraz jeszcze przyszykować jedzonko i goście mogą przyjeżdżać :) A Wy kiedy zamierzacie chrzcić swoje Maleństwa??

miłego dnia życzę

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28434 przez mysza855
o rany ale tu faktycznie cichutko :)

Groszek my mamy chrzciny na 5go września:) Może jak z Martyny dibełka wypędzą to będzie grzeczniejsza ;)

U nas po czopkach kolki ustępują,a jak juz się pojawi to rzadko i duzo słabsza - więc i mój kręgosłup odpoczywa :)
Ale za to marudna przed zaśnięciem się robi :) Zanim nie raz uśnie to sobie pomarudzi...Ale tak ogólnie to ok.

A co u reszty?
Margolec co u Stasia? Coś się poprawia z kolkami???

Pozdraiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28438 przez sylwcia
witajcie wprawdzie to jestem sierpniówką i to jeszcze nie rozpakowaną (uf a tak bym juz chciała) późno chrzcicie swoje maleństwa my z mężem już planujemy we wrześniu oby wszystko było w porządku Groszek i tak jak Ty będziemy miec Michałka chyba że lekarz zrobił nam psikus i będzie dziewczynka :laugh: pozdrawiam mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28470 przez Lidziun
my chrzciny??? dobre...ale za jakies kilka lat, to nasze 2 dziecko, a ze nie mamy slubu to nikt nam dziecka nie ochrzci, ewentualnie razem ze slubem, ale jakos sie tym nie przejmuje, corka miala chrzest dokladnie w swoje 1 urodziny teraz tez sie nie bedziemy spieszyc
a poza tym wszystko ok, maly rosnie i rosnie, najgorzej jest z zasypianiem bo trwa to od 22 do 24 ale ogolnie jest super cichutkim synkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28674 przez Margolec
Hej, my wróciliśmy z "wakacji" tzn z weekendu nad jeziorem.
Kolki jak były tak są, może trochę lżejsze, ale ja już pije jakieś zielska na uspokojenie, bo nie daję rady. Czasem mam wrażenie, że mogę mu coś zrobić w tej złości...Staram się opanować ale nie wychodzi. :Liczę na to że już niedługo do 16 tyg (bo wtedy max kończą się kolki) Zobaczymy co będzie dalej:)
Chrzcimy 2 października.

Lidziuń, jak chcesz ochrzcić dziecko, a nie brac śłubu to idź do kościoła którego prowadzą zakonnicy a nie djecezjalni księża. Ochrzczą na pewno.

A to mój wakacyjny syn i równie wakacyjny mąż

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28676 przez Madzia89862
o margolec ale kolki czasem moga trwac do 6 mies;/
ps.zdj nie weszlo.
bedzie dobrze.wiem ze ci cieko ale tak dlugo na malenstwo czekalas..ono bogu ducha winne nie umie powiedziec nic wiec tylko placze;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28867 przez Madzia89862
przepraszam kochana ale lepiej sie nastwic na gorsze a miec mila niespodzianke jakby mineelo wczesniej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28874 przez mysia-sia
cholerka chciałam do was napisać jakiego to mamm cudownego synka i jaka jestem szczesliwa i dodac zdjecie ale jak zwykle komputer odmowil wspolpracy i w miedzy czasie dziubas sie obudzil:P
jak sie uda to dodam zdjecvie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28875 przez mysia-sia
e tam... cos sie skiepscilo z forum i nie dodam zdjecia:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28958 przez mysza855
z tymi kolkami to różnie bywa... mam nadzieje ze nas los oszczędzi i potrwają "książkowo" ;)

Póki co te czoki robione najlepiej mi się sprawdzają, bo specyfki bez recepty....szkoda gadać - teraz to mogę sobie własną aptekę otworzyć ;)

U mnie z karmieniem piersią lipa :( Pokarm mi zanika sam i coraz bardziej wodnisty się robi. Więs ściągam co 12h(wcześniej nie mam nawet po co podłaczać laktator) i jedziemy od przedwczoraj na mieszance. Bebilonem pluła, ale Bebiko strzał w 10 :) Przynajmniej póki co odpukać nic się nie dzieje :)

A to moja niunia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28959 przez mysza855
no i dupa ... mi też fotka nie wskoczyła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29149 przez Lidziun
mysza855 napisał:

U mnie z karmieniem piersią lipa :( Pokarm mi zanika sam i coraz bardziej wodnisty się robi. Więs ściągam co 12h(wcześniej nie mam nawet po co podłaczać laktator) i jedziemy od przedwczoraj na mieszance. Bebilonem pluła, ale Bebiko strzał w 10 :) Przynajmniej póki co odpukać nic się nie dzieje


mysza tez mam problem karmienia, to juz chyba 3 odkad sie urodzil, na pewno pomaga picie duzej ilosci wody, ja mam problem w tym, ze nie jestem w stanie malego karmic butla, bo jak mu daje to Olek wypluwa, ksztuci sie i strasznie placze, wiec jak na razie jestem skazana na piers, wydaje mi sie czasami ze nic juz nie leci ze piersi sa puste, ale jak chce niech sscie, moze jakos sie uda wyprodukowac, jestem dobrej mysli, ze dam rade, bo corke karmilam niecale 2 miesiace, a tu juz ponad 2- jestem z siebie dumna hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl