BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 8 miesiąc temu #29291 przez Margolec
chciałam wstawić zdjęcie ale znowu mi nie wyszło...coś się skiepściło czy ja straciłam te cenną umiejętność?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29300 przez alaq
taaaa administrator chyba poszedł na urlop, bo nic w tym kierunku nie robi:/

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #29315 przez mysia-sia
no niestety... zdjęcia nadal nie działają... nie damy rady się pochwalić naszymi pociechami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30830 przez Groszek
Ciekawe czy któraś z czerwcóweczek jeszcze tu zagląda?? Pewnie wszystkie mamusie zajęte swoimi pociechami :woohoo:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30910 przez anetkafed
Witam Was Kochane,

nie było mnie ponad 3 miesiące, ale czasu mam dużo do nadrobienia w naszym forum, ale wracam, i jestem. Tak to jest jak człowiek z miasta ucieka na wieś a cały czas zajmuje mu mała osóbka, nawet nie było kiedy założyć neta. Gratuluję wszystkim Mamusiom Czerwcówkom. Nasza Hania skończyła już 3 miesiące i jest cudowna. Zaraz zabieram się do czytania, dopóki Mała się nie obudzi. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30930 przez Groszek
anetkafed witaj :) Miło Cię znowu widzieć :) może choć trochę forum odżyje :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30938 przez wiola
Witaj :) anetkafed,fajnie że jesteś,mamy nadzieję że będziesz tu częściej zaglądac,pozdrawiamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #31216 przez whiteeye
Witam
My też dawno nie zaglądaliśmy na forum. Dużo czasu zajmuje opieka nad Maćkiem dodatkowo mieliśmy ostatnio trochę problemów z małym ale okazało się, że wszystko jest ok. Mały ma wzmożone napięcie mięśniowe. Dziś idziemy do neurologa i zobaczymy co zaradzi:)
Mały jest marudny - chyba właśnie przez to napięcie - ale rośnie jak na drożdżach i coraz więcej kojarzy. Ja dalej karmię piersią. Po porodzie zostało mi 10kg, 13 spadło.
Maciej nosi już ubranka na 68 i waży ponad 6 kilo. A jak wasze maleństwa - chwalcie się:)
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/6pjMmILuIS8DN5XNPXZQUVieYqep5PlfODJQRsUSL44?feat=directlink

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31220 przez Margolec
Hej dziewczyny!
U nas pani koka sobie poszła i chwała Najwyższemu:)
Teraz przez butelkę mamy problemy z kupą. CIągle jest zielona, twarda i sprawia Małemu problem, ale lekarz nie karze się niepokoić. Dziś idziemy na drugie szczepienie więc zobaczymy ile nam przybyło. 6kg to nam ważył 6 tyg temu na ostatnim szczepieniu. Napiszę po południu jak u nas w szczegółach.

Pozdrawiam.




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31265 przez mysza855
Witajcie mamuśki:)
Mnie też dawno nie było, ale już nadrbiłam zaległości i piszę co tam u nas:)
Okazało się ze Martyna ma skazę białkową i z Bebiko musieliśmy przejść na Bebilon Pepti, ale reakcja była szybka i w 5 dni uporaliśmy się z objawami skórnymi :)
Natomiast kolki jeszcze występują - moze nie w takim natężeniu jak wcześniej, ale jednak :dry: Mam nadzieję że w najbliższym czasie i to minie.
Chrzciny mieliśmy tydzień temu i o dziwo miło zaskoczeni zostaliśmy przez naszą córke :) Oczywiście na początku Mszy miała swoje 5min ale przed samym obrzędem zasnęła i dokońca przespała :) Na obiedzie "chodziła" z ręki do ręki (ciotki i wujki się zajęli) i o 20:30 zasnęla wymęczona ;) - i my również ;P

whiteeye
Czym objawia się to napięcie? Bo wiem , ze właśnie najlepiej to stwierdzi neurolog. Ale jakie są objawy zanim potwierdzi to lekarz?

Pozdrawiamy serdecznie :)

P.S. A co u reszty???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31326 przez Groszek
:) U nas wszystko wporządku :)
Cały czas karmię tylko piersią, w ubiegłym tygodniu miałam kryzys laktacyjny, ale na szczęście minął :) Michaś zasypia ok 21.00 i budzi się tylko raz tak ok.2.00-3.00 a potem śpi do 6.00
22 sierpnia mieliśmy chrzciny :) Misiek przespał całą mszę, tylko gdy ksiądz polewał mu główkę otworzył oczka, uśmiechną się i dalej spał :) impreza w domu tylko na 9 osób, ale babcie i tak go wymęczyły, padł i spał całą noc...
Jak czytam posty to Wasze dzieciaczki duże są :) Mój Michał ważył na 1 szczepionce 5100g :) teraz pod koniec września mamy kolejną i zobaczymy ile przytył :)

Pozdrawiamy serdecznie

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31328 przez whiteeye
mysza855 napisał:

whiteeye
Czym objawia się to napięcie? Bo wiem , ze właśnie najlepiej to stwierdzi neurolog. Ale jakie są objawy zanim potwierdzi to lekarz?

U nas to wyglądało tak, że mały strasznie się opierał przy ubieraniu, miał sztywne rączki i nóżki że czasem ciężko było je ruszyć żeby włożyć ubranko. Mi się wydawało że to nie jest coś szczególnego ale moja siostra stwierdziła że Maciej jest sztywniaczek. A i jeszcze bardzo mocno zaciskał piąstki tak że aż robiły się białe.
Poszliśmy na pierwsze szczepienie i pediatra odroczyła je i kazała skonsultować z neurologiem, który zlecił usg przezciemiączkowe. Wczoraj byliśmy i neurolog zalecił odpowiedni sposób trzymania podnoszenia małego żadnej specjalnej rehabilitacji. Zresztą Maciej już nie jest taki sztywniak jak był:)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31463 przez Margolec
hej!
U nas po szczepieniu Młody waży 6900-jest co nosić.
No i niestety sie przeziembiłam, podejrzewam, że Staś zaraz będzie chorował. Wczoraj miał stan podgorączkowy ale mu nie zbijałam. Zobaczymy dzis. Jaką gorączkę należy zijać dziecku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31476 przez Madzia89862
po 38 najlepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31611 przez Lidziun
hejka
u nas wszystko w porzadku, maly rosnie, usmiecha sie, coraz wiecej juz kojarzy, dzisiaj bylam na szczepieniu, maly wazy 5830
mam pytanko w ktorym miesiacy dziecko potraja swoja wage urodzeniowa?? w 3 czy 6??? ja malemu podaje od kilku na noc mleko modyfikowane z odrobinka kaszki po 4 miesiacu, nic mu nie wychodzi na skorze a przynajmniej mam bardziej przespana noc, w dzien nadal piers, czasami mam problem laktacyjny ale jakos daje rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl