BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 11 miesiąc temu #885864 przez Bella27
Anitulka, Jaskowi kupa w gaciach nie straszna...:):):) tak ma:)
Anitkade no fryzurka wystrzałowa.Mi krótkie włosy nie pasują bo mam pucatą buzie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885868 przez Bella27
Ah Anitkade miałaś rację Janek bez tła wyszedł lewitujący i zle to wyglądało więc zostawiłam jak było tylko środek poprawiłam i jeszcze raz dziękuje za uwagę bo by była siara...jak nic!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885905 przez anitkade
Dobra, to robię fryzurkę w najbliższym tygodniu. Oby fryzjerce wyszła! Ja to tylko raz wyszłam od fryzjera zadowolona, a tak to wracałam, patrzyłam w lustro w łazience i w ryk :P
Bella - cieszę się, że mogłam pomóc.
Zanka - jak to rozprostowały? A to był Twoje czy trwała? Zawsze można znów zakręcić :) Ja zawsze chciałam mieć loki, ale nie mam przekonania do trwałej.
Dziewczyny - jest 20,00 a ja padam na twarz. Idę pod szybki prysznic i spać. Hania coś usnąć nie może, ech ech...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885911 przez niteczka
No moje dziecko wlasnie zasnelo. Ciekawe jak dlugo pospi. Chyba zeby mu ida bo jest markotny, a zreszta ostatnio jak bylam u znajomej to mowila mi ze maly ma troche rozpulchnione dziaselka wiec to sa zeby. Masakra.

Dziewczynki golabki juz zrobione, ale jeszcze upieklam niedawno ciasto murzynka mniam mniam; ale wredna jestem ze sie chwale

Ja tez bede szla do fryzjera ale to przed samymi chrzcinami. Bede robic pasemka I chyba troche je zetne moze to je wzmocni. Musze wam powiedziec ze ja tez kiedys mialam wlosy sciete na krotko nawet na bardzo krotko bo na jezyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885924 przez Bella27
Jasiem teraz kaszkę dostał na śpiocha i mam nadzieję, że trochę pośpi chociaż wczoraj o 23.00 wstał i był cały rozweselony i skory do zabawy:) ale po 30min zasnął.Ja w ogóle chodzę pózno spać do ok 24.00 tak jakoś się przyzwyczaiłam.A strzele sobie dziś karmi malinowe...a co tam....:P:P:P
Widzę, że forum się wykrusza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885944 przez ElaM
No moj Olgiercik tez juz zjadł ale chyba chce wiecej taki rozweselony ale jeszcze nie późno po21 to poczekam jeszcze i tak spać nie idę i przed moim śmiem jeszcze trochę dostanie to znowu moze pospi do tej 5 :)
A dzis dostał kalafiora pierwszy raz ale w tym sloiczku to i ser jakiś i ryż taki mix ale nic mu nie jest zjadł ze smakiem a jutro szpinak dostanie tez jakiś mix wszystkiego tam jest ,a ja tak sieciesze ze w koncu zaczął z łyżeczki jesc i wsuwa aż sie uszy trzęsą hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885985 przez MoNiaaa
anitka pochwal sie jak juz bedziesz miala nowa fryzurke :)
niteczka zapros mnie na te golabki :)
Zuzka cos czesciej sie w nocy budzila o 6 pobudka ale maz przyniosl mi ja do lozka troche sie pobawila i usnela do 8 prawie spala

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886022 przez niteczka
Hejwszystkim!

MoNiaaa- gdybys mieszkala blizej z checia bym cie zaprosila. Wczoraj wlasnie wieczorem wpadla kolezanka na te golabki I ciasto.

U nas noc w sumie sama nie wiem jaka>. Zasnal o 22:30 I obudzil zie zaraz po 3 na karmienie, potem obudzil sie o 5, zasnal gdzies kolo 6 I obudzil sie o 7:30. No a teraz znowu spi.

Dziewczynki co z wami. Wykruszacie sie powoli. Ja wiem ze kazda z nas ma swoje obowiazki I problem, ale nie mozemy sie wykruszyc, bo to forum nas tak do siebie zblizylo I zawsze mozemy I moglysmy sie tutaj wyzalic I poradzic.

ElaM- jak z paszportem? Masz jakies wiesci?

Moj maly zazwyczaj spal ze mna ale wczoraj spal w lozeczku I nawet sam zasnal wiec mysle ze nie jest tak zle.

Anitkade- jak juz bedziesz po wizycie u fryzjera to pochwal sie fryzurka.
Pogoda u na w miare. Znaczy sie jest niby to 19 stopni I sloneczko swieci, ale pozniej ma byc pochmurno. Pewnie pozniej pojdziemy na spacerek.

Dziewczyny pewnie macie profile na facebooku jakos probowalam was znalezc po przeczytanych nazwiskach ale mi sie nie udalo. Bo troszke wam zazdrosc ze moge widziec zdjecia waszych pociech a ja jakos tutaj nie moge wstawic zdjecia mojego maluszka to pomyslalam ze moze na facebooku byscie zobaczyly moje szczescie. Oczywiscie nie nalegam I nie zmuszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886043 przez Bella27
Hej mamusie
U nas tez noc kiepska.Jasiek budził się co chwile a ostatecznie o 6.30 już piłam kawę..
Siły się podzieliły między forum a grupę na fb
niteczka, to mój fb www.facebook.com/sylwia.krawczyk.37604 znajdz mnie, a ja Cię dodam do grupy.
Mój T w pracy, ja trochę posprzątałam, byłam na spacerku ale tylko chwilę bo pogoda nie bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886046 przez niteczka
Bella- wyslalam ci zaproszenie na fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886048 przez Bella27
Dodałam CIE do grupy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886056 przez ElaM
Witam,
Niteczka z paszportem jeszcze nic nie wiadomo będziemy dzis tam dzwonić i zobaczymy.
My juz po zakupach zaraz zabieram sie za obiad i sprzątanie ,pogoda taka sobie unas słońca nie ma ale dość ciepło wiec popołudniu sie na spacer wybierzemy a moj mały właśnie zjadł szpinak i mu smakowało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886111 przez anitkade
Niteczka, nic się nie wykrusza!! Po prostu weekendy pewnie każda spędza z mężem, skoro jest w domu i zawsze jest dużo do zrobienia :) No i najczęściej komp zajęty :P
Jak zrobię fryzurkę to wrzucę fotkę, bez obaw.
Bella - ja też wysłałam Ci zaproszenie do grona znajomych, dodaj mnie do grupy proszę. Nie za bardzo umiem się grupami posługiwać, ale zobaczymy, jak pójdzie. Nie zdziw się, że od roku nie dodawałam zdjęć ani postów - w zasadzie przestałam korzystać z fejsa, bo strasznie mnie denerwował i nadal denerwuje, ale chociaż obejrzymy sobie nasze zdjęcia i jesteśmy w kontakcie jakby znów forum przestało działać.
Hania przy stałych pokarmach zaczęła gorzej sypiać, ma gazy i ją chyba brzuch boli od tego. Nie ma niby wrzasków strasznych jak przy kolkach, a jednak często się budzi, wiersi, trudno jej usnąć i puszcza takie bąki, że nieraz wymiękamy z mężem, umarłego by obudziły, ale o dziwo bezwonne. Spodziewam się, że dziś będziej nielepiej, ale zobaczymy. Jesteśmy na cały tydzień u teściowej, bo mąż ma urlop, także odpocznę od dymania na 3 piętro z gondolką, bo jesteśmy w domu z ogródkiem i mamy luksus :) Byliśmy też na budowie i powiem Wam, że Hani była niesamowicie spokojna tam, nawet jak ją zostawiliśmy w slaonie i poszliśmy inne pomieszczenia oglądać to leżała spokojnie w foteliku i ani mruknęła. Chyba to miejsce ma dobrą aurę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886113 przez MoNiaaa
ja na fb jakos nie lubie bi nie wszstkie was wiem ktora to ta z forum bo tu inne nicki sa :P szkoda ze sie nie da jakos dopisac
my dzis na dziale standardowo bylo nawet OK tym razem zaprzeglam rowniez meza do noszenia Zuzi moze nie duzo ale samot o ze ja ponosil to juz plus :) Julka dzis w kiepskim humorze byla tak mnie u tesciowej wyprowadzila z rownowagi ze szok !!! na szczescie pozniej mi przeszlo ale nawet sie do niej juz nie odzywalam ja mowie jedno a ona swoje i w histerie a tesciowa oczywiscie po stronie Julki i tak zrobila to co chciala... wrrr Zuzia tez plakala na szcsecie w drodze na dzialke sie przespala i pozniej juz bylo lepiej :)

anitka Hania czuje ze jest w DOMU :) odnajdzcie mnie na fb i mnie dodajcie :P (Monika Król)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886121 przez Bella27
Anitkade, przepraszam dopiero teraz weszłam. Zazdroszczę Wam tych wspólnych weekendów mój dziś w pracy także kiszka...i jeszcze pogoda do dupy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl