BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 9 miesiąc temu #706070 przez emilka1103
Witam dziewczyny po ciężkim weekendzie i oczywiście witam nowe mamusie :)

Mokka ja właśnie od wczoraj mam taki ból (nie cały czas, ale jednak dokucza) po środku brzucha. Nie dzwoniłam do lekarza, bo wizytę mam za tydzień. Ale jak będzie jakiś intensywny to zadzwonie.

Gagutka mój mąż wczoraj był chrzestnym i my kupiliśmy złoty łańcuszek i w koperte włożyliśmy 400 zł.

Domi ja bym na Twoim miejscu pojechała do szpitala. Może zostawią Ciebie w szpitalu i porobią wszystkie badania. Ja tak sobie myślę, że mam naprawdę dobrego lekarza. Wszystko wytłumaczy, opowie. Za język nie trzeba ciągnąć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706073 przez mirka26
wy mnie źle rozumiecie, ja też straciłam dwie ciąże i teraz też mogę stracić bo mam ciążę zagrożoną ale jak się boję to od razu jadę a nie snuję przypuszczenia co może być bo do głowy tak idzie dostać. jak tak się boję to jadę na szpital od razu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706084 przez mokka
emilka, napisz jak będziesz po wizycie co Ci lekarz powiedział na to. Ja mam wizytę 31 dopiero, a ten ból trochę mnie martwi. Ciebie boli stale czy to są takie chwilowe bóle? U mnie są chwilowe i sama nie wiem czy tak powinno być bo to moja 1 ciąża i jakoś tego uczucia "pociagania" o którym piszą na różnych forach jeszcze nie czułam...chyba że to własnie ten ból.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706093 przez inka9922
Witam Cie Pipinka milo,ze mamy taki sam termin :)) zawsze mozna sie wspierac.Ciekawe ktorej sie trafi urodzic w tym terminie.Dzieki za pocieszenie co do wymiotow hehe.
Teraz za to jak moge jesc to ciagnie mnie do takich malo zdrowych potraw typu placki ziemniaczane popic coca cola,a przed ciaza to salatki,piersi z kurczaka(na diecie nie bylam bo z natury jestem szczupla)
najwieksza moja mania do tej pory w ciazy to gumy do zucia owocowe matko zuje non stop jak krowa
:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706111 przez inka9922
Hej DoMi
Rozumiem Cie dobrze,kazda z nas chce jak najlepiej dla maluszka i martwi sie wszystkim.
To forum jest stworzone (bynajmiej tak mysle) aby sie wspierac.Glowa do gory.Pomyslalam ze jakbys miala numer kom do tego lekarza to mozna spokojnie zadzwonic i zapytac jeszcze raz o sczczegoly,to normalne ze podczas wizyty bylas zdenerwowana i moglo sie wszystko pokrecic.Nie denerwuj sie na zapas bo to niczego nie zmieni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706121 przez inka9922
Mamusie a jak wyglada sprawa z ruchami malenstwa czujecie juz cos,niby w drugiej ciazy odczuwalne jest to wczesnej.Ja nic jeszcze nie czuje.Ogolnie tez sie zamartwiam czy wszystko ok z malenstwem,dobrze ze w srode mam termin u gin ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706264 przez Pipinka
inka ja też wyczekuje z niecierpliwością ruchów z Córcią w poprzedniej ciąży poczułam pod koniec 17 tygodnia więc wcześniej i tak :) a teraz może za tydzień.. :blush: chciałabym :)

Mnie też często to coś za kuje, to zaboli mocniej a to mięśnie się zepną jakby skurcz jak się pochylę to boli przy prostowaniu...ale przecież tam rośnie macica a w niej nasze maleństwa, z czasem macica zacznie naciskać na wiele narządów i też co chwile coś będzie boleć, wiem że się martwicie ale z maleństwami wszystko dobrze i nie martwcie się na zapas :)

Mnie osobiście od 2 dni strasznie boli kość ogonowa, w ogóle chyba promieniuje na miednice :dry: ledwo podnoszę dupkę jak usiądę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706290 przez mokka
inka też straszną mam fazę na gumy owocowe. M się ze mnie śmieje bo ze sklepu nie wychodzę bez dużego opakowania mamby albo jakis innych rozpuszczalnych paskudztw do żucia ;)
Pipinka, może poproś M o masaż. Nawet jak nie pomoże to zawsze jest to jakaś tam przyjemność :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706320 przez DoMI*
dziewczyny byłam na izbie
z dzidzia jest wszystko ok fikał strasznie i wyginał i prostował i machał...
lekarka naj lepsza pod słoncem !! wytłumaczyła powiedziała ze ma prawo mnie przyjac ale zrobi to samo co w domu i moge isc spokojnie a jak co by sie działo mama wrocic. powiedziała ze macica jest jak naj bardziej ksiazkowa ona nie wie co lekarz gadał.
plamienia moga trwac długo nic złego sie z łozyskiem nie dziej.
mam lezec i nie dzwigac oszczedzac sie.i brak leki mam dufaston i dała magnez specjalny i doraznie nospe. wytłumaczyła ze jedyne Bole jakie powinnam sie bac to bule jak na okres i tyle i zywej krwi.JESTEM JUZ SPOKOJNA....
a wiecie co jeszcze widziałam i lekarka potwierdziła na 90 % MAMY SYNKA :D
no i ma 7 cm

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706326 przez inka9922
Widzisz odrazu jestes spokojniejsza i humor dopisuje bo poznalas plec malenstwa.Swoja droga to bardzo szybko :) to moze i ja sie dowiem w srode hmmm ciekawe.Ciesze sie ze dolaczylam do Waszego grona,fajnie pisac do kogos kto Cie rozumie.Uciekam juz spac.Dobranoc dwupaki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706390 przez majsun
Domi Gratuluję!
Mi tez lekarz powiedział, że na 90% mamy Synka :)

Dziewczyny, mam do Was prośbę! Może miałyście doświadczenia w czasie ciąży z opryszczką na ustach? Dzisiaj rano mi się pojawiła. Zawsze stosowałam maść Hascovir, a czasami tabletki Heviran. Teraz nie wiem czy mogę. Wizytę mam dopiero w sierpniu, a telefonu do mojej lekarki tez nie mam. Jeśli coś wiecie to please napiszcie. A jeśli macie dzisiaj wizytę u swoich lekarzy, to będę wdzięczna jeśli się zapytacie co się robi w przypadku opryszczki na ustach.

Pozdrówka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706422 przez mokka
majsun jak masz opryszczkę to po pierwsze łykaj witaminy bo ona pojawia się kiedy organizm jest osłabiony, a po drugie możesz ją smarować maścią cynkową (w ciąży dozwolona) albo tribioticem (to jest antybiotyk sprzedawany w saszetkach, ale zapytaj w aptece czy mozna go w ciąży stosować. Wydaje mi się że też mozna). Mnie też często opryszczki wyskakują na jesień i to są takie chyba najbardziej moim zdaniem sprawdzone sposoby na nie.

Dziewczyny, nie wiem czy to możliwe, ale chyba właśnie dostałam pierwszego kopniaka od mojej fasolki. Poczułam tak jakby ktoś mi dawał delikatne pstryczki palcami z wnętrza brzucha. I tak 3 razy mniej więcej w tym samym miejscu. Uczucie niepodobne do niczego więc myślę, że mogła to być moja fasolka :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706440 przez Majusia
Witam nowe mamusie, Domi - super ze wszystko Ok! Dziewczyny, ja jutro mam usg - po raz pierwszy zobaczymy nasza dzidzie. Juz nie moge sie doczekac a z drugiej strony troche sie stresuje. Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706448 przez Pipinka
Domi i Majsun gratulacje Synka :D

Domi cieszę sie że wszystko gra :) leż i wypoczywaj i myśl tylko pozytywnie i szukaj już rzeczy dla syncia to zawsze nastawia pozytywnie :)

inka ja już w 12 tygodniu na 70% usłyszałam że raczej jąderka, jak dobre usg ma lekarz to już po 12 tygodniu powinien wypatrzeć a w 14 to już na 100 % powinien powiedzieć :) Więc i Ty się pewnie dowiesz jak będzie miał lepsze usg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706456 przez Pipinka
mokka wszystko możliwe :D pierwsze wyczuwalne kopniaczki to jak rybka wyłowiona ogonem plaska o stół to też tak czułam od środka ale dopiero w 17 tygodniu a jak przycisłam palce mocniej w brzuch to dostałam kopniaczka i tak z mężem co dzień wciskaliśmy palce w brzuszek a mała nam kopniaczki dawała, bo tak wyczuwalne na brzuchu mocne to chyba dopiero w 20 tygodniu były :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl