BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 9 miesiąc temu #706458 przez MoNiaaa
heheh a nie mowilam ze nam sie watek meski otworzyl :P
gratuluje kolejnych synkow ja tez mam nadzieje ze w piatek gin wypatrzy juz plec :):)
bedzie dokladne usg wiec powiem mu zeby patrzyl tez pod tym katem
a swoja droga jak narazie wszytskie szybko sie dowiaduja o plci super :):):)

domi widzisz trafilas na fajna lekarke :) moglas sie jej spytac czy gdzies przyjmuje i do niej chodzic albo jak znasz nazwisko to w necie poszukaj :)
najwazniejsze ze maluszek zdrowy!!

ja najbardziej chce zobaczyc jak maluszek fika koziolki tak wam zazdroszze ze wy to juz widzialysce :)

ja w zeszlym tyg tez jakbym ruchy poczula i takie mocne al esie juz wiecej nie powtorzyly wiec nie wiem czy to to ale juz niedlugo kazda bedzie czula :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706641 przez ulcia78blondi
Cześć dziewczyny!
Witam wszystkie nowe Mamusie!

Ja odliczam do kolejnej wizyty, jeszcze cały tydzień.
Czuję się nawet nieźle, ale dużo leżę, dużo odpoczywam.
dwa dni temu poczułam pierwsze ruchy dzidziusia, dwa razy w ciągu dnia, ale to to było dziwne - takie uderzenie mocne od wewnątrz (kiedy siedziałam i naciskałam macicę, ale w sumie nie jakieś takie bardzo bolesne. Na początku myślałam, że trochę za wcześnie jak na czucie ruchów, ale okazuje się, że w drugiej ciąży już spokojnie nawet w 13 tygodniu można czuć ruchy. No i to samo zdarzyło się drugi raz wieczorem. Dzidziuś się chba mocno przeciągał:-)
A w ogóle jak mój synuś mocno płacze to się maluszek w brzuszku chyba boi, bo pluska tak niepokojąco. Pewnie sobie myśli: cóż za rodzeństwo będę mieć:-)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706911 przez inka9922
Pipinka to dopiero wiadomość teraz tylko bede czekac na jutrzejsza
Wizyte.Najwazniejsze zeby wszystko bylo dobrze z malenstwem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706950 przez Jola29
Cześć dziewczyny. Pierwszy raz jestem na forum. Termin mam na 11 stycznia. To moja druga ciąża. Mam córeczkę 6 letnią, która nie bardzo się cieszy z faktu zostania starszą siostrą. Także dużo przed nami, ale damy rade=)( mam nadzieje)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707108 przez inka9922
Witam mamusie.Dziewczyny a zerkacie juz na jakieś wozeczki?
Podzielcie sie wiedza.Cenowo tez mozna dostac zawrotu głowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707265 przez Pipinka
Jola Witaj :D

inka co do wózków hmmm ja osobiście patrzyłam zawsze na ceneo i czytałam o każdym (w granicy cenowej jaka mnie interesowała) opinie i tak w sumie kupiliśmy z Mężem wózek Takko jumper x, 3 w 1 . Bardzo wygodny dla dziecka, bardzo wytrzymały, tylko ja osobiście ze dwa razy przebiłam koła ;) no trudno dokupiłam nowe :p Ale cholernie ciężki, ja na szczęście mogę go trzymać w piwnicy i wyjeżdżam przez parking..ale jak bym go miała znośić codzień to bym oszalała!! no i jak jest włożona spacerówka to ciężko sie dostać do kosza z zakupami, i dużo miejsca zajmuje w bagażniku, o ile się komuś zmieści do bagażnika :p Teraz w sobotę kupiliśmy zwykłą spacerówkę i z lekkością się ją prowadzi a tamten będziemy sprzedawać, bo u mnie osobiście będzie tak mała róznica wieku że będziemy kupować wózek podwójny :) Ale najważniejsze aby Dzidzia miała wygodni w wózku i żeby się go dobrze prowadziło :)

Nasz wózek
www.google.pl/search?q=tako+jumper+x+3w1...wym.html%3B250%3B300

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707268 przez inka9922
Ale jestem zla na siebie!! Caly czas myslalam ze mam
tetmin na dzis.Zagladam do kalendarza a tam data 9sierpnia
Ostatni raz bylam w czerwcu.Jak ja wytrzynam tyle czasu bez sprawdzenia
Czy wszystko jest dobrze :( zadzwnonilam okazało się że maja urlop do 4.08:((masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707269 przez inka9922
Jolu ja tak jak ty mam 6letnia core I termin na styczeń . pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707272 przez Pipinka
ojjej Inka to nie za długo?? tym bardziej teraz, miałaś w ogóle badania prenatalne w 12/13 tygodniu?? może idź gdzie indziej ? bo raczej jest tak że wizyty są max co 4 tygodnie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707278 przez inka9922
Tez mysle ze to za dlugo.Badan przez Ciebie wymienionych jeszcze nie miałam. Myslisz ze jak pojde teraz gdzie indziej to zrobia wszystko bez problemu.Jestem zla
Wspomne ze mieszkam w niemczech wiec może tu jest innaczej ale jedno wiem nie wytrzymam tak dlugo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707279 przez inka9922
Zaraz poczytam jak to jest w Niemczech z tymi badaniami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707296 przez inka9922
Troszke sie uspokoilam bo tytaj to wazne badanie robią od 18-22tyg.Ale tak czy siak wybiore sie na kontrole do innego lekarza bo nie dam rady tak dlugo czekac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707304 przez Pipinka
Acha może faktycznie w Niemczech jest inaczej :) u nas 2 razy sie robi takie badanie do 13 tygodnia i chyba do 24... jako tak te drugie :) No jak tam urlopują to lepiej umów się gdzieś na kontrolę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707557 przez DoMI*
Cześć dziewczyny wylądowałam z krwotokiem w szpitalu dzidzia zdrowy żyje ale mam łożysko przodujace i bardzo podwyzszone ryzyko poronienia. Załamała się nic niebeda robić. Jeden mowi leżeć a drogi że chodzić i się oszczędzać. Boję bo nie chce stracic dziecka proszę napiszcie coś.....płakać mi się chce

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707589 przez kasia085
DoMI* trzymam za Ciebie kciuki i przede wszystkim się nie denerwuj, wiem że to trudne ale musisz dla dobra Twojego maluszka. Nie wiem jak jest w Twoim przypadku, ale ja w 8 tygodniu ciąży też dostałam krwawienia, przyczyną był krwiak. Też się strasznie bałam. Zalecono mi branie zwiększonej dawki Duphastonu i przede wszystkim leżenia, bo moja ginekolog powiedziała, że żaden lek nie jest tak skuteczny w ciąży jak właśnie leżenie. Leżałam bez przerwy 2 tygonie, podnosiłam się tylko do łazienki i na kontroli okazało się że wszystko się unormowało, krwiak się wchłonął, a dziś jestem już w 24 tygodniu ciąży i maleństwo urządza harce w brzuszku:-) Także myślę że najlepiej będzie jak będziesz dużo odpoczywać i przede wszystkim się nie denerwuj i zobaczysz wszystko będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl