BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 9 miesiąc temu #711736 przez anitkade
A wrzucisz nam ten skan, żeby się pochwalić? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711944 przez kociaczek1610
hej dziewczyny :) nio i dzis bylam podgladnac mojego szkraka ma juz 145 gram i bedzie Synek :D pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712030 przez mirka26
sylwusia kochanie cieszę się że jest dobrze mój kociaczku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712039 przez Linka2
Cześć dziewczyny!
Teraz ja chciałam się przywitać i spędzić z Wami trochę czasu. Tak jak Wy będę (najprawdopodobniej) mamą styczniową.. ale akurat u mnie to jeszcze nic pewnego, bo będę mamą podwójną :) mam w brzuszku bliźniaki.
Jeszcze nie znam płci, mam nadzieję poznać na USG w 20-stym tygodniu - także spokojnie sobie czekamy i się zastanawiamy nad imionami
Bliźniaki są dwujajowe - miałam bliźniaki już wcześniej w rodzinie - także to u nas genetyczne - ale i tak byłam ogromnie zaskoczona, kiedy w 6 tygodniu zobaczyłam na USG dwie fasolki :) a ciąża oczywiście pierwsza :)
Ja ciążę znoszę bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie - żadnych mdłości, żadnych wymiotów - w I trymestrze musiałam tylko uważać, żeby nigdy nie być głodna bo wtedy robiło mi się trochę niewyraźnie ;) poza tym rewelacja.. no może poza zmiennymi nastrojami czasami :) ale mąż znosi to bardzo dzielnie
Jak chyba większość z Was początek ciąży spędziłam na Luteinie, no ale ciążą bliźniacza zawsze jest ciążą podwyższonego ryzyka.. także to z tego powodu. Z tego powodu też wyleguję się już ponad 2 miesiące na L4.. mam nadzieję, że z Wami będzie mi trochę raźniej spędzać samotne chwile w domu.. chociaż może powinnam je bardziej docenić, bo po urodzeniu dzieciaków to się będzie działo!
Pozdrawiam serdecznie... DoMI, dużo zdrowia! Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok, Moniaa w wolnej chwili poproszę o dołączenie do tabelki - termin na 15.01 :)Dziękuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712097 przez Pipinka
Majusia fantastycznie że pooglądałaś sobie maleństwo swoje :lol: a jeśli chodzi o płeć to lekarz nic nie wspominał ??

Kociaczek gratuluje Synka :lol:

Linka Witaj :woohoo: tak u nas nie będziesz się czuła samotnie :) Jeej Gratuluję bliźniaków :kiss: ale fantastycznie a w dodatku dwujajowe i może trafi się parka :lol: jakkolwiek by nie było to i tak fantastycznie jest mieć dwoje od razu a do tego nie będą wyglądać identycznie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712102 przez Linka2
Pipinka dzięki!

Nie ukrywam, że po cichu marzymy z M właśnie o parce - tym bardziej, że jest na to szansa przy dwujajowych ;) ale muszę jeszcze trochę poczekać.. na USG z 12 tyg. nic nie widać - lekarz zrobił mi nawet zdjęcie w 3d gdzie widać dokładnie okolice między nogami jednego z dzieciaczków.. no ale ja tam nic nie widzę :) A lekarz pokazywał tylko na pępowinę i się śmiał, że to może coś znaczyć :) ale tak na serio nic nie wspominał o płci, wydaje mi się, że było jednak trochę za wcześnie. Drugi bliźniak był ułożony tyłem, także nic się nie dało nawet podejrzeć.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712114 przez Majusia
Gratulacje dla Kociaczka!
Witamy nowa mamusie - ale fajnie ze blizniaki, trzymam kciuki za parke :)
Anitkade - wrzuce zdjecia, pochwale sie (musze tylko je zeskanowac)
Pipinka - nic jeszcze nie wiadomo o plci, ja jestem w 7mym niebie bo to USG wyszlo tak dobrze. A co do plci to dla mnie moze byc i dziewczynka i chlopak, nie bede narzekac - grunt zeby dzidzia byla zdrowa :) Ach nawet nie wiesz jak sie ciesze :) Od razu mam o 100% wiecej energii do dzialania
Odnosnie mowienia o plci, to tutejszy NFZ zaczal brac za to info dodatkowa kase a potem w pewnym momencie wszedl przepis ze juz wogole nie wolno informowac o plci - chca w ten sposob chronic dzieci. Szczegolnie chodzi tu o rodziny z Azji - bo jak dowiaduja sie ze dziewczynka to ciaze usuwaja :( Moge isc prywatnie - moj maz chce wiedziec, ja bym tam mogla czekac do konca. Moja znajoma z wyboru zdecydowala sie czekac do samego porodu - tez fajne przezycie dowiedziec sie o plci juz na sali porodowej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712137 przez MoNiaaa
Linka witam cie serdecznie i mega gratuluje blizniakow !!
zawsze sama chcialam miec blizniaki ale sie nie udalo :P

wczoraj lwasnie tak sie zatsnawialam czy nie bedzie w naszym watku mamy blizniat bo teraz coraz czesciej sie zdarzaja:P a tu prosze :)

kociaczek gratuluje kolejny synek w naszym gronie :)

majusia czemu mialas te badania genetyczne?bo je nie wszystkim sie wykonuje tylko jak jest jakies ryzyko chyba??

ja dzis ostatni dzien w pracy :lol: :lol:

ja bym nie wytrzymala zeby nei znac plci ani pokupowac cos bo nie wiadomo w jakich koloroach itp.mam nadzieje ze na nastepnej wizycie juz sie dowiem :)
ktos jeszcze chce jakies zmiany w tabelce kogos dopisac???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712244 przez anitkade
Linka, witamy! Ale super, że bliźniaki, ja też bym chciała dwójkę od razu. Fantastycznie.
No i mamy następnego chłopaka w naszym gronie. Ja jeszcze muszę poczekać zanim się dowiem, ale to trudno, poczekam. W 12 tygodniu nie było nic widać i lekarz mi tak kategorycznie powiedział, że nie da się stwierdzić tak wcześnie. Dziwny, widać taka szkoła :)
Cieszę się, że wszystkie się uspokoiłyśmy po badaniach i usg i dzieciaczki zdrowe.
Domi - daj znać, jak tam u Ciebie. Wypuszczają Cię, czy zostajesz w szpitalu?

Ściskam ciepło z rana i głaszczę brzuszki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712249 przez MoNiaaa
mam pytanie jest kilka dziewczyn w tabelce ktore sie nie udzielaja usunac je czy zostawic??

Linka ciebie juz dopisalam :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712259 przez mokka
Monia, mnie w tabelce zmień z 8 na 2 stycznia bo tak wyszło z ostatniego usg i lekarz stwierdził że na razie tego się będziemy trzymać :)

Ja również witam nową mamę. Też kiedyś marzyły mi się bliźnięta, ale nie wiem czy dałabym sobie z nimi radę ;) Powodzenia życzę! :)

Majusia, też słyszałam o tym, że z ciążami azjatek jest problem bo chcą usuwać dziewczynki. To jest chore. Ostatnio gdzieś widziałam taki film dokumentalny że tamtejsi policjanci znajdują nawet takie zbiorowe groby (o ile można to tak nazwać) z praktycznie wykształconymi już płodami żeńskimi. Kobitki chodzą nielegalnie na usg i robią aborcję nawet w 7 miesiącu. Ręce opadają!

antikade mnie też lekarz w 14 tygodniu nie chciał nic o płci powiedzieć bo stwierdził że teraz to jest taka zgadywanka i dopiero w okolicach 20 tygodnia będzie mozna stwierdzic z dużym prawdopodobieństwem płeć.

Tak swoją drogą to wczoraj kupiłam 2 bodziaki :) nie mogłam się oprzeć :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712261 przez kaikai
Cześć :)

Jestem mama z kwietnia ,prosimy o głosy w konkursie na mojego Dawidka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

www.bobovita.pl/home/klub/galeria/33022

Za wszystkie głosiki dziękujemy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712263 przez MoNiaaa
mi gin na ostatniej wizycie tez powiedzial ze teraz to wrozenie z fusow a nie chce zgadywac albo na sile sie dopatrywac wiec nawet nie patrzyl pod tym katem powiedzial ze na najblizszej wizycie tj 9 sierpnia sprobuje podgladnac :)

chyba wykasuje niektore dziewczyny z tabelki bo weszlam na ich kato i maja tylko jakies 15 postow i ostatnio logowaly sie w czerwcu?

mokka zmienilam u ciebie :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712278 przez mokka
oki. dzięki :) to wykasuj je. Po co je tam trzymać skoro nawet nie wiadomo czy się jeszcze pokażą na forum.
Mam nadzieję że co wypatrzy :) ach, pewnie kolejni faceci będą u nas też bo po co psuć tak piękny "męski wątek" ;) ja mam wizytę 31 lipca i pewnie na usg będę się musiała dopiero umówić z nim w szpitalu bo mój gin ma w gabinecie tylko dopochwowe. Umieram z ciekawości...no, i im bliżej wizyty oczywiście tradycyjnie już boję się coraz bardziej.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712286 przez MoNiaaa
mokka ja to mozliwe ze ma tylko dopochwowe?przeciez to jest caly sprzet i maja chyba wszystkie koncowki?
ja na szczescie przy wizycie mam od razu usg bo bym zeswirowala :)
tez przed wizyta zawsze swira dostaje to chyba normalne :P

ale wczoraj wyczytalam ze w tym tygodniu juz nie dochodzi do poronien i jakos sie uspokoilam:)
wiem ze moga sie zdarzyc inne straszne rzeczy itp ale maluch teraz jest juz silny i bezpieczny mam nadzieje :) wiec tego sie trzymam :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl