BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 9 miesiąc temu #710686 przez MoNiaaa
hehe dorcia ale uparciuch a masz jakies fane fotki?zapisywalas sie wczesniej czy tak z ulicy mozna bylo wejsc na to badanie ?

dorcia a ty gdzie pracujesz tzn co robisz?
myse ze jak powiesz ginowi to ci da bez problemu moj sam sie teraz pytal czy juz chce l4 ale powiedzialam ze na nastepnej wizycie i spoko :)

ja hcyba uczulenie mam na prace...caly weekend super sie czulam zero mdlosci a jak tylko do pracy wrocilam to od nowa :ohmy: czasem strach buzie otworzyc zeby cos powiedziec bo mi sie juz zbiera :unsure: nie wiem czemu tak mam ale 3 dni wytrzymam :lol:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710691 przez Pipinka
Dzień dobry Kobietki :lol:

Monia jak sobie będziesz organizowała jakoś czas , to nie będzie tak źle...we wrześniu zaczyna się jesień, dla mnie to pora pełna nostalgii, spacerów :D Już się nie mogę doczekać jak mała będzie biegała po tych szeleszczących liściach :) A Twoja córcia to już pewnie do przedszkola chodzi ?? patrz ile będziesz miała czasu dla niej :woohoo: Lada chwila i zleci, Maleństwo przyjdzie na świat i będziesz tęskniła za porankiem dla siebie :silly:

Dorcia ale fajnie że widziałaś Dzidzie i że wszystko dobrze :) ostatnio koło mnie niedaleko też było to usg darmowe i oczywiście przegapiłam :dry:

Domi dużo cierpliwości Kochana !! Wiem co innego mieć wolne i robić co się chce a co innego ciągle leżeć plackiem i to jeszcze w szpitalu, ale musisz to jakoś przetrwać !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710707 przez MoNiaaa
pipinka Julka od wrzesnia idzie do przedszkola :)
ja nie lubie jesieni i zimy oby jak najdluzej bylo cieplo i bez deszczu!!!

u mnie w okoliwy wlasnie nie ma tych darmowych niestety:(
ale wybieramy sie w sierpniu do zoo i zalezy gdzie pojedziemy to moze lookne czy akurat nie robia to podejde :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710784 przez DoMI*
Czesc wam Kochane
dzis mi zrobili bo chciałam badanie na TSH i wyszło ze mam AŻ 6 i czeka mnie wizyta u endokrynologa przyjdzie moze dzis do mnie.
ach jak nie urok to sraczka.
ogolnie plamie tylko czasem pare kropel.ale lekarze nic nie mowia o domu.
zostne ile trzeba.jakos sie trzymam...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710805 przez DoMI*
mi moze nie uwierzycie ale ja juz dostałam małego delikatnego kopniaka :)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710817 przez MoNiaaa
domi dzielna z ciebie kobietka :)
jak przestaniesz calkiem plamic to moze cie wypuszcza tylko pewie i tak bedziesz musiala lezec plackiem a w domu ciezko wysiedziec bo ciagle jest cos do zrobienia...

o ja juz nie wiem jak z tymi ruchami jest ja juz raz rodzilam a gin mi powiewdzial ze malo mozliwe ze juz czulam a ty jak to pierwsza ciaza to tym bardziej?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710828 przez Pipinka
3/4 sierpnia będą bezpłatne badania w Poznaniu , łudzę się nadzieją że może jakoś będą jeszcze na śląsku :)

No co do pór roku to jak dla mnie zima też ma swój urok ale mogła by trwać góra 2 tygodnie :)

Domi jesteś taka dzielna !!!!! :woohoo:

Ja też już nie wiem jak z tymi kopniaczkami , teraz w weekend ze 3 razy mi się wydawało że poczułam ruchy dzidzi..ale jakoś późnij stwierdziłam że to raczej mięśnie się napinają jak się ruszam , tak bym chciałą ale to raczej jeszcze nie kopniaki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710869 przez mokka
pipinka jeżeli te usg będą też na śląsku to daj znać jak tylko się dowiesz, że są. Może się też przejdę skoro darmowe.
Ja czasami czuję takie łaskotanie. Myślałam że to może jelita, ale ostatnio się to powtarza i jest takie do jelit niepodobne...w sumie to niepodobne to do niczego, więc może to dziecko :)

Domi, dobrze że już mniej plamisz. Jest przynajmniej jakaś poprawa :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710897 przez Dorciaition
Dziewczyny tutaj jest lista miejsc gdzie odbywa się to usg www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artyk...-i-usg-4d,index.html
Zapisy i usg zaczynały się od 11. Ja byłam o 10 i 33 na liście. Kobietki, które przyszły wcześniej stworzyły swoją listę i wg tej robioną ta główną. Mnie przyjeli dopiero o 15:40 :/ Ale dają karteczkę z godziną, więc nie trzeba cały czas czekać

Ja żałuję, że u nas nie było ciut poźniej, ale i tak fajnie ;)



Monia ja jestem handlowcem i pracuję głównie w domu, ale liczę, że gin da mi zwolnienie ;)

Domi no pewnie, jak każą zostać to trza- dla dzidzi. Jesteś twarda babka.

Wiecie co, mnie też się wydawało, że czułam ruchy, ale mój gin tak samo jak Moni powiedział, że to za szybko. Z LEnką poczułam w 18 tyg.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710942 przez mokka
Super, dzięki za info :) widzę że w Sosnowcu ma być w październiku więc się pewnie wybiorę bo Auchan mam niedaleko. Ta cała reszta prezentacji, porad ekspertów itd też u Ciebie była? Trzeba było coś płacić za wstęp na nie?


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710958 przez Dorciaition
Mokka wszystko było i za darmo. Rozdawali różne próbki, gazety i ulotki. Aa, co było fajne to masaż dłoni, też za darmo. Oo w październiku to fajnie, będzie super widać :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710998 przez Pipinka
Dorcia dzięki za linka :lol: ja jak coś to albo we wrześniu w Gliwicach pójdę a jak nie to Mokka spotkamy się w Sosnowcu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711257 przez marta_szh
Witam Serdecznie, mój mąż jest fotografem tu znajduje się jego strona www.fotoimpresja.pl specjalizuję się głównie w sesjach rodzinnych, dziecięcych, ciążowych. Zachęcam wszystkich z W-wy i okolic.Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam, wspaniała pamiątka. Szczegóły na stronie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711301 przez MoNiaaa
witam sie z rana :)

ale jestem mega niewyspana!!!
ale jesczze tylko jutro ise pomecze i spokoj :)

dzis stuknela mi 15 na suwaczku :) super zbliza sie juz polowka :):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711309 przez mirka26
witaj Monia ja dzisiaj na pogrzeb i jakoś nie umiem spać. jutro na badania z dzidzią ciekawe co mi powie? mój suwaczek też przekracza już 15 tydzień, w ogóle mi waga nie idzie do góry i brzuszek też jakoś nie rośnie ale czuję pod ręką jak przyłoże że jest zdrowy dzidziuś a mały ciągle słucha jak dzidziuś się rusza, uwielbia ten odgłos chlupoczącej wody

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl