BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 9 miesiąc temu #714050 przez gaguka
Linka super bobasy! Od 12 tyg już na pewno sporo podrosły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714069 przez Linka2
Dzięki dziewczny.. też mi się wydają takie fajne i śmieszne te moje dzieciaczki ;)
Oj tak, podrosły na pewno ;) widzę to już po sobie bo przez te ostatnie 3 tygodnie brzuch mi niesamowicie skoczył do przodu... ja już nie miałabym szansy w żaden sposób "ukryć" faktu, że jestem w ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714403 przez MoNiaaa
witam sie z rana:)

u was tez taki upal?????
u mnie juz 35 st :ohmy: :ohmy:

Linka ja tez juz bym nie mogla ukryc ze w ciazy jestem :p
mialam nawet na aparacie kilka zdjec brzuszka i wszystko mi sie skasowalo wczoraj;/;/

milego weekendu dziewuszki postaram sie wpadac czesciej :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714441 przez gaguka
U mnie też straszny skwar, pozamykałam okna i zasłoniłam rolety żeby się mieszkanie nie nagrzewało, ale i tak jest strasznie parno :/ Ja już brzuszek też mam spory (nijak się go nie da ukryć :D )i w końcu waga mi ruszyła, w sumie to ok. 1,5 kg do przodu :) mam nadzieję, że strasznie dużo nie przytyję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714558 przez Linka2
Zazdroszczę Wam.. ja na plusie mam już 5 kg ;/ no ale nie miałam żadnych mdłości ani wymiotów, po których mogłabym schudnąć, także tak to sobie tłumaczę :)
w każdym razie waga raczej prawidłowa.. no może z kilogram za dużo... to na pewno dzieciaki już są takie duże ;D
u mnie też upał straszny... zamknęłam okno, zasłoniłam rolety i siedzę w tej duchocie.. ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714595 przez gaguka
Linka u Ciebie to zrozumiałe bo bliźniaki :) Ja 4 tyg wymiotowałam, więc na początku 2 kg mniej było, ale coś czuję że szybko nadrobię :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714616 przez mirka26
he dziewczyny. ja przed ciążą przytyłam 15 kg przez hormony a teraz waga mi spada i lekarz każe mi jeść bo powinnam już powoli zacząć tyć choć pół kg a ja co trzy tygodnie mam kilogram mniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714669 przez MoNiaaa
ja nawet nie wiem ile mam na plusie na wizycie sie dowiem ale ponad 2/3 kg napewno

dzis po poludniu bylismy chwilke nad woda nogi pomoczyc i Julka kamienie powrzucac i w koncu mam jakies pczciwe zdjecia z brzuszkiem:)
w poniedzialek sie pochwale

buzka

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714708 przez kociaczek1610
hej dziewczyny normalnie wam zazdroszcze brzuszkow mi w poniedzialek stuknie 17 tydz a nie ma po mnie widac ;( ;(
:( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714938 przez mokka
kociacze, mnie w pociedziałek 18tc się zaczyna i też niewiele widać. Za to z całą pewnością czuję ruchy (na razie łaskotanie, ale jest to dziecko na 100%) i też mam około 2 kg na plusie w porównaniu z wagą początkową. Tak swoją drogą 18tc to o ile dobrze patrze już 5 miesiąc?! tak przynajmniej wychodzi z kalendarza, nie wiem czy to się pokrywa z tym ciążowym liczeniem miesięcy bo tam się coś chyba różni.

Upał nieznośny. Mam mieszkanie z oknami na południe i po prostu do godziny 14-15 jest nie do wytrzymania bo ciągle świeci prosto w okna. Kiedy ten gorąc się skończy? Juz nie moge się doczekać października. W jesiennych temperaturach jestem w stanie funkcjonować, a tak to umieram z gorąca...


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714949 przez gaguka
Mokka ja właśnie dzisiaj zaczęłam 18 tydzień i też wydaje mi się, że to 5 miesiąc :)swoją drogą jak ten czas szybko leci... ja dzisiaj prawie zemdlałam z tego upału, chociaż nawet z domu nie wychodziłam :/ a jeżeli chodzi o ruchy to dzisiaj coś takiego dziwnego poczułam, ale nie wiem czy to dzidzia, mam nadzieję, że niedługo już nie będę miała wątpliwości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714977 przez MoNiaaa
kurcze a ja chyba nie czuje ruchow jesczze iu znowu sie martwoe czy wszytsko ok..esh zawsze cos sobie znajde do tego moje mdlosci z dnia na dzien po prostu ustapily i nie wiem czy sie cieszyc czy martwic?
wiem ze schizuje troche ale dzis jesczze mama mi powiedziala ze ruchy juz powinnam czuc napewno a u mnie cisza :unsure:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714980 przez Majusia
MoNiaa wszystko jest dobrze, a co do martwienia sie, to jak bylam u lekarza I spytalam sie go czy nie ma jakiegos leku na martwienie sie to zasmial sie i powiedzial ze to cecha mam - juz tak maja ze zawsze sie o cos beda martwic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714985 przez gaguka
MOnia nie martw się, ja też się denerwowałam jak mi mdłości ustąpiły w sumie już w 11-12 tyg to mój gin powiedział, że kobiety zamiast się cieszyć, że czują się lepiej zawsze znajdą sobie coś do zamartwiania... Więc głowa do góry na pewno wszystko ok! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715007 przez Linka2
Moniaa.. nie zamartwiaj się. Ja przez cały pierwszy trymestr nie miałam ani mdłości ani wymiotów, no dosłownie nic - prawie nie czułam, że jestem w ciąży. I też sobie wkręcałam cały czas, że coś jest nie w porządku, że coś się dzieciom stało.. I co? wyniki wszystkie idealne, dzieci o idealnych wymiarach i z idealnie bijącymi serduszkami. Także koniec słuchania tych głupot! :)
Ja jutro zaczynam 17 tydzień i też niestety żadnych ruchów jeszcze nie czuję.. ale jedno z dzieci ma łożysko na przedniej ścianie także mogę czuć je słabiej.. no ale tak czy siak - bez przesady, tzw. "pierworódki" najczęściej zaczynają czuć ruchy dopiero w 20 tygodniu - nie dajmy się zwariować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl