BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu #715681 przez Dagnes
Monia masz wiekszy brzuszek niz ja. Ale widac ze ciaza ci sluzy, bardzo ladnie wygladasz. Wydaje mi sie ze dzis poczulam pierwsze ruchy dzidzi - takie delikatne pukniecia ze 4 razy z rana i raz wieczorem

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715720 przez kociaczek1610
Domi bedzie dobrze napewno... ale skoro uwazasz ze zla opieka medyczna to poprostu zmien szpital moze tam bedzie lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715818 przez anitkade
Domi kochana, bądź dzielna. Naprawdę tu wszystkie trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki, żeby się wszystko unormowało. Lekarze na pewno nie mają w dupie, tylko robią co mogą. Nie zawsze się zakłada szew od razu. Moja szwagierka dwie ciąże przeleżała, drugą już w domu pozwolili, ale pierwszą w szpitalu dużo. Chyba ze 4 miesiące leżała. Jak nie 5. Ale urodziła zdrowe dzieciaczki i już nie pamięta, jak się męczyła wtedy. Zobaczysz, że prędzej czy później wszystko się ułoży. Oczywiście mamy nadzieję, że prędzej :)
Monia - boskie fotki. Ale Ty młodziutko wyglądasz, no naprawdę. Trudno uwierzyć, że na drugiego dzidziusia czekasz. Ale brzuszek, nie powiem, okazały :) Bardzo fajnie. Ja to mam taki ledwo-co. Nadal przy luźnej bluzce nie widać, bo biust jeszcze jest większy. A fotka z usg cudowna. Widzisz, jak piękne do Ciebie macha dzidzia. Całe martwienie się na darmo. A jak będziesz się dalej martwić, że mdłości przeszły, to Cię będzie tak karało :P Zamiast się cieszyć, że masz lżej trochę, to zaraz stres. Nie można tak :)
Pozdrawiam wszystkich ciepło z rana. Aha!! U nas ochłodzenie, jest przecudownie na dworze. Za to w firmie zaduch z wczoraj, usiłuję wywietrzyć, ale ja nie mam bezpośrednio dostępu do okna, muszę przez pokój obok wietrzyć. Grunt, że chłodniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715846 przez Marudka
cześć mamuśki :)
ja co prawda łapie się już na luty, ale często do Was zaglądam :)
śliczny duży brzuszek juz.
Nie moge się doczekac kiedy mi zacznie rosnąć :)

gaguka - jesteś z wrocławia?

juz wiecie mamuski, co macie w brzuszkach?

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #715851 przez mokka
Monia, ale brzusio :) Ja nawet połowy z tego nie mam jeszcze, ale podobno w drugiej ciąży wybrzusza wcześniej. Strasznie masz córę do siebie podobną (przynajmniej na tamtym zdjęciu) :) Duża pannica. Oj, będziesz miała pomoc przy pchaniu wózka :)

U mnie też trochę chłodniej. Pootwierałam wszystkie okna i cieszę się odrobiną świeżego powietrza :) Wczoraj wieczorem było chyba z 30st i powietrze zupełnie stało, aż wątpiłam czy to ochłodzenie przyjdzie.

Domi, zapytaj ich czy jest taka możliwość żeby Ci szew założyli. Może się okazać, że sie nie da przez to łożysko albo coś innego i dlatego Cie trzymają. Wcale się nie dziwię, że się wkurzasz. Ile można leżeć? No, ale jak to ma pomóc...

Marudka witamy :) Ja jeszcze nie wiem co będę miała bo lekarz stwierdził, że po 20 tygodniu będzie się przyglądał dopiero, ale dziewczyny w większości będą miały chłopców :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715860 przez Pipinka
Domi Kochana!! może to źle zabrzmi ale jak jest Ci tak ciężko to może powinnaś iść do psychologa jeśli mają taki oddział w szpitalu !! Bo Ty faktycznie już jesteś załamana, a żebyś nie popadła w jakąś depresje jak się okaże że masz tam leżeć do końca ciąży, zawsze dostaniesz od psychologa jakieś fajne porady na zabicie czasu, np pisanie pamiętnika dla dziecka albo może weź kartkę długopis zacznij sobie spisywać co jest potrzebne dla Dzidziusia jak się urodzi, zresztą niedługo masz ślub to napewno Cię wypuszczą choćby na jeden dzień, musisz ię z tym pogodzić i zająć sobie jakoś pozytynwnie myśli :)


Juuupiii jest chłodniej , zaczął lać deszcz a ja jestem przeszczęśliwa z tego powodu, raz na kiedy po takich upałach to aż przyjemnie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715893 przez Dorciaition
Dzien Dobry Mamuśki.

Znowu długo sie nie odzywałam, ale moje dziecko jak widzi mnie przed kompem to szaleje.
Kupiliśmy też mieszkanie, więc zajęć sporo.

MoNia ale masz cuuuudny brzuszek. No i pięknie wyglądasz. Dla Julki buziaki :kiss:
Zdjęcie z usg boskie. Napatrzeć się nie mogę :)


Emilka
ja Cię rozumiem, bo też ciuszki w pierwszych ciażach kupowałam bardzo szybko. Teraz jeszcze się wstrzymuję, bo jeśli będzie dziewczynka to mam tyle rzeczy po Lence, że kupować dużo bym nie musiała.

Dagnes
gratuluję ruchów :)

Maruda witaj :) Co do płci to u mnie jeszcze nie wiadomo. Liczę, że w czwartek na wizycie się czegoś dowiem :)

Domi jesteśmy cały czas myślami z Tobą. Bądź dzielna. Z tym psychologiem to chyba dobry pomysł. Spróbuj. W szpitalu powinien być.

Byłam dziś na badanich- morfologia, mocz itp. Miałam też zrobić na Hiv i dziwne to, ale w przychodni nie robią. Musiałam szukać jakiejś prywatnej kliniki żeby mi zrobili, ale udało się.

Pozdrawiam Was.

U mnie upałów brak. Ciepły był tylko weekend, a teraz mega duszko i deszczowo. W nocy była taka burza, że szok. Straszna :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715930 przez gaguka
Marudka tak ja mieszkam we Wrocławiu, a w brzuszku najprawdopodobniej dziewczynka :)

Ja dzisiaj czuję się zdecydowanie lepiej, w końcu się troszkę ochłodziło :) ale chyba przez te zmiany ciśnienia głowa mnie strasznie boli :/ chyba skuszę się na lekką kawkę to może poczuję się troszkę lepiej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716256 przez MoNiaaa
u nas dzis w koncu troche chlodniej!!odetchnelam w koncu i moze sie wyspie w nocy :)

dziekujemy za komplementy corcia rezczywiscie cala mamusia jest :)

a brzusiio podejrzewam ze to juz 2 no i przezd nim bylam 2 razy w ciazy wiec macica pewnie ponaciagana i szybko sie pokazal w sumie sie ciesze bo czuje sie w koncu jak w ciazy tylko po porodzier bedzie wiekszy problem :angry:

uciekam kolacje robic buzka

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716483 przez anitkade
Witam mamusie. U nas dzisiaj było rześko, ale słonecznie. Jak dla mnie - cudownie. Mogłoby już tak zostać, niestety weekend znów zapowiadają gorący. No trudno, znowu prześpię.
Boli mnie brzuch ostatnio. W poniedziałek mam wizytę, więc doczekam, ale takie niemiłe to jest. Nie wiem, czy coś się dzieje, mam nadzieję, że mnie wybada na wszystkie strony. No i zapytam, na kiedy się najlepiej na to usg połówkowe umówić.
Dzisiaj mam nadzieję szef znajdzie czas na rozmowę. Już coraz trudniej mi się ubrać tak, żeby nie było za bardzo widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716548 przez Pipinka
Witam z rana :)

U mnie też rześko od rana ale coś czuję że w południe będzie już duszno !
Anitka, tak pójdziesz do lekarza to pewnie powie Ci co to za ból , ja też mam wizytę w poniedziałek i już się doczekać nie mogę !!! cztery tygodnie nie widziałam mojego maleństwa, ale już coraz bardziej czuję ruchy wczoraj wieczorem leżałam i czułam jak się tam rusza i za każdym ruchem przechodziły mnie ciarki :woohoo:
No Kochana miej już to z głowy, powiesz mu i tyle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716599 przez mokka
Zazdroszczę wizyt w tak niedługim czasie. Ja mam dopiero 26 sierpnia i pewnie jakoś 27 będę jechac do szpitala na usg połówkowe. Znowu nie w czasie bo w 22 tygodniu. Ach, u mnie wszystko jakoś później ;)

U mnie też czuć ruchy. Do wczoraj były to taki delikatne popukiwania i łaskotanie, a wczoraj dostałam pierwszego konkretnego kopniaka. Nie był on może jakiś super mocny, ale na 100% jestem pewna że to dziecko i chyba testowało siłę nóg bo kopniaki były cztery a potem coś połaskotało więc maluch pewnie się obrócił. Dziś też już kopie i to w momencie kiedy najmniej się tego spodziewam bo jak czekam i próbuję sie wsłuchać to nie czuję ani odrobiny ruchu. ;)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716632 przez gaguka
Anitkade powodzenia na rozmowie z szefem!
Mokka ja mam wizytę co miesiąc i też następna wypada mi ok. 26 sierpnia. Też będę miała usg połówkowe będąc w 22 tygodniu, a słyszałam że wiele kobiet ma je dopiero w 24 tyg więc chyba nie będziemy miały aż tak późno :)
Ja już też codziennie czuję ruchy :) nie są to może wyraźne kopniaki ale może już niedługo też takiego poczuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716667 przez Pipinka
Dziewczyny z tego co wiem to to usg połówkowe jest między 21 a 24 tyg, ja też będe miała 23, 22 tydzień, tak jak w poprzedniej ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716754 przez Monia_T
Cześć Mamusie :)

Czy któraś z Was nie planuje może zakupu wstawki do spodni?
Mam do sprzedania nową wstawkę z bawełny organicznej w kolorze granatowym CARRIWELL FLEXI BELT
Tak to wygląda www.babymama.pl/Wstawka-ciazowa-do-paska...Flexi-Belt-p277.html

Z pewnością przydatny gadżet, można nosić długo ulubione spodnie :laugh: Ja wygrałam go w konkursie, a już od prawie 6 miesięcy moje maleństwo jest na świecie :)
Opakowanie oryginalnie zamknięte.
W sklepie kosztuje ok 85zł z przesyłką, ja sprzedam za 40zł + 8zł na list polecony lub 4zł na list zwykły, kupię coś za to córci, po co ma leżeć.

Zapraszam do kontakt na PRIV.

Pozdrawiam i spokojnego noszenia brzuszków życzę :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl