BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 9 miesiąc temu #715428 przez mirka26
no zjadłam dwa plasterki cukinii opiekanej i trochę lepiej. nie umiem jeść mam odruch wymiotny ciągle dużo pije i fakt ciągle mi słabo i niedobrze a najgorsze że w ogóle nie czuję głodu,,,staram się jakiś jogurt ale no kurcze nie umiem, mam nadzieję że jutro będzie dobrze, a co do kręgosłupa to w pierwszej ciąży czułam ból ale pod koniec a teraz boli ciągle ale to przez moje schorzenie i dzidziuś duży i naciska na nerwy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715496 przez Pipinka
Dziewczyny co za pech, zalałam sobie kawą laptopa...i z dwojga złego klawiatura w nim nie działa ;) tylko ! ale musiałam czekać jak małą zaśnie i śmi8gać do piwnicy i szukać starej na usb ufffff jeste8 :woohoo:

Mokka też czasem jestem w Myślenicach bo mamy tam znajomych, też ładne już te tereny :)

Gaguka też tak miałam przez pewien czas i w 1 ciąży i teraz kość ogonowa bolała jak cholera zresztą cała miednica ! Chyba tam intensywnie rośnie wszystko i się przesuwa albo tak j ak mówią dziewczyny na nerwy Dzidzia uciska :side:

Mirka ja też nie mam dziś apetytu na nic prócz słodyczy !!!!!! ooo jejj jak ja bym zjadła coś słodkiego!! a nic w domu nie mam :( może to i lepiej :silly: A w taki upał pierdziele nawet do sklepu nie ide !!

Zdechne tuu mam mieszkanie na poddaszu i umieram :S w sypialni mam chłodzik to przynajmniej Bianka pośpi ! Taa upały fajne ale jak się jest na wczasach a nie kisi w mieście !

Domi nie masz wyjścia !! musisz być dzielna , rozumiem że oszaleć można od leżenia w tym samam miejscu przez taki czas, ale to wszystko dla dobra dziecka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715535 przez mirka26
nooooo nareszcie udało się tyle się męczyłam ciągle mnie dźwigało a tu wystarczyło zjeść trochę kapusty kiszonej i powoli przechodzi wszystko ale ta duchota sprawia że tak mi słabo że szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715547 przez gaguka
Dziewczyny może macie rację, że to dzidzia uciska... poproszę M o masaż :D U mnie też gorąco tak, że ledwie żyję :( Wieczorem nad Wrocław ma nadciągnąć burza więc może akurat się ochłodzi troszkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #715561 przez MoNiaaa
heja ja tak szybko bo upal starszny!!!!!
slabo mi od rana mielismyt chyba 38 st normalnie masakra!!!!!!!!!!!!
wczoraj martwilam sie ze mdlosci minely to przez ten upal dowalilo mi podwojnie od rana mnei mdli i okropnie sie czuje siedze caly czas przy wiatraku bo sie nie da inaczej...

domi 3maj sie dzielnie miejmy nadzieje ze juz blizej jak dalej i cie wypuszcza neidlugo :)

pokaze wam moje fotki 15/16 tydzien
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715568 przez MoNiaaa
i moj maluszek machajacy na usg :)

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715572 przez Linka2
Moniaa brzuszek piękny ;) A Ty wyglądasz kwitnąco i straaaaaaasznie młodo ;) na jakieś 18 lat ;)heheheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715585 przez Dagnes
DoMI* napisał:

Ją nadal leze i nic jestem zła brak mi sił normalnie nie daje rady. Chyba schudalm a psychika mi pada.... ciężko mi nawet z rodZiną nie chce rozmawiać... dopiero w środę mam usg raz na tydzień robią hamy korde to się nazywa szpital mam dość

Domi pamiętaj, co dziewczyny pisały. Częste USG nie jest dobre dla dziecka, więc jak nie ma powodów to nie robią

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715590 przez Pipinka
Monia !!!!!! Piękny brzuszek :lol: i to zdjęcie z usg Cuuuudne ! :woohoo: chyba o takim właśnie marzyłaś co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715606 przez emilka1103
Hej dziewczyny :)

Monia brzuszek masz śliczny i Twoja córcia jaka ładna laleczka :) ja wam nie zazdroszczę tych upałów. W szwecji w sumie też jest w miarę ciepło, bo wczoraj było 28 stopni, ale my mieszkamy bardzo blisko morza, więc tego nie odczułam tak. Jak byłam na początku lipca w Polsce to było ponad 30 stopni i ja od razu miałam duże ciśnienie od razu, około 140/90 a to w ciąży nie jest bezpieczne.

Domi kurcze myślałam, że już jesteś w domu. Nie dziwię się, że jesteś poddenerwowana, ale pomyśl, że Twoje samopoczucie bardzo wpływa na Twojego maluszka.

Wiecie co dziewczyny może pomyślicie, że za wcześnie, ale zaczęłam już kupować rzeczy dla dzidzi. Ogólnie wszystko w neutralnych kolorach, ale nie mogę się powstrzymać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715615 przez kociaczek1610
jejciu Monia brzusio przesliczny :) chce mi sie juz plakac widze jakie macie brzuszki a ja nawet polowy nie mam ;( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715623 przez MoNiaaa
kociaczek i tobie urosnie zobaczysz :)
przynajmniej sie pociesz ze szybko wrocisz po porodzie do figury dawnej a ja moge zapomniec teraz wyszedl mi szybko bo po corci mialam dodatkowe kg ale dzis patrzylam w karte ciazy i w sumie przytylam niby mniej niz 2 kg a brzuch jak w 8 mc :P

ja jakbym cos ladnego spotkala to pewnie tez juz bym kupila:P

ostatnio znalazlam te ciuszki o ktorych wam mowilam i ulozylam w szafie swojej bo mialam wolna pulke:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715626 przez gaguka
MOnia śliczny brzuszek i dzidzia! Ja wagowo też niewiele przytyłam, a brzuszek już całkiem spory mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715649 przez DoMI*
ale ja juz nie krwawie ani nie plamie, nicnie boli procz kłucie mocne ale oni mnie trzymaj skuli mojej szyjki macicy.ale niech zadecyduja co dalej bo nikt niechce ze mna gadac o moim zdrowiu....dlatego chce aby mi jutro zroili usg nie dla tego aby widziec sobie dziecko chce aby zaczeli działać a nie czekaja az co szyjka sie otworzy całkowicie? ach szkoda słowna wizycie mowia tu czekamy i tak 2 tygodnie juz....do dajcie spokoj niechce urodzic niech zakładaja szew jak trzeba a nie..ach czasami niedaje rady nawet bliscy mnie juz denerwuja jak dzwonia niechce z nimi o niczym rozmawiac. brzuch wogole mi nie rosnie,niewiem ile waze.. jedzenie jest straszne..upał w szpitalu 31 stopni...normalnie idzie sie załamac
monia sliczy masz brzusio... i maluszek fajny.
ja nie widziałam mojego juz dawno o tu jak roia usg to niechca pokazywac za bardzo.
zazdroszcze wam ze mozecie chodzic..i byc z rodzinami..ja niewiem dlaczego mam pecha jakiegos. byc moze zła opieka medyczna niewiem moze mam poprostu sie nacierpiec..ach łzy same leca ..

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715659 przez mirka26
minia cudo i brzuś i ty i twoja córcia no i maluszek ale kwitniesz kochana. ja też już mam kilka rzeczy kupione no i moja nieszczęsna Domi kochana już nie wiem co Ci powiedzieć. wiem że nam tu łatwo ale uwierz kochana z moim synem przeleżałam prawie całą ciążę co chwila trafiałam na szpital i też myślałam że lekarze mają mnie w dupie a po czasie zrozumiałam że robili co się da

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl