BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu #716789 przez anitkade
A ja w ogóle nie czuję ruchów. Jestem jakiś tydzień przed Wami, więc może za chwilę. Ale spokojnie poczekam. Do 20-go tygodnia mam nadzieję poczuję :P
Już po rozmowie, poszło ok. Szef powiedział, że ma nadzieję, że wrócę po rocznym urlopie. Gratulował i życzył zdrowia, bardzo miło tak naprawdę. Powiedział, że jako dla szefa to jest kłopot, ale poszuka kogoś na zastępstwo. No i tyle. Spoko. Powiedziałam mu, że planuję do grudnia pracować, ale to zależy od mojego zdrowia i jakby coś się zmieniało to będę mu dawała znać. Mam nadzieję, że nie będę miała problemów zdrowotnych, póki co - jest dobrze.
Tylko ostatnio pobolewa mnie kręgosłup. Jak siedzę w jednej pozycji za długo lub leżę krzywo. Na razie pomaga mi leżenie na plecach, ale za chwilę już nie będę mogła, co ja wtedy zrobię?
Ja czytałam, że połówkowe jest jakoś między 20 a 23, ale mogę się mylić. Pewnie się umówię na 21, ale to zależnie od terminów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716818 przez gaguka
Anitka ja pierwsze ruchy, których byłam pewna poczułam na początku 18 tyg więc może niedługo też poczujesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716826 przez mokka
ja podobnie jak gagutka też na początku 18 tygodnia poczułam coś co ruchami było na 100%.
Dobrze, że szef nie robił problemów :) Na ból pleców kup może dużą dmuchaną piłkę bo samo siedzenie na niej i lekkie ćwiczenia pomagają na bóle pleców i wzmacniaja mięśnie


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716857 przez Pipinka
anitka to super że gładko poszło :)
Ja pierwsze ruchy poczułam wcześniej bo wiadomo szybciej w drugiej ciąży :) Nawet teraz jak siedzę to czuję jak się tam kręci :woohoo: ale spokojnie każda z nas poczuje szybciej , później i tak będą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716860 przez Pipinka
mokka i gaguka to coś źle z suwaczkami macie bo widać dopiero 17 tydzień ciąży :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716863 przez gaguka
Pipinka bo suwaczki pokazują skończone tyg. a mi chodziło o to, że ruchy poczułam na początku 18 tyg. rozpoczętego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716864 przez mirka26
ej dziewczyny ja już drugi dzień w szpitalu. boli mnie cały lewy bok niby nerki niby kręgosłup no ale sami nie wiedza co to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716868 przez mokka
Pipinka suwaczki są ok. Ja teraz jestem w 18 tygodniu, czyli mam skończony 17 tydzień ciąży i jest 4 dzień tygodnia 18.

Mirka bidulko. Współczuje. Z dzieciaczkiem wszystko w porządku? Może jakiś stan zapalny się zrobił


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716870 przez gaguka
Mirka a może to jakoś z przemęczenia? Może coś sobie naciągnęłaś? Ty zawsze taka zaganiana... Najważniejsze żeby z dzidzią było ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716889 przez anitkade
Mirka, bidulo. A dzidziuś ok? Mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie. Daj znać, jak się trzymasz i co wybadają. Pozdrawiam ciepło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716905 przez Marudka
gaguka - a jeżeli moge spytac do jakiego chodzisz lekarza i gdzie chcesz rodzić?

ja wybrałam kamieńskiego i lekarza stamtąd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #717146 przez gaguka
Marudka - ja chcę rodzić w Trzebnicy i chodzę do lekarza właśnie z tamtego szpitala, akurat przyjmuje we Wrocławiu - dr Tylko. Jestem bardzo zadowolona :)Jedyną wadą jest to, że nie przyjmuje na NFZ tylko prywatnie więc za wszystko łącznie z badaniami krwi płacę, ale nie żałuję :)A Ty do kogo chodzisz?
Jeszcze rozważam też szpitale wrocławskie, m.in. Kamieńskiego również :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #717198 przez małgosia.t
witam, ja również spodziewam się mojej pociechy na stycznia ;) termin mam na sam początek bo 2.1.2014 więc nadzieję że urodzę w styczniu a nie w grudniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717223 przez mirka26
hallo mam neuralgie międzyżebrową idę jutro do domu bo nie mają dla mnie leków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717254 przez mirka26
boli jak cholera szkoda gadać jak mi się odbija to ból nie ma granic, dzidziuś na szczęście dobrze rośnie ale jak nie ma mojego syna to zbytnio się nie rusz przy nim szaleje po brzuszku. wszystko z tego kręgosłupa powiększ mi się opłucna i naciska na żebra ból jest okropny i nic nie pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl