BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 7 miesiąc temu #764494 przez anitkade

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764499 przez MoNiaaa
dziekuje za wszystkie komplementy :blush:
wszyscy mowia ze Julka do mnie podobna ale harakterek po tatusiu chyba:P
cieszy ze i nie moze doczekac siostrzyczki ale podejrzewam ze mozemy miec sajgon jak sie mala urodzi :side:

te cieplejsze spioszki sa z C&A tam czesto takie maja te akurat mama mi pokupowala:)

anitka jaki zgrabniutki masz brzusio cudny i zazdroszcze bo ja juz mojego dzwigac nie moge:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764518 przez anitkade
Monia, no co Ty. Wcale nie wygląda na bardzo wielki :) Wydaje mi się, że od tego pierwszego skoku, co u nas ledwo co było widać, a Ty już miałaś prawdziwy ciążowy brzuszek, to ledwo co Ci rośnie. Wyskoczył na początku, a teraz już powoluśku. Ale co prawda to prawda - dźwigać już powoli ciężko, mnie też :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764523 przez MoNiaaa
no w sumie racja mi szybko wyskoczyl a teraz po malu przybywa ale coraz ciezej chodzic i mecze sie bardzo szybko :blush:
w kg nawet nie duzo bo ok 5/6 przytylam to w miare ale z Julka najbardziej mi przybywalo 8/9 mc wiec wszystko przed nami

a tak po za tym to nowe dziewczyny i te ktore chca zeby cos w tabelce zmienic piszcie!!! teraz mam czas to moge wziac sie za poprawki

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764587 przez gaguka
Anitka brzuszek śliczny! Wogóle nie mogę się na Ciebie napatrzeć taka drobniutka jesteś :)
Mnie M wywiózł na tydzień do siostry w górki ;) Teraz leżę i wypoczywam, dzisiaj piękna pogoda więc wyleguję się na tarasie i czytam książeczki - super klimat, całkiem inny niż w mieście :D I te widoki... Ale niestety podróż samochodem zniosłam okropnie, niby nie daleko bo niecałe 100 km na południe od Wrocławia, ale polskie drogi są jakie są i jak się zaczęły "wertepy" to ledwo co dojechałam :/ Aż się boję powrotu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764604 przez mokka
Będę musiała poszukać tych cieplejszych śpioszków. Może znajdę coś w normalnej cenie :) A ja przeziębiona. Ból gardła, katar i niestety zawalone zatoki. M poszedł do apteki i teraz leczę się aromaterapią. Olejkiem sosnowym pachnie już chyba nawet przed blokiem ;) Mam nadzieję, że to coś pomoże bo ponoć on jest dobry na przeziębienia itp.

Anitkade w porównaniu z Tobą to ja mam potężny bęben ;) jejjjjj...ale jesteś szczuplutka i drobniutka - zazdroszczę! :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764630 przez gosiacek
Hej dziewczyny :)
Piękne macie brzuszki! Monia ależ córcia jest do Ciebie podobna. Ślicznie razem wyglądacie!

Ja mam kombinezon na 56 a w zasadzie, to już chyba nawet 3 :) Jeden po Bartku, ale wydawał mi się chłodny, więc postanowiłam dokupić cieplejszy. Powiedziałam to teściowej i ona na następny dzień kupiła 2 :) Jeden chyba mniej więcej taki sam jak ten co mam i drugi już cieplejszy. Na razie są u niej, więc fotek nie mam jak wrzucić.

Kurcze u mnie też chorobowo. Bartek się rozchorował (miał prawie 40 stopni gorączki :ohmy: ) Dostał antybiotyk i mu przeszło, ale za to złapał katar i kaszel, no i mnie zaraził. Boli mnie gardło przeokropnie. Próbuję się kurować, ale na razie z marnym skutkiem.

gaguka ale Ci zazdroszczę gór! Kocham być w górach i gdybym mogła nie ruszałabym się stamtąd :) Też ostatnio zrobiliśmy sobie wypad w góry i nawet po nich połaziliśmy :)
Aż szkoda było wracać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764649 przez anitkade
Dziękuję kochane :* Mnie się wydaje, że mam już duży brzuchol. W domu nie mam dużego lustra i się nie widzę na co dzień, ale jak rzucę okiem na szybę wystawową i zobaczę, jak już ciążowo wyglądam, to nie mogę uwierzyć :)
W górach bym sobie posiedziała bardzo chętnie, nie powiem. Ale bez męża to nie to samo, on jest taki kochany teraz, codziennie kilka razy się zachwyca moim brzuszkiem, nie może się napatrzeć i nacieszyć. Jak ja bym bez tego przeżyła cały tydzień to nie wiem :) Poza tym to jakby w połowie jego brzuszek :) Ale jeszcze co do jeżdżenia, kiedyś 80-km to był dla mnie koszmar, siedzenie mi wykańczało kręgosłup, szczególnie w aucie. A ostatnio wszystko przeszło. Wczoraj to chyba zrobiłam ze 300km łącznie, z czego 80km byłam kierowcą - i jakoś poszło. Najgorzej jak mąż jechał dość szybko po wertepach, wtedy faktycznie nieprzyjemnie. Ale w drodze powrotnej już mu powiedziałam, że to jest niefajne i jechał wolniej. W każdym razie Gagutka, trzymam kciuki, żeby droga powrotna była ok :)
Mokka, Gosiaczek - dbajcie o siebie i życzę zdrówka. Mokka, biedaku, Ty to już drugi raz w niedługim czasie, prawda? Jednak łatwo o infekcje jesienią :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764657 przez MoNiaaa
mnie na szczescie choroby omijaja i oby tak do konca :)
mi sie wogole wydaje ze jakos szybko mi umyka ta ciaza jeszcze 2 miesiace i zaczniemy sie rozpakowywac nawet nie wiem kiedy to zlecialo????jeszcze dobrze sie ciezarna nie poczulam a za niedlugo koniec :P

dzis przegladalam na allegro ceny bo moze na poczatku przyszlego miesiaca zamowie takie akcesoria zeby miec z glowy.
a moze wy macie jakiegos jednego sprzedawceu ktorego wszytsko mozna kupic za 1 przesylka?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764705 przez DoMI*
monia sliczne fotki no i corcia cała ty
;) no i slicznie wygldasz

anitka ty rowniez slicznie wygladasz.. fajny masz brzyszek..

gosiaczek wspolczuje horupska ,zdrowia zycze ja dzis w nocy o 3 kichalam 6 razy pod rzad az moj M sie obudzil i pytal co sie stalo///obym chora nie była

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764716 przez mirka26
Monia ja zmiana w tabelce syn Wiktor i na 1, styczeń termin będę pierwsza hi hi a co do allegro właśnie zamówiłam kojec turystyczny za 100 naprawdę tanio a super a za 170 jest z regulacją leżenia na dwa stopnie z przewijakiem zabawkami wiszącymi też super ale na co mi te bajery i na kółkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764718 przez mirka26

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764729 przez mokka
Mirka, ale kupjesz jeszcze łóżeczko drewniane? Też mam turystyczne, ale ono powędruje do moich rodziców bo mieszkają na tyle daleko, że jak do nich jeździmy to przynajmniej na weekend :) Jako normalne łóżeczko do spania to tez się zastanawiałam nad turystycznym, ale znajoma co ma córkę roczną i takie łóżeczko mi ten pomysł wybiła z głowy. Podobno, że na sam początek jest spoko, ale jak dziecko zaczyna siadac i wstawac to nie ma się czego złapać i przez to mu trudniej niż w drewnianym. No, a u mnie przy 2 kotach to pewnie tkanina stałaby się nowym drapakiem ;)

Monia, ja sobie też ostatnio uświadomiłam, że w sumie to za 2 miesiące można już rodzić ;) Dzisiaj zaczynam 29 tydzień i az mnie przeraża jak to leci wszystko szybko! Jeszcze chwila i będziemy na porodówkę po kolei jeździć! :) swoją droga to ciekawe która z nas będzie tak faktycznie pierwsza :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764738 przez mirka26
mokka ja nie kupuję łóżeczka bo jak już będzie siadało i wstawało to pójdzie na chodak tak jak mój synuś i do roku już sam chodził bez problemu a od czwartego miesiąca w chodziku paluszkami się odbijał.a mały miał drewniane łóżeczko i ciągle wplątywał mi i ręce i nogi w szczeble i płacz, ja nie pracuję tak że mam czas na sprawdzanie i bycie ciągle z małym a to inaczej wszystko.a co do porodu to ja już mogę w święta mieć cesarkę chyba najwcześniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764740 przez anitkade
Koleżanka mi opowiedziała właśnie, że przedszkolanka jej syna urodziła w 6 miesiącu. Dzieciątko miało ledwie ponad kilo, żyje, ale prawdopodobnie coś będzie mu dolegało, bo przy tak wczesnych porodach raczej jakieś organy nie są dobrze rozwinięte. No ale żyje dzidziuś na szczęście. Dziewczyny, to tak jakbyśmy już rodziły - niesamowite. Mnie zostały jeszcze pełne 3 miesiące i prawdopodobnie doczekam, ponoć pierwsze dziecko raczej nie wychodzi przed czasem, z szyjką problemów nie mam żadnych, no zobaczymy. Trzymam kciuki, żebyśmy w większości doczekały do naszych terminów :) Poza Linką, bo wiadomo, ze bliźniaki to rzadko są pełne 9 miesięcy. Ale rzeczywiście ciekawe, kto urodzi pierwszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl