BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 5 miesiąc temu #812821 przez gosiacek
Hej dziewczyny :)

Monia Zuzia jest przecudna!!!
Zazdroszczę Wam, że już jesteście razem. Co do karmienia, to wydaje mi się, że im częściej ją będziesz przystawiać, tym więcej mleka powinno się produkować. Nawet jak ona nie zje za dużo i będziesz musiała ją dokarmić, to przystawiaj ją jak najczęściej, żeby ssała.

U nas Święta minęły spokojnie, mały siedzi grzecznie w brzuszku. Wizytę mam 2-go, wtedy zobaczymy co tam u niego :)

Mi też jest ciężko się przewracać. A jeszcze czasem mały się tak ułoży, że chce mnie poskręcać z bólu i przewracam się chyba pół godziny z jednego boku na drugi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812822 przez Mag
Monia macierzyński powinien vi przysługiwać i jesli umowa wygasła z dniem porodu do wszystko dalej z zusem powinnas chyba zalatwiac i u nich wniosek składać. Zadzwoń sobie do zus i u nich dopytaj dokladnie , bo faktycznie jesli chcesz miec cały rok te 80% to masz 14 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812823 przez Asia18
Pysiaczek no jakoś tak było od 50 w górę ... bo to na tym dolnym pokazuje i jak jest wzniesienie to oznacza skurcze mi np pokazywało co 10 min, ale nie były aż tak bolesne :)



mnie męczy dalej zgaga, a przewracam się z boku na bok tez jak orka jakaś czasem w nocy to odbijam sie od męża :laugh:


<3b :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812847 przez Bella27
Dzień dobry dziewczynki:)
Dziś już odstawiam magnez według zaleceń lekarza.Zobaczymy co to będzie!
Jeśli chodzi o noce to spie jak zabita, idę siku z zamkniętymi oczami i znów zasypiam, a wcześniej noce były dla mnie udręka.Moja mama twierdzi, że to oznaka zbliżającego się porodu, a organizm potrzebuje nabrać siły przed czekającą nas przeprawą...zobaczymy.
Któraś dziewczyna pisała, że nie miała robionego ktg.Ja tez jeszcze nie miałam i też trochę mnie to martwi, nie miałam też usg na ostatniej wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812861 przez niteczka
Dzien dobry mamusiom!
U mnie noc minela masakrycznie. Prawie Cala nie spalam, bole w pachwinach I twardniejacy brzuch, a po przekrecaniu z boku na bok juz nawet mi sie gadac nie chce. Maly caly czas mi sie wypina po lewej stronie. Moj sie smieje, ze wypina dupke, zeby go w nia calowac. Juz bym chciala, zeby bylo po wszystkim. Nigdzie z domu nie wychodze, bo boje sie ze jak bede w sklepie czy cos to mi wody odejda. Na Sylwestra mamy zaproszenie do znajomych, ale chyba spasujemy bo nie chce, zeby wody mi u nich na kanapie odeszly. Dziewczyny juz niedlugo bedziemy miale nasze malenstwa przy sobie. Musimy jeszcze troszeczke wytrwac z tymi bolami I innymi roznymi dolegliwosciami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812867 przez Iciulinka
Adka gratulacje!
Mnie znowu biodra i nogi bolą jak za długo leżę na jednym boku, najgorzej jest z lewym biodrem, bo najwięcej leżę na tym boku. Co do przekręcenia się to faktycznie nie jest to już takie naturalne :) muszę się skupić i dopiero skok na drugi bok :laugh:
No i Mała mnie kuje coraz częściej i coraz mocniej bo jest nisko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812874 przez motylek19
Gratulacje Adka!! :) :) :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812895 przez MoNiaaa
Adka gratuluje :) to napewno na dlugo zapamietasz te swieta :)

a mi z kolei brakuje tego brzucha:P az glupio sie czuje jak moge sie schylic zeby cos podniesc moze to glupie ale czuje ze brakuje mi jeszcze tego jednego miesiaca bycia w ciazy duzo niby jest utrudnien i wtedy sie uskarzamy na wszystko ale jednak dla mnie to wyjatkowy czas a nie wiem czy jesczze kiedys bede w ciazy.
wczoraj do mnie dotarlo ze mialam ta umowe do dnia porodu i jakby nie patrzec zostalam wlasnie bez pracy jakos mnie to dobilo bo caly czas myslalam ze mimo to pozniej dostane nastepna umowe...niby jeszcze rok bede brala te 80% wynagrodzenia ale pozniej bedzie ciezko znalesc prace :(
a moja Zuzia strasznie grzeczna jest przesypia cale dnie budzi sie tylko na jedzenie i spi dalej dzis w nocy nawet tez ladnie spala nie budzila juz sie tak czesto jak do tej pory :) ale zeby nie bylo za latwo to z kolei Julka sie budzila z 3/4 razy a ja rano sie czulam jakby czolg po mnie przejechal :side:
z tym moim karmieniem to wogole dziwna sprawa...przez dzien Zuzka ssie ladnie piers i sie chyba najada bo spi te 3 godziny a jak juz wieczor przychodzi to nie potrafi zlapac szuka cyca pod pacha nawet jak zlapie to nie zassie go i sie zlosci i wtedy konczy sie przewaznie karmienie butla nie wem d czego to zalezy?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812908 przez motylek19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812910 przez motylek19
A to mój bobasek z wczoraj :)

Monia ja bym chciała już być na Twoim miejscu i mieć małego przy sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812916 przez Zanka1989
motylek - cudne zdjęcie :laugh: :laugh:

Ja nie mam jakiś większych bóli... przy przewracaniu z boku na bok to czuję się jak wielorybek - w ogóle mierzyłam się wczoraj: w pasie mam 105 cm., a w biodrach 100 cm. :ohmy: i ważę 63 kg - więc jestem + 11 kg.

Wczoraj miałam wizytę - Malutka tak szalała na KTG, że moja gin nie mogła wyjść z podziwu, jaka jest żywa :laugh: :laugh: kopała mnie wprost w tą głowicę :P kolejną wizytę mam 3 stycznia, czyli data porodu, ale w poniedziałek jadę na kontrolę do pulmonologa, bo codziennie mam duszący kaszel i gin zastanawia się nad cc.

Jeny... zaczynam ostatnie obliczanie!

Adka - gratuluje :kiss:
Moni - a nie możesz zagadać z szefem, czy jest jakaś szansa na powrót do pracy po urlopie macierzyńskim ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812955 przez joannap1991
Dzis byla u nas polozna pierwszy raz :-) Zuzka juz 100g przybrala oby tak dalej. W nocy budzi sie co 4h w dzien ja wybudzam po 2.5 do 3h bo tak mAm robic :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812957 przez motylek19
Jaka slodziutka misia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #812960 przez krecia88
motylek fajne ujecie. widac praktycznie całą buzię

Joanna ale Zuzka jest urocza :)

mój brzuch chyba wogole sie nie opuszcza i na pewno przenosze. w sumie to mi to nie przeszkadza, bo mam wrazenie że ciągle nie jestem gotowa.. zdecydowałam ze urodze u siebie w miescie i nie będe jechac nigdzie indziej. niepotrzebny stres by tylko był w czasie dojazdu. Dwa że troche boje się samego porodu i tego co po nim nastapi. Oby Julka była Julką ( :ohmy: ) i żeby z karmieniem problemów nie było..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #812971 przez joannap1991
Dziewczyny nie bojcie sie porodu!:-) ja rodzilam 6h a w bolach bylam kolo2h:-) jeslli bedziecie mialy mozliwosc to wejdzie pod prysznic bo miz 6 nagle 9 rozwarcia sie zrobilo :-). U mnie potem bylo gorzej bo stracilam trzy razy wiecejnkrwi plus bylam lyzeczkowana wiec teraz mam meeegaaa anemie...poza tym porod byl cudowny :-) tydzien po porodzie a ja minus 16 kg bo zostaly jeszcze trzy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl