BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 5 miesiąc temu #813235 przez mokka
kasiek, spokojnie! Niestety, ale rodziców docenia się dopiero po wyprowadzce od nich :) ja całe szczęście poszłam na studia jak najdalej od domu i w sumie mieszkanie w akademiku uratowało moje relacje z rodziną. Postaraj się uspokoić. Może to też troche przez hormony masz płaczliwsze dni, ale to minie. Ja też mam czasem takie ciągi agresji i płaczu i zwalam to na hormony :)

Ech, posprzątałam kuchnię i padam na twarz! Naszorowałam się za wszystkie czasy szafek, sprzętów itp. Plecy chyba mi odpadną zaraz. M chciał mi pomóc to się tylko na niego wydarłam żeby szedł i mi nie przeszkadzał. Strasznie rozdrażniona jestem ostatnio. Krzyczę o wszystko albo na M, albo na te moje dwa koty (które co drugi dzień jak mnie wkurzą mam ochotę oddać komuś).


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813237 przez Bella27
kasiek21 wszystko z Tobą ok to tylko hormony:-) Chyba każda z nas ma raz lepszy raz gorszy dzień!Ja podobnie jak mokka wyżywam się na zwierzątku tylko, że na śwince:-)Powtarzam jej sto razy dziennie, że oddam ją do chińczyka do restauracji i ona biedna się już mnie boi :dry: cały czas udaje, że śpi no chyba, że mój jest w domu to wtedy jest szczęśliwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813264 przez Dorciaition
Mirka Gratuluję!

Szalejecie! :)

Kasiek glowka do gory. Jeszcze troszeczkę :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813292 przez niteczka
Dobry wieczor wszystkim!
Mirka-gratuluje I zycze Tobie I maluszkowi duzo zdrowka.
U mnie to samo. Nic sie nie zmienia. Caly czas przeziebiona. Spac nie moge. Poszlam spac o 2 nad ranem I do 5 spalam, a potem to juz sie tylko wiercilam z boku na bok do 9 I wstalam. Wszystko mnie juz boli. Nawet do mojego mowilam dzisiaj, ze chcialabym Aby bylo juz po wszystkim, a przynajmniej zeby sie juz zaczelo.
Kasiek- cos mi sie wydaje, ze to nie chodzi w gruncie rzeczy o twoja mame tylko to sa hormony. Tez tak mialam. Z tego stresu I czekania to tylko szukalam sobie kozla ofiarnego, zeby wyladowac swoj stres. Bedzie dobrze. To minie. Poprostu sprobuj sie zrelaksowac. Wez sobie ciepla kapiel , posiedz w wannie I poczytaj moze gazete Albo ksiazke. Mi to pomagalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813304 przez Adka94
Czesc dziewczyny

Ja leze na porodowce z skurczami rozwarcie 3,5 cm i zaczelam plamic krwia. Lekarz powiedzial ze jak nic sie nie rozkreci to jutro podejma decyzje co dalej. Jestem przerazona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813306 przez krecia88
Adka dobrze bedzie. Wazne zeby z malenstwem nic sie nie dzialo zlego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813323 przez Zanka1989
Adka powodzenia i trzmaj sie. Jestesmy duchem z toba :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813334 przez Pipinka
Mirka GRATULACJE !!!!!

Anis Zazdroszczę porodu i tego że tak szybko do domu was wypuszczają i możecie z M razem się cieszyć maleństwem i dochodzić do siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813366 przez Dagnes
Adka trzymam mocno kciuki!
Mirka gratulacje! Teraz czekamy na zdjecie kolejnego forumowego dzieciaczka :)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813385 przez Dorciaition
Adka nie denerwuj się! Będzie dobrze!
Czekamy na Twojego maluszka :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813400 przez Zanka1989
Jutro rano mam wizytę u pulmonologa i zobaczymy co dalej. Mogę dostać zaświadczenie na cc i wtedy od razu jedziemy na szpital. Ostatnie dwa dni kaszel jest lżejszy i już aż tak nie dusi, ale ledwo chodzę, brzuch nadal ciągnie i to okropne kłucie. Trzymajcie kciuki, bo chciałabym wytrzymać do stycznia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813434 przez ulcia78blondi
Adka, trzymaj się ciepło. Oby rozwarcie szybko postępowało i żebyś miała jak najkrótszy i niebolesny poród.
Ja zaczęłam krwawić przy pierwszym porodzie kiedy się robiło rozwarcie. Mam nadzieję, że to krwawienie nie świadczy o niczym złym, i że jesteś w dobrych rękach. Trzymam MOCNO kciuki!

Ja leżę i się zastanawiam, w którym momencie iść do wanny, bo mi skurcze nie dają życ:( Mam cichą nadzieję, że się jeszcze wyciszą. Chcę wytrzymać jeszcze tych 48h!!! Jestem taka zmęczona po całym dniu, nie chciałabym mieć nocnych akcji zwłaszcza z dzieckiem, które trzeba by było u kogoś zostawić. Nie chcę panikować:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813441 przez motylek19
Adka czekamy na wieści, trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak najlepiej.

Kasiek to wszystko to hormony, też tak mam, krzyczę z byle powodu, a humor.potrafi zmienić mi się o 180stopni z minuty na minutę:/ czasami sama mam siebie dość.

Zanka trzymam kciuki, żeby było dobrze. Musisz wytrzymać, jeszcze 2dni, dasz radę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813442 przez motylek19
Ulcia ściskaj nogi! Weź nospę. Jejku dziewczyny musimy te 2 dni wytrzymać jeszcze w dwupaku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813446 przez ulcia78blondi
Motylek, ściskam mocno nogi:D
Skurcze po kąpieli nie są już tak częste, ale obawiam się że mocno się jednak rozkręcają, bo bolą niesamowicie. Biodra potwornie mam obolałe, nie mam już ochoty jeść, mdli mnie i bierze na wymioty, do tego biegunka...
Jeszcze 46h do Nowego Roku, może dam radę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl