BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 4 miesiąc temu #812974 przez Anis
Mój syn OSKAR :) ur.28.12.13r godz 4.33 waga3.600
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812975 przez krecia88
joanna to przytylas w ciazy 19kg? Ja mam juz 12 na plusie i jestem zalamana, bo i przedciaza nie bylam jakas super laska (przez to ze bralam hormony dowalilam jakies 8kg juz wczesniej... :-( )

Anis GRATULUJE!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812978 przez niteczka
Anis-gratulacje, to dlatego tak dlugo Cie nie bylo, a ja troszeczke sie martwilam, a Ty rodzilas bobaska. Duzo zdrowka dla Ciebie I dla malenstwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812979 przez joannap1991
Anis gratuluje ;*
No 19 z czego duzo opuchlizny przez te zatrucie ;o ale kg schodza szybko wiec sie nie martw!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812995 przez motylek19
Anis, super, gratuluje :kiss: kolejny nasz grudniowy maluch :) jak będziesz miala więcej czasu to daj znać jak po.porodzie :)

Joannap to co piszesz to bardzo pocieszające :) narazie +16 kg a przed ciaza nie miałam sobie nic do zarzucenia, za.to teraz tragedia :/ a jak Wam mijają pierwsze dni razem w domku ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812996 przez Zanka1989
Anis - gratulacje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

dzisiaj pościerałam kurze, poskładałam ciuchy w szafie i wymyłam zabawki dla Malutkiej (kupiłam używane na Allegro) i nie mogę chodzić :( ... ciągnie mnie w dół, brzuch twardy. Muszę wytrzymać do wtorku do północy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813006 przez Bella27
Anis Gratulację!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813011 przez MoNiaaa
Anis GRATULACJE!!!! Oskarek sliczny!!!! :kiss: :kiss:

motylek super ta fotka z usg pieknie widac buzke:) juz niedlugo pokazesz nam maluszka z drugiej strony :)

Joanna Zuzinka przeslodziutka sliczne ma wloski :kiss:

musze jesczze do pracy zadzownic i zapytac gdzie ten macierzynski zalatwiac bo juz sama nie wiem kazdy mowi cos innego... :huh:

Zanka ty sie tak nie przemeczaj na koniec jak chcesz dotrwac do stycznia to lez i pachnij

dostawiam mala caly czas do piersi ale wieczorem nie je z piersi tak mi sie teraz wydaje ze moze na wieczor mam juz za malo pokarmu bo teraz chcialam odciagnac i tylko 10 ml mi sie udalo a po nocy jak kiedys sciagalam to mialam 100 ml.chcialabym zeby sie jesczze ta produkcja mleka rozkrecila narazie sie ciesze ze wogole karmie bo Julki nie karmilam ani jednego dnia wiec dla mnie to juz sukces i zawsze oszczednisc :)
tylko na pampersy chyba nie wyrobie bo po kazdym karmieniu jest kupa wlasciwie to tylko taki kleks ale pampka trzeba przebrac.
i nie wiem co z tymi witaminami bo w sumie daje czasem sztuczne mleko i nie wiem czy kupic tylko wit D czy K tez?wogole te wiaminy sa strasznie drogie :ohmy:

dziewczyny ktore maja juz maluszki przy sobie przypomnijcie mi daty porodu to uzupelnie tabelke

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813012 przez kociaczek1610
Anis gratulacje i szybkiego powrotu do domciu z synkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813013 przez Bella27
joannap1991 Zuzia prze kochana!Podbudował mnie Twój wpis dotyczący porodu:-)Poza tym ja jestem +23kg i mam nadzieję, że szybko zgubię tą nadwyżkę.
Śliczne macie dzieciątka dziewczyny:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813018 przez Bella27
MoNiaaa Nie znam się ale myślę, że z tym karmieniem się dotrzecie tylko trzeba cierpliwości.Podobno zawsze na początku są jakieś trudności ale najważniejsze żeby się nie poddawać.Trzymam za Was kciuki bardzo mocno :) Co do macierzyńskiego to będziesz musiała w Zusie załatwiać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813025 przez kasiek21
a no właśnie dziewczyny jak to się załatwić te całe maciezynskie sie zalatwia. trzeba jakies stosowne pismo napisac czy jak?


anis gratulacjie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813037 przez pysiaczek19918
Hej dziewczynki. My dalej w szpitalu w dwunpaku ale myslalam ze dzisiaj dolacze do grudniowek bo w nocy obudzil mnie mocny bol a to mala zaczela sie tak wypinac ale wstalam do toalety polozylam sie na drugi bok i przestalo. Dzisiaj jestem poprostu wykonczona tak mi mala dokucza. Niewiem czy wytrzymam do stycznia. Takie mam bole jak skurcze ale na ktg nic niewychodzi wiec to mala sie tak strasznie wypina. Miała tak ktoras z was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813063 przez MalyCzarnyKot
Witajcie Dziewczyny :) po pierwsze gratuluje Wszystkim Mamusiom! mialam pewne zaleglosci i zanim je nadrobilam tyle Maluchow sie pojawilo!

ja nadal w dwupaku, z nasilajacymi sie typowymi dolegliwosciami ;) czyli klucie i parcie w roznych dolnych odcinkach mam zaliczone. A takie napinanie sie brzucha, ktore identyfikuje jako wypinanie sie Malego mam caly czas, juz sama nie wiem czy to skurcz czy jednak tylek Malego... poki jest bezbolesne i krotkotrwale to sie nie przejmuje :) Dzis zaczynam dopiero 9-ty miesiac :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813079 przez Zanka1989
kasiek na stronie zusu jest wszystko wypisane jakie dokumenty i jakie terminy itd.
pysiaczek mialam tak...wydaje mi sie, ze to spojenie sie rozchodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl