BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 5 miesiąc temu #813449 przez Adka94
29 grudnia o 20:30 urodzilam Adasia jest zdrowy i taki kochany wazy 3460 kg.
Musialam miec lekko naciete krocze i cholernie mnie boli. Mam problem tyllo z karmieniem bo mam plaskie brodawki i trudno mu je chwycic. Zdjecie wam wrzuce jak bede w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813450 przez kociaczek1610
Adka gratulacje :) zycze szybkiego powrotu do domciu z maluszkiem :)


milego dnia dziewczyny :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813452 przez motylek19
Adka GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss: :) :) :side:
Dużo zdrowka dla Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813455 przez Mag
Mirka , Adka gratulacje maluszkow!!!

Zanka powodzenia, trzymaj sie.

Kasiek teraz juz ostatnia prosta, hormony szaleja ale musimy juz wytrzymac do konca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813462 przez Anitulka
Adka, serdeczne geratulacje, zdrówka dla Ciebie i Adasia :kiss:

Zanka, Ulcia, wytrzymajcie jeszcze trochę ;)

Ja dziś jade na pierwsze ktg, zobaczymy co tam ciekawego wyjdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813465 przez Bella27
Adka Gratulację :kiss: :kiss: :kiss:
Dziewczyny, którym odchodził czop mam pytanie.Jak on wygląda?Wstałam rano, myje naczynia i nagle czuje, że robi mi się mokro idę do toalety i patrze a na wkładce taki śluz koloru żółtawo brązowawego o konsystencji budyniu...nie wiem czy to może być czop zwłaszcza, że biorę te globulki od paru dni i może to po nich...sama nie wiem.Nic mnie nie boli tylko mały strasznie się wierci i tak od kilku dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813475 przez Dagnes
Adka gratuluje! Zdrówka dla Ciebie i maluszka.
Ulcia i jak tam sytuacja u Ciebie?
Anitulka ja też mam dziś KTG, tylko moje to już 3 będzie.
Zanka trzymam kciuki abyś dotrzymała do stycznia. Ja też zaciskam nogi :silly:

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813496 przez mokka
Dziewczyny gratulacje!!!! Czekam na zdjęcia maluchów :)

Bella wydaje mi się, że to może być po globulkach. U mnie czop wyglądał jak taki zbity brązowawy glut. Nie wyszedł mi chyba wtedy cały bo parę dni temu miałam śluz brązowy galaretowaty i to była chyba reszta tego czopu.

A mnie znowu obudził dzisiaj ból jak na okres. Nienawidzę tych skurczy przepowiadających!


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813500 przez Iciulinka
Adka gratulacje!
Bella nie wiem jak wygląda taki czop, jeszcze go chyba mam w sobie ;)
Ja chyba nie mam tych skurczy przepowiadających, za to mała wczoraj była bardzo aktywna. Pewnie ma już bardzo ciasno, czuję jak się przeciąga, co jest bolesne, ale pewnie skurcze bolą dużo bardziej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813504 przez kasiek21
dziewczyny ehh rozpakowujecie jak w tempie expresowym :D
ale Gratulacje :* najważniejsze że maluszki zdrowe :)

mokka
ja dziś pół nocy nie spałam, brzuch mi sie "stawiał" i to tak fest... niby nic nie bolało a momentami miałam twardy jak kamień, no i czułam tak jakby sie mały wypinał no ale to nie był mały... a w dodatku zasnełam ok 3 a wstałam o 5 :/ a wiec nic a nic nie pospałam... przez te 2 godziny budziłam się chyba co 10 minut, a to za gorąco, cała zlana potem, a to zgaga, taka silna ze wypiłam litr mleka :/ no albo siku... ehh... masakra jakas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813507 przez kociaczek1610
ja pitole! rozpisalam sie a to mnie wylogowalo i dupa zimna eh. odpale lapka i napisze jeszcze raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813515 przez kasiek21
kociaczek
ja dlatego jak pisze z telefonu to zanim dodam kopiuje sobie cały tekst, żeby w razie W nie pisać jeszcze raz :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813516 przez MoNiaaa
Adka GRATULACJE!!!!!!!!!!! spory ten twoj synus.ja peklam sama i tez bylam szyta bolalo ale tylko jakies 3 dni takze spokojnie z kazdym dniem bedzie coraz lepiej ja jesczze ardzo odczuwalam jak kurczyla mi sie macica i bolalo dosyc ale tez po paru dniach bylo juz ok teraz juz nic nie czuje nawet tych szwow juz nie odczuwac takze glowa do gory :)
a na plaskie brodawki polecam te nakladki silikonowe sama ich uzywalam przez te dni w szpitalu i ratowaly mi zycie bo pewnie wogole bym nie karmila Zuzki teraz troche wyszly do przodu i mala sama chwyta.
narazie walcze caly czas o ta laktacje az sama sie sobie dziwie bo bylam nastawiona ze nie bede karmic ale jak sprobowalam i zaczelo mi wychodzic to widze ze rzeczywiscie jest to duzo wygodniejsze moze sie nam uda chociaz troche.
karmilam zuzie o 5 rano i spi do teraz(jest 10) szkoda ze w nocy tak nie spi

kasiek to hormony u ciebie buzupo porodzie tez esczze troche zanim dojda do normy takze uzbroj siebie i rodzine w cierpliwosc :P
ale jak urodzisz to nie bedziesz cierpiala na bezsennosc nawet jak maly bedzie sie budzil co 3 godz to i tak bedziesz wiecznie nie wyspana :blink:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813530 przez mokka
Kasiek na zgagę możesz przecież stosować rennie. Mam nadzieję, że pomoże. Ja wieczorami też zasnąć nie umiem. Chodzę spać o 12-2 w nocy, ale jak już zasnę to nic mnie nie obudzi..no, chyba, że wizyta w wc ;)

Monia, a po takim zszywaniu to da sie siedzieć chociaż i jakos w miarę normalnie funkcjonowac? Boję się trochę tego, że po porodzie dziecko jest ciągle przy matce w szpitalu, a jak będę taka obolała i nie do życia to nie wiem czy ogarnę opieke nad Zuzą.

Ranyyy...ale zazdroszczę już tym co urodziły! Ja jestem prawie pewna że urodzę po terminie. Mam tylko nadzieję, że nie za długo po bo jak ostatnio patrzyłam i wyszło że poród wywołują dopiero 14 dni po dacie porodu z karty ciąży to w sumie w najgorszym wypadku będą mi wywoływać w połowie stycznia, a ja nie wytrzymam tyle! Już M nawet smęci że mogłabym urodzić bo siedzimy oboje jak na szpilkach. Jechac gdzieś dalej ciężko, zaplanowac cokolwiek cięzko.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #813534 przez kasiek21
mokka rennie mi nawet przed ciaza nie pomagało, a wiec teraz tym bardziej watpie zeby mi cos dało... mi tylko i wylacznie mleko przynosiło ulge, ewentualnie lyzunia malenska sody oczyszczonej popita duzaaaa iloscia wody... ale w ciazy sody stosowac nie bede... zreszta strasznie niszczy zoladek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl