BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 4 miesiąc temu #821755 przez Bella27
Hej mamusie:-)
Super sobie radzicie z dzieciaczkami, a małe kryzysy to zawsze się zdarzają także nie ma się czym martwić!
Zdjęcia śliczne i dzidziusie kochane :)
My dalej w dwupaku:-)
Jak zaczęłam myć okna o 10 to skończyłam dopiero po 14.00 :) ale może będą jakieś efekty:-)
Dziewczyny 2w1 rozumiem Was doskonale i też nie mogę się już doczekać ale Jasiek ani myśli wychodzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821763 przez anitkade
Dominiczka snem sie nie martw. Ja bylam strasznym spiochem zawsze a teraz siedze pol nocy i jakos jest. Czasem mi glowa opada przy odbijaniu ale ogolnie chyba mnie hormony napedzaja. Nawet nie czuje zmeczenia. Czasem zdrzemne sie w dzien jak sie uda ale nie codziennie.
Ja w koncu uzywam pampersow. Probowalam tetry ale nie umiem jej poskladac i jest to za grube dla Hani. Poza tym polozna powiedziala ze dla skory zdrowszy pampek. Moze jak podrosnie to sie przerzucimy.
Zdjecie wrzuce jak cos zgram na kompa. Teraz maz okupuje wiec nie mam jak. Nawet zapominam o robieniu zdjec taka jestem zajeta przygladaniem sie Hani.
Kociaczek co do ciazy to tez sie meczylam a teraz tego nie pamietam nawet. Zapomnisz momentalnie.
Kasiek ja w domu kapie codziennie. Ciuszki zmieniam po kapieli luz jak zasika. Buzie i pepek myje rano i wieczorem. Klade na moim brzuchu albo maz to robi a w lozeczku tez czasem na brzuszku ale jak jestem w pokoju i nie spie. Hania lubi byc na brzuszku. Nieraz jak na boczku nie moze spac to na brzuszku zasnie. Jednak to ulga dla malych jelitek. Ja pionizuje po kazdym karmieniu a czasem i w polowie jak ja meczy. Czasem odbija czasem nie. Potem w lozku beka albo jak sie podnosi ja po obudzeniu. Co do jedzenia to jestem ostrozna bo polozna mi polecila unikac wiekszosci warzyw i owocow. Nawet mi przypadla do gustu wiec jej slucham. Aha! Karmie obecie z obu piersi i najlepiej po dwa razy bo mam nawal i mialam twarde jak kamienie. Ale dzisiaj lepiej tylko musze temperature mierzyc zapobiegawczo. A potem moze bede karmic na zmiane. Chociaz polozna mowila ze odstany pokarm jest gorszy niz swiezo wyprodukowany i lepiej karmic z obu. Wtedy tez rowno pridukuja.
Ulcia- Amelka jest boska. Slodki anioleczek.
Monia jak czekalam na porod po oksytocynie to czytalam fotum i wrzucilas wtedy fotke Zuzi i bardzo mi to dodalo otuchy.
Sciskam kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #821765 przez joannap1991
A to mamusia -17kg ;D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821770 przez anitkade
Joanna pieknie wygladasz. Ja mam nadal brzuszek i cyce jak arbuzy. Nie mieszcze sie w moj biustonosz do karmienia. Masakra z nimi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821778 przez MoNiaaa
anitka ciesze sie ze moja Zuzia dodala ci otuchy w chwili kryzysu :)

joanna powiem tylko wow!!!!!!!!!!!!!!!!czy ty napewno bylas w ciazy????jak ty to zrobilas??

ja dzis 2 razy dalam malej butle i wcisnelam jej 5 kropli tego espumisanu i jak narazie jest dobrze mala teraz odsypia.o 16 juz dalam jej cyca ale tylko z jednej zjadla i zasnela znowu a ja druga piers mam jak kamien taka pelna :ohmy:
teraz to mam schize co jesc...?najgorzej bo obiady gotuje nam tesciowa wiec moze byc tak ze nie bede jadla obiadu jak bedzie cos nie wskazanego dla mnie :( dzis sobie ugotowalam makaron z jablkami.a co wy zjadacie na obiad?
dziewczyny ktore karmicie nie macie problemu z bluzkami???ja w sumie mam tylko 2 takie w ktorych da sie karmic ale to sa takie po domu a jak gdzies wychodzimy to mam problem straszny w co sie ubrac zeby sie do piersi dostac :huh:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #821785 przez MoNiaaa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821812 przez krecia88
joanna oby i mi udalo sie tak szybko zjechac. Jutro mam wizyte wiec i na wage trzeba bedzie wejsc...

monia Julka super wyglada z wozkiem :) a zuzia jaka kruszynka. Takie malenstwo :)

Juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze lokatora swojego brzucha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821842 przez inka9922
Zostało dwa dni do terminu. Jutro wizyta u lekarza.
Robia tylko ktg, nie bada mnie ginekologicznie wiec nawet nie wiem czy
Mam jakiekolwiek rozwarcie.
Monia fajne zdjęcie, jak na nie patrze to wiem ze moja Viki
Bedzie tak wozic siostrzyczke w wozeczku:))
Po Twoich opisach da sie odczuc, ze stresuje Cie troche karmienie
Nie moge napisac nie przejmuj sie, bo sama moja pierwsza córeczkę
karmilam tylko dwa tyg.Zrezygnowalam bo odczuwalam taki bol
przy karmieniu, ze plakalam jak nadchodzila ta pora.Teraz na poczatku
ciazy postanowiłam, ze nie będę sie tym razem stresowac i dam butle.
Nadeszla koncowka ciazy i znow tok myslenia sie zmienil, chce
znów spróbować karmic.Moze tym razem sie uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821853 przez kasiek21
joanna
jej kochana gdzie Ty masz tez brzuszek... u nas niestety został śmieszny flak ale co zrobić :P

monia
ja tez mam problem z bluzkami, tez mam raptem 2 po domu :/ w chwili obecnej i tak odciagamy bo mamy problem z sutkami i w ogole... no ale odciagam duzo pokarmu... przed chwila odciagnelam 100 jakies 2 godziny temu z 90... i tak caly czas, cieknie mi z cycow jak z kranu... musze rozejrzec sie za tymi pojemniczkami do przechowywania mleka...
na obiad dzisiaj i wczoraj jadlam ziemniaki z pulpetami w sosie albo koperkowym albo pomidorowym, staram sie jesc normalnie, aczkolwiek zrezygnowalam z cebuli pora smazonych rzeczy na rzecz gotowanych, zawsze na mozesz zrobic sobie np jajko w koszulce zamiast sadzonego... albo zamiast smarzenia to pieczone... my zmagalismy sie z bulem brzuszka po bananie... w niedziele jedlismy zupe jarzynowa :)

bylismy dzis w urzedzie stanu cywilnego :) a więc syn mój jest już pełnoprawnym obywatelem :P tatuś też zabrał dziś synka na pierwszy spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821863 przez MoNiaaa
inka masz racje stresuje sie tymkarmieniem wlasnie pierwszej corki tez nie karmilam i w sumie nastawilam sie ze tej tez nie bede karmic ale jak mi sie udalo w spzitalu ja przystawiac i pozniej w domu tez zaczelam sobie radzic to teraz strasznie chcialabym jak najdluzej karmic piersia nie ukrywam ze tez ze wzgledow finansowych.dzis juz od 16 ja karmie i narazie nic sie nie dzieje mam nadzieje ze juz tak zostanie.cyce juz mialam tak pelne ze mi siurkiem lecialop mleko.ukladalam z Julka puzzle na dywanie i normalnie kapalo na ziemie:P
teraz zaczelam sie stresowac ze jak pol dnia malej nei przykladalam to jutro moze mi sie zmniejszyc produkcja mleka juz mi calkiem pada na glowe :ohmy:
padam terazna twarz od 4:30 na nogach zdrzemnelam sie chwilke po poludniu ale to nie to samo.ide Julke uspac i zmykam spac :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821877 przez remiśleoś
No ja tez mam ogrom mleka.wkladki laktacyjne wytzymuja godzine.jak odciagalam to bylo tego okolo 300 ml co trxy godziny!teraz karmie na przemian z kadego cyca,ale i tak prawie za kazdym prystawieniem musze najpierw odciagnac tak z 60 bo cycek twardy,leci z niego jsk z weza strazackigo.takie cisnienie ze Leos sie krztusi.
Co do diety,to ja niestety musze odstawic jk z Remikiem nabial caly tn.produkty mleczne i jja.i znowu dieta bez ciastek ,bo przeciez tm jajka,bez makaronow tych normalnych i wieeeeelu innych rzeczy.Oczywiscie cytrusow,kakao,czekolady,orzechow i wxdymajacych nie tykam.
Monia ja na obiady jem ziemniaki,ryz gotowanego indyka i kurczaka,marchew'buraczki,salate z oliwa.zupe z dyni,lub rosol.a i brokuly.a na deser chrupki kukurydziane,lub gotowane jablko czy banana.
Z ubraniami tez mam srednio.kilka luz rozpinanych,a na wyjscie 1 kiecka i 3 bluzki.
Przytylam 9 kg w ciazy,a schudlam 10 narazie.po brzuchu nie ma sladu:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821881 przez kociaczek1610
MoNiaaa Zuzka taka malusia :)


bede sie znowu zalic jak to mnie wszystko boli ;/ teraz to juz w krzyz mi weszlo i jeszcze gorzej chodze... Boziuuuuu!!!!!!!!!!!

Joanna ale z Ciebie chudzinka wogole nie widac ze rodzilas...

a ja sie wam pochwale jaka gruba jestem na sam koniec :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821885 przez kociaczek1610
no nie idzie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821899 przez Dorciaition
Joanna swietnolie wygladasz. Sexi Mamuska :)

Monia no ja tez juz nie wiem co jesc. Wczoraj ziemniaki, marchewka i losos na parze, dzis rosol, jutro tez. Podjadam tez herbatniki, banany, kabanosy.
Tez chcialabym jak najdluzej karmic. Dzis nawet zainwestowalam w porzadny stanik do karmienia ;)
Co do bluzek.to u mnie tez.bieda ale wysle Wam jutro linka jaka fajna i prosta kupilam jeszcze jak bylam w ciazy. Super wygodna do karmienia.

Romis wow 300 ml. Szacun :)

Dziewczyny czy Wasze dzieci tez nin stop spia? Blanka to aniol. W dzien ją wybudzam czasami bo pokarm mi chyba zaniknie jsk bedzie tyle spala.

Ale ladbie przybrala bo w sobote miala 3050 g a dzis 3370 g. Dumna jestem z moich cyckow ;)

Oo Kasiek juz dzis spacerek? To moze i ja jutro przejde sie z Mloda. Nasze z tego samego dnia :)

Za bledy przepraszam- pisze z tel.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821916 przez krecia88
Kasiu pamiętam, że moja koleżanka zamiast kupowac "oryginalne" pojemniczki na mleko, uzywała zakręcanych JAŁOWYCH pojemniczków na mocz. Jeden kosztuje około złotówki, wiec wychodzi taniej niz "specjalne" pojemniki firm butelkowych... ;) ważne zeby były jałowe, a nie te zwyczajne. Moze akurat skorzystasz z tego pomysłu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl