BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #848090 przez MoNiaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


noc u nas nieciekawa znowu po 2 godziny usypiania bylo do tego zuzka kaszel dostala i strasznie ja meczyl :( nie wiem czy ja za cieplo ubieram czy za lekko(w co watpie)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848097 przez anitkade

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Za nami ciężka noc, ale nie będę marudzić. Nieprzespaną noc się odeśpi, grunt, że mamy Hanię i jest zdrowa. A problemy brzuszkowe niebawem miną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848104 przez Bella27
Czesć Mamusie!
U nas noc w miarę ale o 5 po jedzeniu Jasiek spać nie myslał i tylko ćumkał smoczka i potem go wypluwał, a jak go wypluł to marudził i ja mu wkładałam i tak w kołku!!!! Do tej pory nie śpi tylko leży w wózku i ogląda sufit.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co do noszenia to ja często Janka w pionie nosze i nie tylko do odbicia, a nikt mnie nawet nie uświadomił, że to szkodzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848197 przez krecia88
kasiu ciezko pocieszac, ale jakos to bedzie. Razem czy osobno dasz sobie rade. Takie sytuacje zdarzaja sie czesto ze po urodzeniu dziecka facet czuje sie odsuniety-nie rozumieja ze tym bardziej teraz potrzebujemy ich obok siebie...

Ja tez mam dzis kiepski dzien. Malutka walczy sama ze soba i spac nie chce. Dodatkowo walczy tez z kupa-ewidentnie jej.zrobienie sprawia jej klopot. A a walcze ze swoim mezem. Mam jakis problem i ewidentnie konflikt wisi w powietrzu. Chyba wezme mala i na spacer wyjde. Moze wtedy sie zresetuje i oczyszcze umysl..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848223 przez niteczka
witam mamusie

U nas noc taka sobie. Maly do 3:30 spal super, a potem juz byla porazka. Ale teraz spi. Pewnie odsypia polowe nieprzespanej nocy.
Kasiek21- wspolczuje, ale glowa do gory bo masz malenstwo, ktore cie teraz potrzebuje. Z facetami juz tak jest. Ja tez mialam swoje przejscia I to jeszcze jak w ciazy bylam. Teraz tez czasami, ale juz nie tak czesto jak wczesniej. I tez chodzi w sumie o glupoty. Musisz poprostu postawic mu ultimatum, albo zmieni sie I zacznie ciebie I dziecko powaznie traktowac I dorosnie, albo for a ze dwora. Moze wtedy zrozumie, ze mowisz powaznie I zastanowi sie nad swoim postepowaniem. Dobrze, ze masz mame obok siebie. Zawsze to jej mozesz sie wyzalic. Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy I bede trzymala kciuki za powodzenie waszego zwiazku. Badz dobrej mysli.
10 marca moj maluszek bedzie mial pierwsze szczepienia, a we wtorek idziemy na control do lekarza, mam nadzieje, ze wszystko jest wporzadku. Od razu musze sie zapytac o antykoncepcje.
Dziewczyny, a wy juz uzywacie czegos??? Mam na mysli tabletki, spirale itp????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848306 przez motylek19
Niteczka ja chciałam spiralę ale to 1000zl kosztuje a narazie nie mam tyle kasy :/ musze się za te papiery do becikowego zabrać i wtedy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848442 przez kociaczek1610
witam sie na wieczor ;) nocka byla oki tylko ja jak zombi wstawalam :P doszlam do lozeczka i jaks ciezko mi bylo oczy otworzyc :P o 2 byla pobodka dalam mleka odbilam i czekalam az zasnie:) no i oczywiscie Filip juz spal a ja dalej czuwalam i sie okazalo ze to prawie 4 i wpadlam na pomysl ze moge juz sobie spokojnie zasnac no ale to byl prawie czas na kolejne jedzenie no taka genialna jestem :P potem o 5 sie obudzil wypil mleko odbil i zasnol i obudzil sie przed 8 a mamuska taka genialnia ze sie przejzala na zegarku i myslalam ze to przed 7 no mowie wam zakrecona jestem jak cholera :P :P :P
rano sniadanko ogarnelam kuchnie lazienke i tak o 11 nalalam do wanny pelno wody i poszlam sie odprezyc :) jejcia jak sie odprezylam :) normalnie godzina byla tylko dla mnie :D o 14 wyciagnelam tesciowa na spacer potem goscie przyjechali posiedzieli pogadali pojechali :P Filipa chyba kolki dopadly plakal i plakal dalam mu kropelki i zasnol na chwileczke (15min) i dalej mu cosik nie pasowalo sciagnelam mu pampka i lezal z gola dupcia chyba z 20 min i bylo dobrze az opowiadal :P moze go parzylo w dupcie no nie wiem . przy kapieli troche pomarudzil ( ogolnie lubi sie kapac wogole nie placze) po kapieli mleczko odbicie i do spania. eh ten brzuszek chyba ta kupka go jeszcze meczy :( nawt przez sen poplakuje. oby ta noc byla oki.

jutro jedziemy na szczepienie . jak o tym pomysle to az zoladek mi sciska :( masakra



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



no to sie rozpisalam . jakos chaotycznie dzis no ale tak sie czuje chaotycznie haha :P

milego wieczoru oraz spokojnej nocki zycze buziaczki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848463 przez anitkade

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848504 przez Anitulka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848557 przez kociaczek1610
nio i moja zabka wyspana. ale ladnie pospal od 19.20 do 3.10 teraz kupka go meczy prezy sie placze eh juz nie wiem jak mam mu pomodz . przeciez juz zmienilam mleko bylo oki i teraz dalej to samo:/ dalam mu cherbatki i espumisan moze za chwile jakos zasnie . bo juz zimno mi sie robi tak siedzac na rogu lozka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848558 przez motylek19
U nas puki co (4.30) noc bardzo spoko, teraz jemy drugi raz. Mam tylko nadziej ze po butelce nie zrobi sobie pobudki, bo bym nie wyrobiła.
Oki, kończy jeść to ja też kończę, odezwę się potem:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848567 przez Bella27
Cześć dziewczynki.
U nas noc średnia. Małemu nie w głowie było spanie, cały czas marudził.Po 5 to już w ogóle wielkie oczy i musiałam go wziąć na ręce, a teraz dalej marudzi w wózku.
Kociaczek, trzymam kciuki żeby wszystko było ok, my mamy jutro szczepienie i tez strasznie się martwię na samą myśl...Umówiłam się tak, że mój T będzie w domu to razem pojedziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848574 przez kociaczek1610
coraz blizej 11 i coraz bardziej mnie sciska:/ juz chce zeby bylo po...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848577 przez Bella27
kociaczek1610 , nawet nie wiesz jak ja Cię rozumiem.Mnie już ściska, a szczepienie jutro.Mocno trzymam kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848582 przez Mag
jak tak czytam o waszych nieprzespanych nocach to ja chyba nie mogę narzekać. Od samego początku mały przesypia całe noce, po wieczornym jedzeniu ok 18-19 zasypia i wstaje tylko na jedzenie co 3-5 godzin. /nie usypiam go tylko od razu po odbeknieciu do łóżeczka kładę i zasypia albo coś tam pod nosem sobie gada, ale nigdy nie płacze, także ja się kładę. Równo o 6 dziennie oczy wielkie i już nie ma mowy o spaniu do 9 czyli kolejnej butli trzeba się zająć nim.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Remiś jak czytam Twoje posty to widze że ty ogromna wiedze posiadasz, zaczęłam wczoraj oglądać te filmiki na youtubie, bardzo fajne, tym bardziej że ja dopiero wszystkiego się uczę - i tez nie wiedzalam ze nie wolno dziecka nosić w pionie, teraz będę zwracać na to uwagę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl