BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #847278 przez MoNiaaa
anitka pozniej ci napisze co dokladnie mamy w opisie bo teraz z mala na rekach siedze:P
plakala w bujaczku i tylko jak ja wzielam to mi usnela:)
u nas tez super noc:) chyba ja ci lekarze a wlasciwie kolejki wymeczyly i spala od 20 do 2:20 i pozniej do 6:30 :)
a mnie znowu katar dopadl:(
kasiek jak sie nie upomnisz to lekarz ci nie da skierowania(co dla nie jest kretynizmem) mnie sie jeszccze pytaa po co mi wogole to usg...z julka nie wiedzialam ze sie powinno robic i nie miala nigdy.

jak u was po tlustym czwartku? ja zjadlam 2 paczki ale jakies wybrakowane mi sie trafily bez marmolady:(

Bella u nas tez kazdy chce zuzie nosic niestety ona preferuje tylko raczki mamy :S
choc przez to czuje chyba bardziej sie mama niz przy julce bo ona z kolei szla do wszystkich a do mamy na koncu a zuzia przylepa mamusi :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847288 przez motylek19
Nam lekarka sama dała skierowanie. Ona w sumie na wszystko sama daje, do chirurga też bo Dawid miał wodniaka jaderek ale na szczęście sam się wchłonął. I teraz do okulisty, na przepychaie kanalikow ale mam nadzieje, ze się nie przyda też i po kropelkach przejdzie. Oby.

Monia to Dawid uwielbia u każdego na rączkach. Czy to mama tata koleżanka babcie ciocie, nie ma różnicy. Towarzyski chłopak. Jak go Pani badala przed szczepieniem to się cieszył do niej i aguu. Chociaż do mnie mało się uśmiecha, a do cioci babci i taty ciągle jak tylko do niego podejda:(

Noc w miare, pobudka co 4godziny i spał od 21 do 7 i koło 5 trochę poplakiwal ale klepalam lekko po plecach i zasnal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847293 przez ulcia78blondi
U nas noc super. Jak malutka zasnela o 1h to wstała o 8h a my sie w koncu wyspalismy.
My wazymy na wadze niemowlecej. Kupilam, bo jak przeliczylam paliwo i czas, zeby jezdzic wazyc, do tego ryzyko kontaktu z chorymi dziecmi to nie zalowalam tych pieniazków. Po roku moze sprzedam i sie cos zwroci.
Wczoraj bylismy na usg bioderek. Nasza malutka "jest w polowie do sukcesu". Czyli stawy dojrzewają, tak jak powierdział prywatny ortopeda, że dojrzewają do ok. 12 tygodnia. Ale poduszkę frejki i tak zakładamy, bo nie zaszkodzi a później gdyby coś to późno by było na leczenie. Ta poduszka frejki działa jak podwójne pieluchowanie stosowane dawniej. Tez tak unosi nóżki szeroko w pozycję żabki. No i nosimy z nóżkami szeroko ulozonymi na naszym brzuchu. Ale nie zawsze, nie dajemy sie zwariowac i dajemy jej odetchnąć.
Monia, a pytałaś czy mozna Zuzię chustować? Pozycja w chuście jest jak najbardziej odpowiednia, ale coś mi się wydaje, że przed usg bioderek nie mozna stosowac, a w sytuacji kiedy jedno bioderko jest na granicy to moze trzeba by było skonsultować z ortopedą albo chururgiem. Za jaki czas macie kontrole?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847320 przez anitkade
Ooooo, mamusie, gratuluję nocnych sukcesów. Nadchodzą lepsze czasy :)
U nas noc taka sobie, do 24.00 Hania się bardzo męczyła, brzuszek ją bolał chyba, kupka szła czy coś. No płakała okropnie biedulka. A potem już zasnęłam łanie. Jadła co ok. 4 godziny, teraz jak tylko się wierci to ją biorę, ale muszę próbować przeczekać troszkę, tylko nie chcę jej zagłodzić :P Teraz też spała chwilkę po karmieniu i znów się wierci i stęka, ale zostawiam samą, musi jakoś wycisnąć tę kupkę i tyle.
Ja kładę w pozycji na żabkę na brzuszku i noszę też tak, ale mało Hanię noszę. Wczoraj akurat nadrobiłam za cały tydzień, ale zwykle to raczej niewiele. A co leżenia na brzuszku - ona zaraz po swojemu układa nóżki, często prostuje właśnie, czasem poprawiam, czasem zostawiam.
Monia - a teraz Julcia też ciągnie do mamy, zmieniło jej się z czasem :)
Kociaczek - 1,5 miesiąca to ok. 6 tygodni, czyli dobrze Ci powiedziała. My mamy kontrolę po 6 tygodniach zrobić, bo było ciut nierozwinięte.
A co do tłustego czwartku - ja zjadłam pączka i sporo faworków. Mam teraz wyrzuty sumienia, mam nadzieję, że Hani nie zaszkodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847341 przez niteczka
Dzien dobry!
Dziewczyny tylko wam pozazdroscic, ze wasze dzieciaczki tak dlugo spia. Moj to budzi sie co 1,5 godziny. Masakra jakas. Zastanawiam sie kiedy moj maluszek bedzie tak sypial. Dzisiaj rano o 5 zrobil mega kupe. I myslelismy, ze moze po tej kupie bedzie dobrze spal a tu dupa. O 6 zasnal, a o 6:30 juz sie obudzil. Co Wy robicie, ze wasze dzieciaczki tak dlugo spia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847417 przez krecia88
Niteczka szczerze to ja nic nie robie - mala jest szefowa... ;)

Kolejny raz porusze temat szczepien. Jak wkoncu szczepilyscie 5w1 czy tymi bezplatnymi? Ja niby zdecydowalam sie na 5w1 ale chyba jednak odkrece to na ge pojedyncze bezplatne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847419 przez Dorciaition
Krecia ja moje obie kobitki 5 w 1


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847426 przez Anitulka
U nas też fajna nocka ;) od 23 do 5 spanko :laugh: za to dala nam popalic wcześniej bo nie spala od 14 i ciągle na przemian cyc i rączki tatusia no i płacz jak coś nie po jej myśli idzie... i chyba tu jest nasz sekret: mega zmęczenie i obrzarcie po same uszy :silly: i tak jak pisze krecia u nas Pola rządzi ;)

Ja na tłusty czwartek poszalalam. 4 pączki wczoraj :ohmy: (bo nie bylo obiadu i tylko yo mielismy do jedzenia) i jeszcze dziś 2 na śniadanie (żeby się czasem nie zmarnowały). Mam nadzieje zw na małej się nie odbije. Tak w ogole to trzymacie jeszcze diete? Bo ja prócz czekolady jem wszystko...

Krecia u nas bylo 5w1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847430 przez motylek19
Krecia my szczepiliśmy 5w1 też kosztowalo 109 zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847435 przez MoNiaaa
od czego te ceny szczepionek zaleza??u nas az 140 zl :ohmy: :ohmy:

wlasnie mowilam chirurgowi ze w chuscie nosze to ona powiedziala ze nie wie czy to tak dobrze na bioderka wiec juz nioe wiem.ale odkad mam bujaczek to nie korzystalam z chusty ale chcialam jak bedzie cieplo tak z maa wychodzic na polko.zobaczymy jeszcze.

ja pospalam :lol: od 9 rano do 11:30 :lol: :lol:
a teraz maruda wrocila :side:

opis usg bioderek:
prawy staw biodrowy ukształtowanie panewki na dolnej granicy normy,kat alfa ok 51 stopni-2A wg grafa.norma do 3 mc zycia
lewy st biodrowy kat alfa ok 61 st-1B

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847439 przez anitkade
Ja 5w1za 120zł
Co do diety powoli wprowadzam różne rzeczy, ale nie jem czekolady, cytrusów, wzdymających, cebuli i czosnku. I smażonego, śledzi jeszcze nie jadłam, mało nabiału i tylko bardzo dobrej jakości, sera żółtego w ogóle. Orzechów od czasu ciasta orzechowego nie jem, ale chyba zjem jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847442 przez MoNiaaa
ser zolty jem od poczatku prawie codziennie:P
kakao jem tylko w placku od niedawna.
smazone jem od dawna
nie jem kapusty grzybow grochu orzechow

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847464 przez krecia88
Ja jem wszystko. Smazonego tylko unikam, grochu, kapusty. Tak to sie raczej nie ograniczam. Ale od jutra zaczynam diete i powoli treningi. Idzie wiosna a dresy mi sie juz znudzily...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847471 przez MoNiaaa
nie poznaje dzis Zuzi ale pozytywnie :)
lezy sobie teraz w bujaczku i przysypia co chwile:) tak to by mi sie podobalo :) ale to chyba jeszcze po wczrajszym maratonie taka umordowana zreszta ja tez czuje sie jakby czolg po mnie przejechal :P
a mialam jeszcze pisac ze po tyk kremie z ziaji chrostek jakby mniej i nie czerwienia sie juz tylko zapach mi nie odpowiada.wykorzystam to co mam i chyba przezuce sie na oliatum u nas w aptece ok 15/16 zl wiec cena podobna do ziaji :)

co do figury to szkoda gadac.waga wrocila do wczesniejszej ale brzuch troche mi zostal :(
spodnie wszystkie pasuja ale patrzac na to ze po 1 ciazy zostalo mi grubo ponad 5 kg to nie jest za fajnie :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847487 przez emilka1103
u mnie też dobra noc. Hania jak zasnęła o 19 to wstała dopiero o 3 :)

My ortopede mamy dopiero w następny czwartek i to będzie jej 7 tydzień. No ale cóż wcześniej się nie dało.

A to ja z Hanusia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl