BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #848583 przez motylek19
Oj dziewczyny wiem co przeżywacie, miałam to samo. Pojechałam ze szwagierka, bo mój był w pracy i ona małego trzymała do szczepienia bo ja byłam blada jak sciana i mało co nie zemdlalam. Krzyczał bardzo przy wkluciu, ale to dosłownie minutke i zasnal zaraz po na polsiedzaco u cioci na rękach. Pielęgniarka opowiadała, ze była ostatnio na szczepieniu dziewczynka 9cio letnia z mama i obie zemdlaly !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848595 przez MoNiaaa
u nas nocka w miare:) choc nie ukrywam ze jeszcze bym pospala:P moze sie udapozniej oko przymknac ;)
no i dzis ide w koncu ostatnie papierki do becikowego donoiesc mam nadzieje ze juz bedzie ok i ze rodzinne tez nam sie dostnie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848603 przez Bella27
Dziewczyny,a to szczepienie robią na luźna nóżkę czy trzeba sztywno dziecko trzymać?
Monia, powodzenia w załatwieniach! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848624 przez motylek19
Bella ja nawet nie patrzyłam więc nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848656 przez Dagnes
Bella u nas pielegniarka sama sobie nozke do szczepienia przytrzymala.
Ostatnio u nas kupki coraz rzadziej sie pojawiaja. Juz 3 razy dalismy kawalek czopka glicerynowego ale wiecej juz nie podam. Wyczytalam ze dzieci karmione piersia moga prawie calkowicie trawic mleczko i dlatego tymi kupami nie trzeba sie przejmowac pod warunkiem ze dziecko moczy pieluszki i puszcza baczki. Teraz dalismy czopek po 5 dniach a w necie znalazlam wypowiedz lekarki ze u niej rokordzista to 3 tygodnie nie robil. A jak u Was jest z czestotliwoscia? - pytanie do mam karmiacych wylacznie piersia.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848669 przez krecia88
dagnes u nas kupki sa codziennie, choc bywaja rozne- czasem baczek z kleksem, a czasem cala pielucha pelna. ;)

To szczepienia robia w noge?! Nie wiedzialam...

Ja od dzis wprowadzam rytm dnia u malej. Tzn ten co juz mamy postanowilam uregulowac. Pierwszy sukces- drzemka po sniadanku-mala sama usnela w lozeczku :laugh: najlepsze jest to ze dla niej smoczek to chyba zbedny dodatek. Swietnie sobie bez niego radzi


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848671 przez anitkade
Nie musisz trzymać nóżki. Trzymasz dzidzię, a ona obsługuje resztę. Tylko trzeba rączki przytrzymać, żeby nie uderzyła. Z tego, co pamiętam, to luźna była ta nóżka :) Ja się bałam też, ale okazało się, że ok wszystko poszło.
Dagnes, u nas masakra. Teraz czwarty dzień bez kupki, nasz rekord. Zwykle 3 dni, ale czasami po tych 3 dniach to zrobiła 3 kupki w jeden dzień. I widzę, jak się pręży ciągle, nie wiem, czy to bąki, bo puszcza bąki i dalej ciśnie. Wydaje mi się wtedy, że to kupkę, ale to trwa 3 dni i nawet jak zrobi to od razu ciśnie dalej. I płacze nieraz, nieraz wrzeszczy. Jeśli chodzi o czopki to nam lekarz polecił homeopatyczne Viburcol. One są niby uspokajające, ale to homeopatyczne, więc tam prawie nic nie ma tylko gliceryna i są bezpieczniejsze od glicerynowych, bo w tych drugich jest substancja wzmagająca perystaltykę jelit. Ale Viburcol czasem wywoła kupkę, a czasem nie. Raz jak daliśmy na uspokojenie to zrobiła po nim kupkę, a jak daliśy na kupkę to nic nie było. W sumie do tej pory, bo to 4 dni temu. Może ją zatkaliśmy? Ale bączki puszcza. A mam takie pytanie - czy bączki mają śmierdzieć? Bo mi koleżanka powiedziała, że jak śmierdzą to znaczy, że coś nie tak się trawi i powinny być bezwonne. Wiecie coś na ten temat?
Czopek glicerynowy dawaliśmy 2 razy i zadziałał świetnie. Tylko właśnie nie można za często, więc nie chcę. Tylko mi żal HAnusi, bo się męczy i nie wiem, czy z kupą, czy z bąkami i czy dawać wieczorem czopek czy nie. Pomasuję brzuszek dzisiaj znów, może wypchamy coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848709 przez anitkade
Krecia, ja się staram od paru dni wprowadzać rytm przynajmniej wieczorem, ale Hania ma swoje pomysły :) Niestety przy problemach z brzuszkiem nie potrafię jej nie dać jeść jak chce albo obudzić jak zaśnie w męczarniach. Staram się zagadywać, jak jest obudzona, przetrzymać troszkę, ale to różnie bywa. A jak po prostu płacze i płacze i nie da się utulić, aż w końcu zaśnie ze zmęczenia to już zostawiam, niech śpi.
Ale miałam Wam powiedzieć - pierwsza noc na pleckach!! I pospała sporo. Dopiero po karmieniu o 7.00 ją dałam na brzuszek, bo ją coś wierciło i na brzuszku mogła zasnąć. Chociaż może powinnam na pleckach trzymać i niech ciśnie cały dzień aż się uda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848730 przez Anitulka
Dagnes, u nas kupki od 2 do 5 dziennie, najczesciej 3.

Krecia, ukłucie jest w udko :)

Ważyłam w piatek Pole ma kilka sposobów i wyszlo ze w 8 dni przybrała ponad pół kilo :ohmy: czy to nie za duzo? Co prawda od tygodnia, szczególnie wieczorem chce jeść co godzine i sama widzę że rośnie strasznie, ale zeby az tak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848753 przez Dagnes
To juz nie wiem jak to z tymi kupkami jest. Teraz czekam az sama zrobi. Nie marudzi i nie prezy sie wiec widocznie nic jej nie dokucza. W sobote po tych 5 dniach przestoju myslalam ze kupa bedzie mega wielka a wcale tak nie bylo. Baki za to okropnie ma smierdzace. Nie wiem czy to normalne.
Idziemy zaraz na spacer. Zimno dzis troche ale w najblizszych dniach nie zapowiada sie na lepsza pogode wiec nie bedziemy sie kisic w domku caly tydzien.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #848771 przez MoNiaaa
u nas rytm na caly dzien bylby chyba niemozliwy bo w ciagu dnia przewazniejestesmy u ktores babci.ale zauwazylam ze ok 9 jest taka dluzsza drzemka:) (wlasnie pospalysmy do 11 :lol: )
jedyne co to wieczorem codziennie jest kapiel o tej samej godzinie pozniej jedzenie i usypianie niestety tylko na rekach:( podziwiam jak wasze dzieci same zasypiaja.

kupki i baczki Zuzi smierdza nie zastanawialam sie czy to dobrze czy zle nie widze zeby ja cos bolalo wiec pewnie ok :)

a kupki ostatnio sa codziennie nawet 3 razy.jedynie to juz nie wiem jak pampka zakladac bo w=zawsze sie przesragora :huh: praktycznie kazda kupa wyplywa... :angry:
nam z kolei polozna powiedziala ze przy mm sa rzadziej kupy :unsure:

]a to moje corcie :)

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848773 przez kociaczek1610
uffff juz jestesmy po szczepieniu :) byly 3 klucia i 3 razy placz :P ale to byl wrzask ale raz dwa sie uspokoil. musielismy pol godz odczekac i wdety moglismy opuscic przychodnie. dobra napisze wiecej jak maly zasnie dam mu mleczka i moze zasnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848779 przez krecia88
Kupa moze miec lekko kwasny zapach. Niepokic powinna obecnosc krwi lub sluzu lub biala kupa. Jak jest zielona to znaczy ze cos.dziecku.nie. podpasowalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848849 przez Mag
a my po spacerku juz, jak zasnął w wózku o 12 tak śpi do teraz :laugh:

monia ale super zdjęcie, piękne włosy ma Twoja córa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848871 przez krecia88
dziewczyny karmiace tylko piersią czy dopajacie swoje dzieci wodą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl