BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 4 miesiąc temu #811809 przez andzia90
Dziś Świąteczny czas
Dzwony biją w las
Mały karpik się uśmiecha
Wnet na pierwszą gwiazdę czeka
Uszka dziś się przysłuchują
Jak kolędę podśpiewują
Barszczyk pięknie jest czerwony
Zaś jak zwykle zawstydzony.
Zdrowych Ciepłych i Pogodnych
Życzę wszystkim Świąt Radosnych :)


Wszystkim Mamusia i ich brzuszkom WESOŁYCH ŚWIĄT :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811819 przez Edi28
Kochane Mamusie dla każdej z Was, dla waszych brzuszków i dla waszych rodzin wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, radości, spokoju i wytchnienia od codziennego zgiełku, miłej, rodzinnej atmosfery, dużo śmiechu i radości, oby te kilka dni było dla nas bez żadnych dolegliwości, abyśmy mogły cieszyć się świętami :) Wesołych Świąt Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811835 przez kasiek21
uszz... widze ze nie tylko mnie święta wykańczają doszczętnie... nie dość że od 5 na nogach, to po zaledwie 3 godzinach snu, jak weszłam do kuchni z mama o godzinie 13 tak właśnie z niej wyszłam... ale to jeszcze nie koniec... w piekarniku mam jeszcze 2 makowce... które za godzinę będą do wyjęcia... ehhh... ale sałatki zrobione, farsze na pierogi sa gotowe, mieso popieczone już na pierwszy dzień świąt (zepsuł nam się kurde molek zamrażalnik :/ a więc wszystko trzeba robić na świeżo... smaczniej to fakt ale nie ma gdzie tego trzymać.. gdyby na dworze był mróz można by wystawić na balkon a tak + 7 stopni :D)
jutro od rana sprzątanie ostatnie, pierogi ruskie i z kapusta i grzybami no i jeszcze posmażyć ryby no i ugotować zupę grzybową... a ja już nie mam siły.. a gdzie jeszcze przygotować stół, nakryc, zjeść a potem posprzątać... O nie.. ja odpadam... dobrze ze bedzie siostra... to pomoże... a ja bede siedzieć brzuchem do góry :D ehhh wystarczy że po dzisiejszym dniu mam już nogi napuchniete jak nie wiem, a kręgosłupa nie czuje... a co to dopiero bedzie w nocy.. boje sie ze bedzie to kolejna nieprzespana noc...

jeszcze chwila (jak ostygną 2 pierwsze makowce ) ukroję i zrobię wam zdjęcie żeby sie pochwalić... pierwszy raz w życiu robiłam makowca ! z wierzchu wygląda rewelacyjnie... mam nadzieje ze w środku klapy nie bedzie... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811866 przez Elmirka85
oj Kasiu to faktycznie sporo się narobiłaś. mi aż wstyd się przyznać ale ja nic nie robię na wigilię. Moja mama z tatą wszystko przygotowują , dziś cały dzień w kuchni spędzili a ja nic nie robiłam. jutro idę na dół pierogi lepić :)
ja uwielbiam święta od kiedy jest Aleks nabrały one nowego wymiaru, cieszą mnie tak jak w dziciństwie :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811883 przez zubi
Dziewczyny przesyłam życzenia bo nie wiem czy jutro będę miała czas aby coś do was skrobnąć:

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi obok kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzą

Aga i dzidziolka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811911 przez wola82
Dobry wieczor.
Oj ja juz tez zaganiana jestem, wigilia u nas, w pierwszy dzien swiat tez magoscie maja przyjsc i nie mam pojecia jak dam rade.
Jutro mam kontrole jeszcze przed poludniem, tego mojego nieszczesnego cukru, mam nadzieje ze juz bedzie ok. I meczy mnie kaszel zwlaszcze w nocy, czasami mam wrazenie ze sie udusze.

znalazlam na onecie ciekawostke mala
kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza-i-porod/ba...miesiacu-ciazy/pvsjk

I jak tam Kasiamakowiec?
U mnie karpatka i orzeszki ze slodyczy, a ja niestety nie moge :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811922 przez wola82
Zdrowych i spokojnych swiat Bozego Narodzenia, spedzonych w gronie rodzinnym, duuuzo prezetow od Mikolaja :) malo trosk i zmartwien oraz przede wszystkim szczesliwego rozwiazania w terminie zyczy Agata i Lenka oraz moi panowie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812031 przez Magda28
Kochane mamuśki!!!
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim aby były to najpiękniejsze święta w Waszym życiu...aby w ta wyjątkową noc spełniły się Wasze najskrytsze pragnienia... Abyście spędzili ten czas w ciepłej i miłej atmosferze w gronie najbliższych... Mam nadzieje ze przyszly rok przyniesie wam same sukcesy i będzie jeszcze lepszy od tego co właśnie mija :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812071 przez Adziaaa
Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812081 przez Aneteczka
Wesołych Świąt kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812096 przez tweety1992
Wesolych zdrowych i spokojnych swiat spelnienia marzen i dorodnych ruchliwych maluszków;))) życzy tweetusia z Adamem i Adriankiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812199 przez aska27
Dziewczyny wspaniałych Świąt Wam życzę :kiss: :)

Buziaki, odpoczywajcie, jedzcie i korzystajcie z czasu wolnego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812343 przez Aneteczka
Dzis wpadam sie tylko przywitac, ale widze ze koledujecie ostro :) jestem zmeczona siedzeniem i jedzeniem :D Przez te dwa dni przed wigilia sie przeforsowalam troche, nogi mi .puchna... i w ogole dowiedzialam sie, ze moj lekarz prowadzacy od 27.01 bedzie mial urlop dwutygodniowy ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812405 przez kasiek21
Świeta Świeta i po świetach... całe szczeście bo chyba bym pekła boję się wchodzić na wagę, żeby nie patrzeć ile tam na plusie hehe cały czas coś w buzi memlam... ehh


u nas po kolacji wigilnijnej zrobiło sie gorąco... dostałam skurczy, no i w dodatku bule z krzyża... uszz... myślałam że już nadszedł czas... ale weszłam do wanny i sie wyciszyło... podejrzewam że to też z przemęczenia, po tej akcji kilka razy zauważyłam taki mocniejszy śluz... pewnie ten cały czop sluzowy po woli odchodzi... a do tego zaczyna mi sie włączać chyba ten syndrom "wicia gniazda" najchętniej sprzątałabym wszystko co sie da... no ale ze dzisiaj jeszcze święta to nie szalałam, za to spałam ile wlezie no i jutro borę sie za pranie reszty ciuszków, pościel i wózek... aby zdążyć zanim mój syn się pojawi na tym świecie a juz bym chciała no coż... została ostatnia prosta (chociaż najcięższa) 30 dni do terminu ahhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #812406 przez aska27
Aneteczka pewnie gdzieś na ferie zimowe się wybiera. I co planujesz zrobić? Rozmawiałas z nim kto w razie czego poprowadzi poród itp... czy co ma być będzie?

Kasiu ostatnia prosta ,ale jaka!!
Wiesz ja się czuję tak jak z Mikusiem tydzień przed porodem, dzisiaj maż,ciotka ,kuzynka komplementowali mi,ze chyba to juz niebawem,bo tez tak wyglądam.

Mała jedank niech jeszcze trochę wytrzyma.. ja jakos tez dam radę, chyba ;)

A Ty uwazaj na siebie, na Was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl