BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 4 miesiąc temu #812933 przez Aneteczka
Oj dziewczyny, to ja was bije na glowe. Ja przytylam juz 18 kg, po swietach sie nie wazylam, pewnie skoncze z waga koncowa 23. Ale wydaje mi sie ze to kwestia genow, mama tez duzo tyla w ciazy, a dwa nawyki zywieniowe ktore musialam zmienic. Nie jadalam sniadan i bardzo rzadko jadlam po 18. W ciazy ze wzgledow zdrowotnych zaczelam jesc sniadania, a po kolacji o 18 w ktoryms momencie poprostu bylam strasznie glodna kolo 20, wiec tez jadlam. No i kolejna rzecz w ciazy od 11 do 22 tygodnia caly czas musialam lezec, tyle tylko co do wc, wiec w tych tygodniach gdzie sie tyje ok 2 kg ja przytylam wiecej :)

Brzuch mam ogromny, piersi urosly z dwa rozmiary, no i pupa i nogi mi przytyly. Bede walczyc z kg po porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812935 przez Magda28
U mnie 9 kg na plusie :)
Dzień dobry piękne :lol: jak tam samopoczucie? yyy ja bym aby spała...

Kasiek teraz to aby liczyć dni...jak już wszystko prawie gotowe :)

Ciekawe czy załapie się na styczeń...bo z usg mi wychodzi na 27 stycznia :) a z OM na 10 luty :P liczę dni...za tydzień wizyta dopiero.A Wy mamuśki też teraz przed każdą wizytą macie robione KTG??

Ja małą czuję cały czas pod piersiami,czasami mi się tam wciśnie,że tchu nie mogę złapać..na ostatniej wizycie była ułożona główką w dół,mam nadzieję że dalej tak jest!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812944 przez andzia90
Hejka dziewczyny :)
u mnie na plusie 13 kg :)a brzusio mam nie duży ale poszło mi w tyłek ,uda i trochę w piersi a reszta to nie wiem gdzie hehe. Jej u nas taka piękna pogoda ze zaraz wybieram się na spacerek , w domu wszystko porobione :)
Ja jeszcze KTG nie miałam wogole dopiero będę chodzić do szpitala żeby mi robili w 37tc :p
Miłego dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812949 przez Aneteczka
ja tez nie mam robionego ktg, mam nadzieje, ze jak pojde 9.01 to sie umowimy na to cc.

Mam do Was pytanie. Zauwazylyscie u siebie zwiekszona wydzieline z pochwy? Ja mialam od 25 tygodnia, tak ze caly czas nosze wkladki higieniczne. Lekarz mowil ze to normalne. Ale od jakiegos czasu nie jest mlecznobiala tylko taka kremowa, jasno zoltawa, bezwonna itp. ktoras pisala o odchodzacych wodach plodowych i sie teraz denerwuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812951 przez Magda28
Ja właśnie będę mieć robione KTG od przyszłej wizyty czyli 04.01.2014 :) a pózniej wizyty co dwa tygodnie,tak mi ginka mówiła.Dobrze że na miejscu mam Ktg i nie muszę jeżdzić do szpitala :)
A co do wydzieliny to ja mam taką mleczną,teraz to nawet dużo tego wylatuje,ale ponoć to normalne.I nietrzymanie moczu mam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812952 przez tweety1992
A u mnie 12 kilo do góry już a dopiero 31 tydzień. Nie chcę wiedzieć ile skoczę do końca ciąży :o

U mnie jest ale mało wydzieliny. Ale za to powoli już nic na mnie nie pasuje co mnie zaczyna przerażać :(

Składamy z Adamem sobie komodę a tu się okazuję że klej się skończył :/ Trzeba iść kupić klej do drewna bo inaczej będziemy w d... i nie skończymy jej dzisiaj a nie mam miejsca już żeby było wszędzie coś porozstawiane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812966 przez zubi
Witam się i ja po świętach :)

Przeczytałam co napisałyście więc wiem że wszyscy mieli udane święta mimo różnych obaw :) u nas 6,5 kg na plusie pewnie po świętach wzrosło do 7-8 kg ( ale poczekam do jutra i zważę się na mojej domowej wadze).

My na razie dalej w rodzinnych stronach jutro dopiero narzucamy kierunek Toruń :).

Dziewczyny to już niedługo i widzę że co niektórym już syndrom "wicia gniazdka" się załączył, pewnie w przyszłym tygodniu do was dołączę :)

Buziaczki mamuśki i do usłyszenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812969 przez wola82
Ja KTG mam robione ze wzgledu na cukrzyce, nastepne 9 stycznia, kontrola cukru i Ktg, 10 lekarz prowadzacy, a 14.01 to wlasciwe ktg i badanie ginekologiczne wymaz itp.
Ja jestem 11 na plusie, ale waga od okolo 3 tyg stoi w miejscu. Mam nadzieje ze do porodu juz duzo mnie nie przybedzie, dieta jednak robi swoje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812986 przez Edi28
Witam Mamusie :)
my wróciliśmy dziś ze świątecznego wyjazdu :) święta bardzo udane :) choć przyznam szczerze, że trochę mi głupio właściwie nic nie robiłam, tylko jadłam i odpoczywałam, nic poza tym... Muszę przyznać, że coraz ciężej mi, kręgosłup boli, Mała się tak rozpycha, że szok... Ja mam prawie 10 kg na plusie w sumie większość poszła w brzuch raczej niewiele w tyłek i uda, ale jeszcze miesiąc, ciekawe ile jeszcze dojdzie, mam tylko nadzieję, że większość zostawię w szpitalu :D
Też jeszcze nie miałam KTG, mam nadzieję, że na następnej wizycie 15.01 będę miała :)
Od nowego roku biorę się za dalszy ciąg przygotowań, zostało mi tyle jeszcze rzeczy do prania, musimy jeszcze kilka rzeczy kupić, a tu czas tak szybko płynie :)
Aneteczka, ja też mam sporo wydzieliny, bez wkładki ani rusz, ale to normalne z tego co czytałam
Miłego wieczoru Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813050 przez tweety1992
Pochwalę się moją komódką dla maluszka :) Razem z Adamem skręcaliśmy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813169 przez tweety1992
Witajcie dziewczyny Ja po bolącej nocce. Nie umiałam spać przez ból brzucha nie umiałam się ułożyć. O 10 musiałam wstać na ciśnienie i tabletki. Wstawiłam pranie zmyłam naczynia a teraz leżę w łóżku jednym okiem patrzę na Mój Brat Niedzwiedz a drugim w laptopa. Miłego dnia laski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813198 przez Lunia
Hej, ja mam 3 kg na plusie a 106cm w pasie jak mierzę na wysokość pępka- od 3 tyg mi się tak utrzymuje.
U mnie wszyscy, rodzina, znajomi już się nakręcają, że to jeszcze chwila... Ciekawe kiedy mała się zacznie pchać na świat... Już mam to tak wkręcone, że jak tylko coś się dzieje to zaraz się obserwuje. A co dopiero będzie później.
Zauważyłam, że stopy mi spuchły i mnie nogi bolą, także leżę z nimi do góry wyciągniętymi.

Ale cisza.. pewnie w nowym roku się rozkręcimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813224 przez kasiek21
dziewczyny chyba mam jakąś
depresjie albo nie wiem co :'( od
godziny leże i płacze... a od czego
się zaczęło?? od tego że brat z mama
śmieją się ze mnie... co mnie bardzo
mocno denerwuje... potem wzięłam
się za prasowanie ciuszków dla
małego i zobaczyłam że moje żelasko
jest porysowane!! a ostatnia uzywala
je moja mama a wiec poklocilam sie z
nia o to zelasko, bo tak strasznie
mnie to zdenerwowalo ze az nie
wytrzymalam no i leze juz ponad
godzine u siebie w pokoju z
zamknietymi drzwiami i
rycze :'( dobija mnie wszystko!! a
najbardziej wlasnie moja mama!! boze
jak strasznie mnie ona denerwuje!!! :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813230 przez aska27
oj Kasiek też tak z Mikusiem miałam, hormony :dry: buziole wysyłam :kiss: :kiss: :kiss: i ściskam!

Tweety super szafka, już zapełniona ciuszkami? :)

Lunia ja mam 110 w pasie,maż się cieszy,ze wreszcie mam wiecej niż on :laugh:
odpoczywaj, pewnie, takie opuchnięte stopy to nieprzyjemna sprawa, jeszcze trochę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813245 przez tweety1992
A tak aska :D Po złożeniu od razu przełożyłam do niej rzeczy. Po nowym roku będę prać i prasować ;)

Ja też momentami potrafię bez jakiegoś poważnego problemu zrobić awanturę a czepiam sie dośłownie o wszystko przez większość czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl