BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 4 miesiąc temu #814155 przez wola82
Czesc dziewczyny.
To ostatni dzien 2013 roku i chcialybym wam zyczyc, szybkich porodow, zdrowych maluszkow przychodzacych na swiat w terminie i przede wszystkim duuuzo cierpliwosci i milosci i oczywiscie zdrowka

My tez spedzamy swieta w domu sami Jeszcze wyjdziemy z Lukasem popuszczac fajerwerki jak sie ciemno zrobi, a pozniej blogie lenistwo. Upieklam nawet dzisiaj ciasto z jablkami i orzechami bez cukru i z maka kukurydziana, nawet dobry.

Bawcie sie dobrze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814158 przez tweety1992
To ja też dołączam się do życzeń. Aby ten nadchodzący rok 2014 był lepszy i weselszy już z Naszymi dzieciaczkami. By Nasze maluszki urodziły się w terminie zdrowe i aby Nasze porody były szybkie oraz jak najlżejsze no i mało bolesne :P

U mnie Picolo truskawkowe chipsy ciastka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814184 przez issska1986
Witam mamusie po długiej przerwie ...
komp mi się zwalił :(

Chciałam życzyć Wam wszystkiego naj w Nowym Roku i szybciutkich , bezbolesnych porodów :)

buziole :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814204 przez andzia90
Wszystkiego najlepszego dziewczyny w tym nadchodzącym roku aby nasze maluszki urodziły się zdrowe i w terminie :) dużo miłości, radości i zdrówka dla nas ,naszych maluchów i rodzin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814206 przez zubi
To ja też dziewczyny życzę wszystkim i każdej z osobna wspaniałego maleństwa, które rozweseli wasze dni na bardzo, bardzo długo. Aby dzieciaczki były zdrowe, poród bezproblemowy, a opieka jak prywatna - anie Polskie realia :)

Do usłyszenia po nowym roku i niech żadna się dziś nie rozpakuje przypadkiem :)

Aga, Łukasz i maleństwo ( BUZIAKI)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814220 przez aisod
Szczęśliwego Nowego Roku Brzuchatki! Niech każda bawi się dziś bardzo dobrze, a zwłaszcza te, które tak jak ja spędzają Sylwka w łóżku! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814286 przez Elmirka85
witam się w Nowym Roku
Niech on będzie dla nas szczęśliwy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814292 przez tweety1992
Czesc kobitki. Ja po nie przespanej nocy i ciężkiej. Sylwester jako tako ok. Ale noc jak nie Adam mi wymiotowal to mnie zgaga bol Glowy i serca lapal. A u was jak tam? Najbardziej sylwester malemu sie podobal ;) skakal i dawal znaki życiowo taneczno falowe :D milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814347 przez Aneteczka
Dziewczyny chyba wybiore sie jutro do swojego lekarza. Przeziebiona jestem nadal, kaszel i w ogole, denerwuja mniete uplawy czy co to jest, puchna mi nogi. Boje sie zaszkodzic malenstwu. Tym bardziej, ze tak niewiele juz zostalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814354 przez tweety1992
Czesc kochane ;*** jestem po ciężkiej nocy:/ prawie wgl nie wyspana a juz nie umiem dluzej spac. Sylwester mialam w miarę ok. Tzn fajnie bylo ale jak Adam z lukaszem sie naj... To latalam w te i we wre bo rzygal Adam jak kot. Ja caly czas sie denerwowalam i cisnienie mi skakalo. Maly dawal znac ibpodobalo mu sie sie chyba. Zdjecia dodam potem na FB. Nic byla tragiczna. Adama położyłam spac a on po dwóch godzinach mi sie obudzil i myslal ze fotel psa to miska i zaczal sie wyprozniac. Mnie dopadla perfidna zgaga bol glowy i w sercu mnie sciskalo. Ok 4 zasnelam i po 8 sie obudzilam. Przepraszam ze wam truje ale nie mialam sie komu wygadać. Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814355 przez Marudka
hej Mamuśki :) szczęsliwego nowego roku :) udanego i szybkiego rozwiązania dla wszystkich :)
My sylwester spokojnie u teścia przed tv a dzis spanie do 11:) ale chociaz kaca nie ma to rosołek juz zjedzony kurczaczek się piecze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814360 przez Marudka
Lunia - ja chce rodzić na kamieńskiego bo mam najblizej tu no i jeden z moich lekarzy ma tam dyzury. A Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814366 przez Lunia
Hej
wszystkiego co najlepsze dla każdej z nas w nowym roku!

Ja poszłam spać po 22, ale przed 24 mnie mąż obudził i pooglądaliśmy fajerwerki. Całkiem fajnie było :D Jakoś romantycznie... :D

Marudka też właśnie tam. Dużo pochlebnych opinii słyszałam o opiece, choć sam szpital mnie przerażą. Odbiega wyglądem baaaardzo od np. szpitala na borowskiej. Ale dla mnie najważniejsze, że tam wszystkie sale są do porodów rodzinnych. Zdecydowałaś się na prywatną położną?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814433 przez Edi28
Witajcie :)
ja zadziwiające, ale wytrwałam do 3, nie spodziewałabym się, że będę tak długo się bawiła przy picollo :D ale przyznam szczerze, że zmęczona jestem, więc dzisiejszy dzień spędzam w piżamce :)
Nie możemy już powiedzieć, że nasze Maluszki urodzą się w przyszłym roku :) w sumie teraz pozostaje nam odliczać dni :D ja od jutra zaczynam przyspieszać w przygotowaniach, tyle jeszcze rzeczy mam do przyszykowania, do poprania, kilka do kupienia, a tu pozostał tylko miesiąc :)
Miłego wieczorku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814580 przez myszka76
Dzień dobry dziewczynki :)
Witam się z Wami w tym nowym roku i pozdrawiam wszystkie, życząc oczywiście po pierwsze Wam zdrowia, jak najmniej dolegliwości ciążowych a po drugie doczekania terminów, szczęśliwych porodów, zdrowych maluchów i przespanych nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl