BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #833789 przez kasiek21
witamy się popołudniowa pora :-) pogoda u nas tak piękna że byliśmy na półtora godzinnym spacerze :-D niedawno wróciliśmy, posprzątalam w domku, nakarmilam syna no i teraz siedzimy odpoczywamy no i czekamy na księdza... dzisiaj mamy kolęde... ah no i musimy pogadać z księdzem odnośnie chrztu. mamy w planie zrobić je na wielkanoc :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833791 przez Ewo84
Witam ze słonecznej KOTLINY KŁODZKIEJ!
Jesteśmy po wizycie u gin, moja 'kruszynka' waży 3500. Lekarz zdziwiony że jeszcze nie urodziłam, mała tak nisko że usg ciężko wykonać :side:
Gin daje mi max tydzień w dwupaku, ale jeśli do 15 się nic nie podzieje to mam przyjechać do szpitala na dyżur do niego.
Z racji miejsca zamieszkania-góry, to na spacerki często nie chadzam, ale po domu za to 'biegam' kilometry :laugh: Sprzątam, odkurzam, myje łazienkę i kuchnię codziennie- mam nadzieję że to pomoże.
Moja mama już nie może się doczekać wnuczki, a że mieszka pod Warszawą to na walizkach siedzi i czeka na znak kiedy przyjechać. Syn kilka razy dziennie pyta się czy to już :silly:
No i najbliżsi znajomi po dwóch próbach rozpakowania się małej też codziennie piszą czy to już:)
Tak więc czekamy razem. Pozdrawiam!
Gratuluje Lenki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833792 przez issska1986
Lunia a ja odebrałam wyniki GBS

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833806 przez Lunia
Tweety śliczny domek. Tylko w brzuszek poszło.

Issska skąd ja to znam. Zamówię coś na allegro np. to ma być już zaraz :P Właśnie też słyszałam o tych witaminach takie opinie. No ale moja gin mówiła, żeby brać to nie chciałam być mądrzejsza.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

w. Monia to super, że teściowa dotrzymuje towarzystwa, zawsze raźniej. Z tymi telefonami i smsami to jest prawda. Jak nie odbiorę lub nie odpiszę od razu to zaraz zaczęło się? No tak rodzę i będę odpisywać, że zaczęło się… I to jeszcze moja koleżanka, która sama urodziła po terminie i opowiadała jak ją to wkurzało, a ona jest okropna, nic nie dociera, cały czas mi truje.

Kasiek Ty z nas wszystkich już masz najlepiej :D Ale Ci zazdroszczę!

Edi się nie odzywa czyżby już była mamusią? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833813 przez tweety1992
No Edi coś mówiła że jej czop odszedł także może już mamusia :) Na FB nic nie ma także albo leży i nie ma sił albo rodzi.

No mnie tylko w brzuch najbardziej poszło. Ale nogi też mam jak serdele choć nie widać w tych dresach. Boję się co pokaże jutro waga na wizycie :ohmy:

Ja zamówiłam termoopakowanie ostatnio i nie ma do teraz go :/ Zaczynam sie wkurzac normalnie. Ostatnio moja siostra zamówiła laptopa wpłaciła 1800 zł i gościu do dziś sie nie odezwał nie ma laptopa nic. Gość ją oszukał sprawa na policji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833867 przez issska1986

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


W piątek idę do kosmetyczki na manicure, pedicure i henne na rzęsy + regulacja brwi :lol: :lol: :lol: poprawię sobie humor po tej sokowirówce i tym GBS ... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833869 przez issska1986
tweety1992 napisał:

Lunia w Katowicach w IKEA. ALe na stronie IKEA też możesz zamówić :) Tylko że cieżko tam coś znaleść :/


Wstawiam zdjęcie malutkiej dla dziewczyn które nie mają FB Naszej koelżanki :) www.facebook.com/photo.php?fbid=14620041...¬if_t=photo_reply


nie wyświetla się ta fotka, jest komunikat "zawartość chwilowo niedostępna"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833871 przez tweety1992
Iskaaa mnie się normalnie wyświetla ... Mam nadzieję że się Agata nie obrazi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833872 przez Adziaaa
Kasiu też Tobie zazdroszczę nie ma to jak spacerki w wózeczkiem :)

Tweety śliczny brzuszek :) pokaźny :) tylko Ty taka smutna ?! :(

issska1986 też bym sobie takie przyjemności zafundowała :) ostatnio mam podły humor ;(
Jak najbardziej Ci się należy! końcówka ciąży trzeba ładnie wyglądać na porodówce! ;)

Ostatnio coś źle się czuje :( boli mnie brzuch ale to raczej nie jest spowodowane skurczami.. duży ból i zaraz przechodzi.. mam nadzieję, że w niedziele się czegoś dowiem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833876 przez tweety1992
Adziaa ta fotka jest przecudna ... To prywatna sesja zdjęciowa ?

No dziś mnie brzuch bolał miałam zgagę i biegunkę straszną dlatego nie miałam ochoty na pozowanie uśmiechniętej. Jak dożyję w dwupaku do przyszłego tygodnia to dodam lepsze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833881 przez Adziaaa
tweety1992 ojj biegunka? możliwe, że Twój organizm się oczyszcza przed porodem :))
Zdj robione zostało telefonem komórkowym :) siostra mnie namówiła :) że niby taka pamiątka :) i że chce mieć moje zdj :) więc się zgodziłam :) i mi zrobiła :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833888 przez tweety1992
Zdjęcie wygląda jak robione w profesjonalnym studiu :)

Też myślałam o tym oczyszczaniu ale czekam na tą moja jutrzejszą wizytę może coś wyjdzie. Mam nadzieję że będzie usg albo chociaz da posluchac serca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833905 przez wola82
Wchodze na forum a tu moja niunia. Tweety dzieki bo z telefinu nie wiem jak wrzucac zdjecia ns posty, a w domu nie wiem czy bede miec czas zeby zagladnac. My byc moze jutro , najpozniej w piatek wyjdziemy, jedyny jaki problem jest to kupa, Lenka sie bardzo denerwuje jak nie moze zrobic no i placze, bo pokarm to pomalu czuje ze bede miec nawal,jak przy pierwszym.
Ciagle trzymam kciuki za was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833908 przez issska1986
Dzięki Tweety :lol:
Śliczna niunia Wola :) jej jaka słodka :kiss:
Będzie dobrze, nie raz dzieciom długo czasu zajmuje zrobienie kupki i się denerwują bo jelitka zaczynają pracować ...

Adziaa super focia :lol: nom pamiątka jest, mi nie ma kto sesji zrobić :dry:

ja mam jutro usg o 13,45. zobaczymy jak tam mała, ile waży :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833909 przez tweety1992
Wola już się bałam że mi głowe urwiesz ze bezpytania opublikowałam małej zdjecie na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl