BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #833228 przez tweety1992
Tak Lunia pełne koszyki były :) Nawet świeciły żeby było widać jak wygląda w rzzeczywistości :)
Szkoda że tak daleko mieszkasz bo byś tu skoczyła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833234 przez Asia09
Lunia w Krakowie też juz dawno nie ma tych kwiatkow, sama byłam nim zainteresowana... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833242 przez Edi28
Wola gratuluję :) Lenka jest prześliczna :)
dziewczyny już miałam nadzieję, że coś się dzieje, rano miałam takie mocne skurcze i wkładkę zabarwioną na różowo, no ale niestety skurcze przeszły :( na ktg po południu w sumie śladu po nich nie było :( w czwartek mam powtórzyć ktg, a jeżeli do piątku nic się nie wydarzy, to mam się zgłosić już do szpitala... Jestem już zmęczona tym czekaniem :/
Te nasze lutowe dzieciaczki to nic się nie spieszą :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833246 przez issska1986
Wola gratulacje zapomniałam napisać ;) wrzuć foto na forum jak już będziesz w domku bo ja nie mam waszych fb ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833258 przez Lunia
Tweety Ty w Katowicach kupiłaś tak?
Kurde jak to jest, że w jednych miastach są a w innych nie. No szkoda, że bliżej nie mieszkam. Chyba na allegro zamówię.

Edi a może to czop? I już jesteś bliżej maleństwa niż myślisz :D Ja też chcę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833263 przez tweety1992
Lunia w Katowicach w IKEA. ALe na stronie IKEA też możesz zamówić :) Tylko że cieżko tam coś znaleść :/


Wstawiam zdjęcie malutkiej dla dziewczyn które nie mają FB Naszej koelżanki :) www.facebook.com/photo.php?fbid=14620041...¬if_t=photo_reply

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833321 przez myszka76
Wola gratulacje, mała jest prześliczna. :)
Dziewczyny ale jestem wku..... czy któraś z Was miała taką sytuację. Zachodzę na ktg, położna je robi, po badaniu mówi proszę do dyżurki- doktorka powie na kiedy drugie badanie, idę do mojej gin. ona patrzy na zapis i pyta, to co rodzimy dzisiaj? Patrzę na nią jak na .... myśląc że żartuję a ona całkiem poważnie. No to pytam czy to konieczne i jaki powód, a ona no bo jakbym chciała.... Pytam czy jest jakiś powód żeby dzisiaj a ona z uśmiechem że nie tylko akurat ma dziś dyżur do 7 rano.... Co o tym myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833331 przez Edi28
Myszko muszę przyznać, że faktycznie dziwna sytuacja, ale na tym ktg wyszły Ci skurcze, czy to tylko takie widzimisię lekarki?
Lunia rano to nie był czop, ale pół godziny temu tak :D więc mam nadzieję, że w przeciągu iluś tam godzin coś się zacznie :D Oby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833340 przez w.monia
Kochane :)

U mnie po terminie czekamy max. 7 dni i właśnie tak się umówiłam z lekarzem, że jeśli nic się nie będzie działo to w poniedziałek 10 lutego pojawię się rano :) cały czas mam cichą nadzieję, że jednak Filipek sam się zechce wypakować :)

Dzisiaj jakiś spokojny sobie siedzi w brzuszku :) bo wczoraj to chyba moje jakieś podenerwowanie mu się udzieliło i strasznie szalał i kopał :/

Czop odszedł w niedzielę, przynajmniej tak to wyglądało więc czekamy co będzie dalej :) bardziej martwi mnie to, że w poniedziałek na KTG nie wyszły skurcze :(

myszka76 taka jakaś dziwna ta sytuacja :/ powiem Ci, że słyszałam o podobnej ale dzieciątko nie odwróciło się główką do dołu i nie ułożyło się do porodu. Koleżanka wiedziała, że będzie miała cesarkę i owszem wtedy jakoś zgadała się z lekarką, że ta jest na dyżuże i wtedy stawiła się na oddział :)

Edi28 ja też zmęczona już jestem i masz świętą rację, że te nasze dzieciaki lutowe to jakoś chyba ciepło w brzuszku wolą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833342 przez myszka76
Edi skurcze wyszły, ale nie duże- pytałam położną jak myśli ile to może jeszcze potrwać to usłyszałam że powinnyśmy się spotkać jeszcze z minimum 2 razy.
Ale widzę, że u Ciebie się zaczyna, to super, będę mocno trzymać kciuki :)
Mocno przytulam i jestem z Tobą....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833350 przez myszka76
w.monia na ostatnim badaniu usłyszałam, że dziecko jest obrócone prawidłowo, zastanawiam się że może przez tą cukrzycę czy ciśnienie tak powiedziała, ale wcześniej nic nie mówiła, tylko dzisiaj z takim hasełkiem wyskoczyła, dziwne to jak... :angry:
Umówiłam się na niedzielę rano na ktg według późniejszych zaleceń pani doktor!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833365 przez Lunia
Jak ja wam zazdroszcze! No u mnie kompletnie nic sie nie dzieje ;( jakie to przykre...
3mam kciuki za was. Oby jak najszybciej poszlo i jak najmniej bolu zycze. Dajcie koniecznie znac monia, edi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833378 przez Aneteczka
Wola gratulacje !!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833418 przez Miliaa
Edi trzymam kciuki, żeby poród się szybko rozpoczął i szczęśliwie oraz szybko zakończył ;)

U nas do terminu jeszcze ok 2 tygodni, a więc mamy czas.

W. monia u Ciebie też już na dniach ;) ehh tylko Wam zazdrościć dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833419 przez Miliaa
Issska właśnie zauważyłam, że u nas suwaczki co do dnia takie same ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl