BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #835258 przez andzia90
Asia- idę na ktg ale musi jakiś lekarz mój zapis oglądnąć i powiedzieć co i jak dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835260 przez kasiek21
oh widzę że tych w 2paku coraz mniej :-D ale fajnie :-)

dziewczyny ogromne gratulacje no i dużo zerówka dla was i maluchów...

teraz czas na kolejne :-)

jak już wszystkie będziemy miały maluszki przy sobie to pewnie forum troszkę ucichnie...
staram się was czytać na bieżąco ale ciężko mi to wychodzi... mimo że dziecię moje jest spokojne i mam naprawdę bardzo dużo czasu w ciągu dnia to zawsze jest coś do zrobienie...

ostatnie 3 dni a właściwie to 2 i pół spędziliśmy u teściów. no cóż też muszą się nacieszyć :-P a bynajmniej wtedy ja mam więcej czasu na odpoczynek bo babcia najchętniej to by mi go ukradła :-D
w środę mieliśmy kolędę, ksiądz poświęcił ładnie nasz pokoik no i krzyżk na główce igora też zrobił :-) rozmawiałam z księdzem też o chrzcie... no bo my (ja i mój G) przecież ślubu nie mamy, no i bierzmowania zresztą też nie... no ale ksiądz powiedział że problemu nie będzie z tym że dobrze by było gdybyśmy znaleźli takich chrzestnych co by komunię mogli przyjąć... (przez chwilę zastanawialam się dlaczego no ale po chwili mnie oświeciło... przecież według kościoła żyjemy w wielkim grzechu... nie dość że bez ślubu to mamy nieslubne dziecko a więc kolejny grzech bo jak to tak współżyć przed ślubem... :-D ) no cóż...
w czwartek me dziecię poraz pierwszy był na spacerze beze mnie!!! kurde dziewczyny masakra jakaś... chwila minęła a ja już myślałam o tym jak tam moje malenstwo... czy przypadkiem nie jest głodny (mimo ze na spacer poszedł od razu po karmieniu :-D )czy przypadkiem nie płacze, czy nie jest mu za zimno i w ogóle... no po prostu się schizowałam :-D jak mój maluszek tak długo wytrzymał bez mamusi :-D:-D
no a dziś po południu wróciliśmy już do swojego domku :-) przy rozbieraniu do kompania mały nasikal sobie na twarz he :-D


no nic dziewczynki... syn mój śpi a więc i ja idę odpocząć... dobranoc :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835268 przez Ewo84
Magda, Carloska gratulacje!
Kasiek z takim maleństwem przygód zawsze mnóstwo:)Jak znajdziesz chwilkę to napisz jak z dieta przy karmieniu? Unikasz jakichś produktów, jak z kawką:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835281 przez Sarenka
Magda, Carloska! Swietne informacje. Jaki jest przepis na porod? Gratuluje...
U mnie ciezko. Dopoki Maz byl w odwiedzinach to jeszcze jako tako, ale teraz znow... Lzy same plyna... niech ten czas leci szybciej...
Ile bym dala,zeby Nasz leniwa Natalka zrobila wssystkim psikusa i sama zdecydowala sie wyjsc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835295 przez tweety1992
No u mnie mieszka w brzuchu leniwiec od 2 dni ... normalnie jak go nie pomęczę to się nie ruszy :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835300 przez Miliaa
Madzia, Carloska GRATULACJE ;)

Widzę, że już powoli coraz mniej nas zostaje 2 w 1 ..

Dziewczyny czy was przy chodzeniu też pobolewa na dole brzucha ( tak bardzo bardzo nisko)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835306 przez tweety1992
MILIAA no jak chodzę to mnie nie dość że boli to uciska a nawet czuję jakby mi ktoś wbijał szpilki/igły ... Nie wiem od czego to ... Też się zastanawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835365 przez kasiek21
ewo
u nas niestety przygoda z karmieniem piersia szybko się zakończyła... jesteśmy już tylko na mm... niestety...
na początku mały był za mały żeby jeść z mojego wielkiego cyca... a więc odciagalam i szło ładnie... nawet po 160 ml co 2 godziny... a więc spokojnie wystarczało... no a w pewnym momencie obrót o 360 stopni... nagle piersi zrobiły się miękkie, flakowate i ledwo w ciągu całego dnia udawało mi się odciągnąć 60 :-( a więc cóż... jeśli chodzi o dietę... starałam się jeść z miarę lekko... zero smażonego... ale zjadłam sobie któregoś razu trochę bigosu :-D zupę jarzynowa też spokojnie zjadalam... no i nic małemu nie było... a kawę... piłam 1 dziennie ale taka mała i słaba... rozpuszczalna z mlekiem i też nic małemu nie było :-) a więc tylko tyle mogę pomoc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835409 przez tweety1992
Czesc laski :( ja wkurzona na maxa i aż plakac mi sie chce. Ale zaczne od początku. Noc przespana od 24 do 6 rano. Później juz nie umialam zasnąć po wizycie w wc. Mialam jakieś dziwne przeczucia jak lezalam i sie nue pomylilam. Po 7 zadzwonil szef adama z wielkimi pretensjami zaczal grozić zwolnieniem i wgl. Kazal nu teraz przyjecgac i cos tam poprawic bo jak nie to go zwolni. Adam sie stara lata jak glupi bierze nadgodziny i wgl a ten mu z czymś takim wyjeżdża. Nie wiem co robić bo jak ten go zwolni to leżymy bo nie bd mieli nawet z czego za mieszkanie zaplacic.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

módlcie sie zeby wszystko bylo ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835437 przez Asia09
Tweety - nie denerwuj sie niepotrzebnie, moze szef wstał lewą nogą albo żona go wkurzyła ;) Na pewno wszystko sie wyjasni. Nie martw sie na zapas - nie teraz...

Kasiek moze za szybko zrezygnowalas? Wydaje mi sie ze u mnie było tak samo, a po miesiacu juz wszystko było ok. Biust był miekki i wydawalo mi sie ze nie ma szans zeby cos wyprodukowac, ale Zosia najadala sie do 6 miesiaca. A laktatorem najwiecej odciagłam 20 ml....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835492 przez Deta1987
Hej dziewczyny my tylko tak szybciutko Kubus urodzil sie 6,02 przez cesarskie ciecie od 3:40odeszly wody mi od 5bylam w szpitalu a do 17:30 meczylam sie ze skorczami i rozwarciem tylko na 6cm i jeszcze dluga szyjka w koncu poszla decyzja o cesarce i o 17:42 urodzil sie Kubus dl 58cm wazy 3540 jak dam rade to pozniej wstawie zdjatko pozdrawiam was bardzo i miedZy czasie nadrobie zaleglosc z forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835496 przez tweety1992
Deta1987 gratulacje :D Zdrówka dla Ciebie i maluszka :) Czekamy na zdjątko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835502 przez Adziaaa
Witam !

Wszystkim mamusią gratuluję! i troszkę zazdroszczę :D :)

U mnie bez zmian tylko zgaga strasznie meczy ;( jutro ktg :) wątpię, żebym dowiedziała się czegoś nowego :) w najbliższym czasie na poród nie ma co liczyć :D małej jest chyba dobrze w swoim domku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #835514 przez andzia90
Witam się obiadowa pora :)

Deta- Gratulacje :)

Własnie skończyłam robić obiad wiec dziś serwuje zupę pieczarkowa i łazanki :D
Po obiedzie mam ochotę się gdzieś przejść bo piękna pogoda i cieplutko jest a mąż niech sobie igrzyska ogląda bo na spacer nie chce iść ze mną a szkoda , no ale cóż.
Co do mojego porodu to już przestałam mieć jakie kol wiek nadzieje ze " coś się zacznie" chyba dojdzie do tego ze będą mi ale wywoływać poród bo nic się nie zapowiada na coś szybszego :)
Mój mały coś dziś delikatnie się rusza tak od niechcenia , trochę mnie to martwi ale zobaczę jak do wieczora z ruchami u niego.

Miłej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835517 przez Lunia
hej,
Deta1987 moje gratulacje :D Dużo dobrego dla was :D

Ja jeszcze w domu, zaraz coś zjemy i jedziemy koło 15 do szpitala. Humor okropny. Bardzo wam zazdroszczę, że macie już maleństwa przy sobie. Wczoraj urodziła znajoma, która miała termin na 2 tyg po mnie :P Ehh radość miesza się ze złością, że znowu nie ja :P

Moje Natalce w ogóle nie śpieszno, nic nie odczuwam, jedynie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
. 3 majcie kciuki żeby malutka się wykluła jak najszybciej i oczywiście, żeby wszystko było dobrze ;)

Będę na pewno zaglądać, bo co innego można robić w szpitalu. Ciekawa jestem jak mnie dziś potraktują na izbie przyjęć.

A wam życzę dużo dobrego humoru i jak najmniej dolegliwości.
Oraz dzieciaczków :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl