BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #835742 przez wola82
Czesc.
to moje malenstwo

Asia Lenka urodzila sie o 19:36.

Gratuluje kolejnym mamusiom :kiss:

Co do pokarmu to nie mam co narzekac, juz nawet piersi mniej bola, tylko myslalam ze obejdzie sie bez kapturkow ale niestety, tak mi dzisiaj brodawki krwawily ze musialam zaczac zaklada i jest lepiej.

Cierpliwosci juz niedlugo wszystkie tu bedziemy opisywac kolory kupek itd.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835745 przez Sarenka
Lunia, a jak u Ciebie? Co postanowili?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835749 przez Lunia
U mnie troche stresu bylo bo bardzo wysokie tetno miala mala. Nagle pelno ludzi sie kolo mnie zrobilo a ja myslalam ze mi serce wyskoczy. Ale kazali isc pod prysznic i za chwile znow ktg i wszystko w nomie. Plus taki ze szyjka mi sie skraca wiec jest postep od wtorku. Polozna mowila ze na 9 albo 10 dzien po terminie wywoluja porod wiec pewnie w pon albo we wtorek wszystko sie rozstrzygnie.

W sumie to ciesze sie ze jestem w tym szpitalu po tej akcji dzisiejszej.
Sarenka a Ty jak tam?

Dziewczyny trzymajcie sie terminu z miesiaczki. Bo dzieci maja rozne wielkosci i to jest takie gadanie.

Wola sliczna mala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835756 przez Edi28
Kochane gratuluję kolejny rozpakowanym mamusiom :-) Dziewczyny które czekają jestem pewna że lada moment nadejdzie wasza chwila :-) Czytam was na bieżąco tylko mam ciężko coś napisać. Dopiero co wyszliśmy ze szpitala mam nadzieje że teraz będzie lepiej. Borykamy się z problemem karmienia :-( Mała spadała z wagi i ma zlecone dokarmianie mm ale próbujemy i walczymy też o piersi. Mam nadzieje że się uda :-) Trzymajcie się Kochane :-) Wola śliczna Lena :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835847 przez tweety1992
Cześć laski :)
Wola śliczna dziewczynka taka pulchniutka :)

U mnie dziś noc bez wstawania ani żadnych podobnych za to rano jak się budziłąm to miałam tak zawalony pęcherz ze ledwo doszłam.
Zauważyłam dzis na koszulce kropkę mokrą. Czyzby mleko się ulało ? Bo w takim akurat miejscu jak z sutka.

Wczoraj mnie straszliwie brzuch bolał dzis spokoj i cisza.

Mam ochote na slodkie wiec trzeba tego mojego A wyciagnac do Biedronki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835851 przez andzia90
Hej dziewczyny

Dziś w nocy odszedł mi czop koloru brunatnego z krwią, pojechałam do szpitala bo się lekko wystraszyłam ale kazali mi do domu wraca. Akcja powoli się zaczyna ale straszne mam bóle krzyżowe :( nie wiem jak sobie poradzę... cieszę się że zaczyna się coś dziać. Wczoraj urodziła kuzyna żona ona miała kilka dni po mnie termin, ucieszyła się że jest po ale z drugiej strony było ki strasznie smutno że u mnie nic i się zdenerwowana i płakałam , może z nerwów coś się ruszyło Hehe no nic jak coś będę dawać wam znać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835856 przez Edi28
No widzisz Andzia i u Ciebie juz pojawi się Maleństwo :-) Życzę szybkiego i mało bolesnego rozwiązania :-) Czekamy na informacje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835859 przez Adziaaa
wola82 śliczna !
andzia90 to super nareszcie się doczekałaś! :D ciesze się :D
ja dziś się wybieram na KTG :D do mojej położnej :D dziś ma dyżur :D Andzia może będziesz z nią rodziła :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835862 przez Lunia
To u mnie podobnie czop odchodzi :D dwa razy juz mi wylecialo zabarwione krwia i lekarz mnie zbadal i jest u ujscia szyjki :D ale skurczy brak. Mam nadzieje ze sytuacja sie rozwinie. A jak nie to jutro zapadnie decyzja co dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835864 przez Adziaaa
Powodzenia dziewczyny ! szybkich i udanych porodów! trzymam kciuki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835868 przez tweety1992
Powodzenia laski i oby sie coś ruszyło :) Trzymam za Was i malństwa kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835872 przez Elmirka85
Dziewczyny jak już się zaczęło dziać to zapewne zaraz będziecie mieć maluszki obok siebie :) Trzymam kciuki
Wola śliczna Lenka, taka "duża" :)
a mnie od piątku ząb boli. byłam wczoraj u dentystki i to był ząb który był kiedyś leczony kanałowo i pod plombą zrobił się jakis stan zapalny. wierciła mi dała antybiotyk i powiedziała ze jakby nadal bolało to w pon. mam przyjść a jak nie to po pordzie. A mnie nadal boli. już nie mogę się jutra doczekać żeby do niej iść. tylko bardzo się boję żeby mnie czasem dziś nie wzięło bo jak sobie poradzę przy porodzie i tyle dni w szoitalu z bolącym zębem :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835875 przez Avo_cado
Asia mam wskazania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835892 przez Asia09
Andzia - życze powodzenia i sprawnego rozwiazania! Moze jednak zajme łóżko po Tobie ;)

Lunia - Tobie też oby szybko poszło!

Elmirka - mnie zęby dawały w kość przez 2 dni w dodatku nie wiedzialam, ktory to, bo bolała mnie góra i dół, ale chyba załatwiłam je czosnkiem ktory aplikuje sobie na katar - albo sobie wmawiam. Nie wiem co gorsze do porodu.Katar jeszcze nie przeszedł do końca i nie wyobrażam sobie siąkania po cesarce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835923 przez tweety1992
Ale tu dziś Cisza :)

Ja poszłam z A na zakupy do Biedronki :) Zakupy zrobiliśmy i oczywiście przytargałam ze sobą kilową pizze :p Zjadłam pół kilo i nadal głód czuję :P Ale też spać mi się chce. Małemu smakowało bo się poruszał troszkę. Dzis mnie nic nie boli i jest ok prócz tego ze po tej wycieczce mnie strasznie przeczyściło pomimo że wgl nic nie jadłam praktycznie dzisisj jedynie 2 bułeczki z polędwicą i herbatkę z cytryną.

Jeżeli interesuje Was to od 13 lutego w Biedronce będzie promocja na pieluszki. 49.99 zł za Mega pakę czyli 156 szt (tych 3-6 kg) inne też rozmiarówki będą. ja na pewno się zaopatrzę :D

A w Lidlu od poniedziałku super promocje na ciuszki dziecięce i artykuły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl