BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #835530 przez Ewo84
Witam!
Kasiek dzięki za odpowiedź. Niestety jestem uzależniona od kawy, chociaż jedna dziennie latte do tego soczek smakowy:)
Mój pierworodny mimo tego że miałam pokarm nie najadał się nim. Jak ściągnęłam to z butli potrafił na raz wypić 200 ml mojego, a sztucznego max 120. Położna na wizycie zaproponowała przejść na mleko sztuczne a cyc dla dopojenia. Uspokajam mamy z wyrzutami że nie karmią piersią Młody nie jest alergikiem, nie chorował więcej niż inne dzieci. Aktualnie ma 12 lat 160 cm i 53 kg, więc dorodna bestia:)

Deta gratulacje!
Moja lokatorka od wczoraj wywołuje fałszywe alarmy. W nocy spałam 4 godziny i to na raty, już myślałam, że dziś moja kolej. A teraz nic, od 11 spokój. Skurcze ustały. Brzusio twardy, lokatorka bije piąstkami po pachwinach. Może się znowu rozkręci :)

Dla zainteresowanych- pytałam lekarza o L4 dla męża po porodzie na opiekę nad kobietą. Wystawiają bez problemy przy wypisie na max 2 tyg. Jest płatne 80%.
Miłego popołudnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835534 przez tweety1992
ewo mozesz mi wytlumaczyc o co chodzi z tym L4 dla meza ? jak to dziala i wgl? Zainteresowalas mnie bardzo tym ;)
Czyli 2 tygodnie dodatkowo do ojcowkiego maz moze dostac wolnego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835535 przez aska27
Deta GRATULUJĘ!!! :)

Lunia trzymam kciuki,oby poród był tuz tuz.. no i lekki oczywiście :blink: :)

U nas tez wiosennie, korzystamy oczywiście z pogody :)
Sara w ciagu dnia nie śpi za duzo,ale teraz własnie odpoczywa wiec mam chwilkę :)

Trzymam za Was wszystkie kciuki :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835550 przez Aneteczka
w.monia MAgda i Carloska i Deta gratuluje pociech na swiecie ")

U mnie z pokarmem tez kiepsko, jak za caly dzien naodciagam 180 to jest wszystko. 30-40 ml po pol godzinie meczenia laktatorem. Jeszcze troche sie pomecze dla dobra malego, choc nie wiem czy to ma sens. Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835568 przez Ewo84
Tweety Jest to dodatkowe 2 tyg na opiekę nad kobietą po porodzie, nie jest to ojcowski- ojcowski to opieka/współopieka na dziecko. Płatne 80% wynagrodzenia. Warunek aby dostać takie L4 to wspólne zamieszkanie. Tak tłumaczył mój ginekolog. My rozpatrujemy takie L4 ale krótsze może tydzień.
Jak urodzę przed Tobą to dam znać jak to wygląda w praktyce :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835570 przez Ewo84
Prawie się udało :silly:
Najbardziej aktualne zdjęcie 6.02.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835576 przez Adziaaa
Ewo84 duży i piękny brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835577 przez tweety1992
Ewo dziekuje bardzo za odpowiedz... Jakbys cos wiecej wiedziala to daj znac :) a na kiedy masz termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835596 przez Ewo84
Z moimi terminami to wesoło, bo co usg to inny :)
Zaczynaliśmy od 6 lutego- pierwsze usg, potem jest 9 i 11 to terminy zmienne z kolejnych usg, i finish na 13 z okresu :silly:
Ginekolog się śmieje, że rzadko tak ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835644 przez Sarenka
Ehhh. Te nasze Nalaki jakies uparte... Jeszcze Andzia zostala,a tak tabelka gna do przodu... Ehh... Zle mi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835645 przez Avo_cado
hej dziewczyny :P ja byłam wczoraj u ginekologa i dostałam skierowanie na cesarke . Mam do wyboru 13 badz 20 luty Jednak zdecyduje sie na 20 bo malutka jest ZAMALUTKA i takjakby zamiast 37 tydz był 35-36 wiec jeszcze poczekamy zeby była dorodniejsza;d mi tak strasznie sie nie spieszy choc juz plecy bola przy wiekszych porzadkach..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835649 przez andzia90
Ewo- Piękny brzuszek :)
Sarenka- mi tez jest źle ale z powodu ze małemu się nie spieszy :(

U mnie terminy były takie z ostatniej miesiączki 7.02 a z usg genetycznego 5.02 i ta ostatnia data miała być ostateczna , jak widać nie bardzo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835676 przez Adziaaa
Współczuję Wam dziewczyny :( ale ja tez mam nie wesołą sytuację niby 14 mam termin z miesiączki a z usg wynika 28 ;/ i też nie wiem już sama co myśleć ;/ nie wiem jak to będzie chyba do 28 nie bd mnie trzymać jak z miesiączki mam 14 ? jakbym tak miała jeszcze po 28 dwa tygodnie czekać chyba bym oszalała !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835699 przez Asia09
Adziaaa, moja lekarka zawsze patrzy tylko na termin z miesiączki, USG nie koniecznie mowi prawde...Ja przy Zosi z USG mialam prawie trzy tyg roznicy - byla po prostu malutka i wyznacznikiem byl pierwszy termin. Z reszta urodzila sie 3 dni przed tym terminem.

Avo_cado sama decydowalas o cesarce czy masz wskazania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835731 przez Adziaaa
dziewczyny masakra! mała tak się strasznie wierci w brzuchu że chyba zaraz mi coś rozerwie i wyjdzie.. napiera główka i raczkami tak strasznie w dół bardzo mnie to boli kłuje.. siedzieć, stać się nie da ;/ okropny ból i tak już z 10 min.. Mam nadzieję, że się uspokoi ;/ :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl