BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #835930 przez aska27
Wola juz zmieniam :)
Mała lenka jest cudna!!! :)

andzia trzymam kciuki! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835952 przez Adziaaa
melduję się po wizycie w szpitalu :) podobno organizm już się przygotował do porodu :) tylko czekać na skurcze które mogą się pojawić w każdej chwili :) powiedziałam o wczorajszych bólach.. położna na to.. dobrze bo to oznacza, że poród będzie szybki :) mam się wstawić w czwartek na kolejne KTG jeśli dotrzymam do tego czasu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835964 przez aska27
Adziaaa oby rzeczywiście tak było.. niech poród będzie szybki i lekki :blink: Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835970 przez Adziaaa
aska27 nie dziękuję, żeby nie zapeszyć :)ja to w to tak za bardzo nie wierze :) widzę po dziewczynach :) nie nastawiam się co będzie to będzie :) zazdroszczę Tobie że już masz Sarę 2 tyg przy sobie :) czas szybko leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835974 przez anjaa18
Hej dziewczyny, zazdroszczę Wam dziewczyny które macie maluszku ze soba juz, ja pojechalam do szpitala na ktg i mnie zostawili na oddziale, maly wazy 3400,wszystko jest wporzadku a ja musze lezec i bede miala ktg robione 3 razy dziennie, maja zmierzyc mi jeszcze miednice.
Pewnie bede tu niewiadomo ile bo narazie nic sie nie zanosi, plakac mi sie chce,bo moglabym w domu jeszcze pobyc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835993 przez Sarenka
Anja jak ja Cie rozumiem. Tez mi lzy plyna. Zero eozwarcia,szyjka dluga. Czuje ze w luty bede w szpitalu,bo dodatkowo panuje bakteria i dzieci leczone sa antybiotykiem 2 tyg. Wiec najpierw poczekam na porod,potem na wyjsci... Ajjj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835997 przez anjaa18
Sarenka mi moja lekarka w srode mowila ze mam szyjke skrocona i zebym dzis pojechala na ktg, a tu mnie zostawili, jeszcze mnie lekarz nie badal ginekoligicznie wiec nie wiem co z ta szyjka i wogole.. moze akurat juz niedługo malutka sie ruszy na swiat u Ciebie, a wywoluja po iku dniach u Ciebie?najgorsze to czekanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836006 przez issska1986
Czesc dziewczyny ja netu nie mam. Wpadłam tylko się zameldować... Gratuluje wszystkim mamusiom ślicznych maluszków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836126 przez Lunia
U mnie sie nic nie dzieje... wydaje mi sie ze mialam dwa skurcze dwie godz temu ale jest cisza. Mam nadzieje ze jutro zaczna wywolywac :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836159 przez Sarenka
Lunia u mnie też cisza i mam nadzieję, że może jutro zdecydują o jakimś wyoływaniu. Wydaje mi się, że powinnam jeszcze trochę poczekać czy samo nic się nie zacznie i pewnie czekałabym cierpliwie, gdyby ten pobyt był w domu, ale tu w szpitalu, chciałabym jak najszybciej...
Pierwszy raz przez ten pobyt tutaj zaczynam się powoli bać, nie wiem jak będzie, A w domu miałam taki komfort psychiczny... Do tego z lewej i prawej strony słychać płacze dzieci, a moja Malutka tylko rozciąga mi brzuch...
Nie mam rozwarcia, szyjka się nie skróciła... Nie wiem czy te wywoływania coś zaskutkują... Boję się męczenia a finiszu cesarką...
Ehhh.. Ciężko jest. To moje jedyne ciężkie dni ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836160 przez Sarenka
Wykasowałam suwaczek, bo już nie mogłam na niego patrzeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836188 przez Lunia
Wiem Sarenka co czujesz. U mnie tez mamy chodza z maluszkami... ze mna lezy dziewczyna w 38 tygodniu, lezy juz 2 tyg przez skok cisnienia i jutro jej wywoluja. Ja ostatnio mialam tak samo to mbie puscili do domu. Nie rozumiem tego. Jak jutro jej zaczna wywolywac a mnie jeszcze zostawia to ja juz nie wiem co zrobie.
Ja jakos nie mysle o porodzie, chce to miec za soba juz tak bardzo ze reszta w kolo przestala mnie interesowac.

Nie wiem o co chodzi ze te dzieci nie chca wyjsc. Ile mozna czekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836208 przez tweety1992
SDziewczyny ja to chyba jestem bezuczuciowa jak to Adam mi chwile temu powiedział. Bo ogladaliśmy właśnie szkołę uczuć i mnie to nic nie ruszyło a jak oglądam Zieloną Milę to zawsze płaczę jak głupia. Czy Wy też macie tak? Czy ze mną coś nie tak jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836218 przez andzia90
Dziewczyny chciałam tylko powiedzieć że o 21.35 na świat przyszedł macius :) 3300 i 53 cm dostał 10 punktów jest tak piękny że nie mogę się napatrzec na niego oczywiście podobny do tatusia Hehe urodziłam siłami natury bez znieczulenia. Wszystko jaśniej napisze wam jak będę w domku bo przez telefon to mi ciężko.
Dobrej nocki i wy też juz za chwilke będziecie mieć maluchy przy sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836221 przez tweety1992
Andzzia gratulacje dla ciebie I maluszka ;) czekamy na zdjecia I zycze duzo zdrowka I szybkiego powrotu do domku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl