BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #840667 przez tweety1992
Czesc deta :) u mnie to byl nie dość ze bolesny to i krwawiący problem. Ale poradzilam nawet ok. Przeszlam na dietę blonnikowa. Szczególnie musli z dużą ilością blonnika brak slodyczy i po każdym wyproznieniu sie mylam. Oczywiscie jak tylko bylo mozliwe to staralam sue zeby stolec byl jak najbardziej miekki zeby nad e podraznialo. Nie napinalam sie przy wypróżnianiu. Co prawda wiedzialam 3 razy dluzej ale po paru dniach śladu nie bylo. ycze powodzenia z walka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840726 przez issska1986
cześć dziewczyny :)

malutka śpi, dzisiaj w nocy całą mi przespała , co chwila zaglądałam do łóżeczka, chciałam ją dobudzić ale nie dało rady, musiałam z piersi też odciagnac pokarm bo boląca.
zarzucam wam fotke małej
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840746 przez Ewo84
Hej dziewczyny!
Tosia urodziła się 12.02. o godz. 3.10 nad ranem. 55 cm długa i 3600 waga.
W piątek wyszłyśmy ze szpitala. W sobotę miałam problem z pokarmem, małą nie chciała jeść, piersi popuchły:(
Na szczęście moja mama przyjechała i uratowała sytuację. Małą wyciszała, a ja ściągałam pokarm, masowałam piersi i robiłam okłady z kapusty.
Pozdrawiam wszystkie dwupaki i polecam poród z mężem. Mój nabrał mega szacunku do mnie i podziwu za akcje porodową. Ale o tym poźniej bo Tosiek się budzi na jedzonko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840752 przez Ewo84
Świeżutkie, dzisiejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840822 przez tweety1992
Ewo gratulacje dla Ciebie i małej Tosi :)

Isskaa prześliczna córunia :D Taka grzeczniutka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840827 przez Deta1987
Tweety dziekuje za rade i podejmuje walke ze skubancem :-D
isska sliczna jest Twoja malutka :-)
Ewo gratulacje Tosi :-)
chcialam Wam powiedziec ze u nas noc nie przespana maly mial kolki do 1 walczylismy aby mu jakos ulzyc najlepsze jest to ze to przezemnie :-(bo do obiadu troche buraczkow zjadlam :-(teraz musze bardzo uwazac na to co jem byle to sie nie powtorzylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840845 przez tweety1992
Deta dasz radę z Nim wygrać :) Tzryamam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840861 przez aska27
Issska śliczna mała ksieżniczka :) :kiss:
a jak się czujesz? Co do porodu to fajnie Twoja znajoma napisała hihi myślałam,ze juz kolejną dzidzię planujecie :silly:


Magda priv wysyłasz tak, pod moim zjeciem obok postu masz informacje PW (taki niebieski prostokącik), kliknij w to i juz :blink:
ale na forum tez mozesz napisac,jak juz wiem,ze Ty wiesz,ze ja czekam :laugh: na informacje od Ciebie to na pewno znajdę :side: :silly:


Ewo GRATULUJĘ! :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840878 przez wola82
Hej
Issska sliczna coreczka. :kiss:
Ewo gratulacje :kiss:
To ile dziewczyn jeszcze zostalo do rozpakowania :unsure:
U nas spokojnie, mala spi i je, i juz zaczyna sie coraz wiecej rozgkladac, Lukas zlapal przeziebienie , troche sie boje zeby malej nie zarazil ale nic na to nie poradze. Ale zrobil sie bardzo opiekunczym i troskliwym braciszkiem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840882 przez zubi
Witam,

My dziś już po KTG - mała od wczoraj jest nader aktywna i wydruk bardzo ładny ( nastepne w czwartek).

Dziś pod gabinetem siedziała kobietka która miała termin na 6.02. i do tej pory jeszcze nie urodziła, 10 lutego dostała skierowanie do szpitala na odział, ale tam ją zbadali i powiedzieli że wszystko jest dobrze akcja się nie rozpoczęła i z braku miejsc odesłali ja do domu, w środę minie dwa tygodnie po terminie a ona dalej 2 w 1.

Powiem wam że się trochę wystraszyłam, ponieważ myślałam że w drugim tygodniu po terminie kobieta powinna już urodzić ( u większości z was tak było) widać w Toruniu mają do tego inne podejście. Mam nadzieję że mnie to ominie.

Isaka mała słodka, ewo gratulacje dzidzi.

A ja dziś już trzy esemesy dostałam czy jestem już po, a tu do terminu jeszcze prawie tydzień :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840904 przez aska27
Wola jakie sliczne zdjecie :) Cudny braciszek :blink: No i zdrówka dla Lukaska! Masz racje,ze nic nie poradzimy na choróbska, mój Mikołaj przeziębiony no i mała tez,oby Lukaskowi szybko minęło a Lenka niech będzie zdrowa! :kiss:

Zubi rzeczywiście dziwnie... ja też miałam termin na 6 lutego i lekarz na początku jak liczył to mówił,ze do 12 juz muszę urodzic,aż dziw,że ta babkę tak przetrzymują :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840907 przez tweety1992
A ja sie śmieję że do wizyty u gina jeszcze się załapię :P Będę jadła sobie pączki w tłusty czwartek 27 i pójdę na wizytę a potem taka zajedzona tłusta pójdę 28 na termin :P

Wy się chwalicie maluszkami a ja się pochwalę moim domeczkiem maluszka :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840908 przez tweety1992
A ja sie śmieję że do wizyty u gina jeszcze się załapię :P Będę jadła sobie pączki w tłusty czwartek 27 i pójdę na wizytę a potem taka zajedzona tłusta pójdę 28 na termin :P

Wy się chwalicie maluszkami a ja się pochwalę moim domeczkiem maluszka :)




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840920 przez Magda28
Dzień dobry :lol:

Twetty śliczny brzuszek :) jeszcze trochę i będziesz tulić maleństwo...

Wola,Issska śliczne te wasze dzieciaczki,i na grzeczne wyglądają :)

Ewo Gratulacje...Kolejna mamusia super :)

Aska moja mała przyszła na świat 4.02 4020g 56 dł o godz.12.55 CC

Dziewczyny moja maleńka to aniołeczek,ale dziś pojechałam na zakupy i musiałam zostawić małą z teściową,i jak wróciłam to mała tak płakała że aż szkoda mi było :( nakarmiłam ją i jak przebierałam to zauważyłam że pępuszek jej odpadł,myślicie że ją to bolało i dlatego płakała???? a i czy po odpadnięciu też jakoś pielęgnowałyście ten pępek??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840933 przez aska27
Madziu Martusia dopisana :)

Co do pępuszka to watpię żeby ją bolało... dzisiaj też mojej Sarze odpadł.. dość długo miała,az mnie to juz niepokoiło. Nadal spryskuję okatniseptem, jak przyjedzie położna na pewno zajrzy i powie co dalej. Mikołajkowi po tygodniu odpadł i jakoś ładniej miał zagojone, moze Sara miała tak długo,bo cały czas miała ta klamrę przyczepioną hmm.

Tweety piękny brzuszek :)
co do pączków to jedz póki mozesz :blink: ja teraz musze uwazac co jem,bo mała na cycu jeszcze, a gdy tylko zjadałam troszkę pomidora to był płacz niesamowity.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl