BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 2 miesiąc temu #839681 przez wola82
zubi napisał:

Witam się i ja,

mam kilka pytań do tych mam już po:

adzia90 i wola wy miałyście bóle krzyżowe podczas porodu, czy przed porodem też czasem miałyście pulsujący na nogi ból od kręgosłupa?

Którąś noc z rzędu podczas wstawania do WC mam bardzo twardy brzuch, i czuje ból nad spojeniem łonowym( nie były to skurcze z przerwami tylko jeden ciągły), dziś doszedł do tego ból promieniujący od kręgosłupa w nogi . Czy wy przed porodem też tak miałyście?

Czekam na informację, pozdrawiam :)


Nie ja tez nie mialam takiego bolu, ale pod koniec ciazy czesto mialam bol krzyza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839683 przez myszka76
Tweety, jeszcze trochę wytrzyma, nic mu się nie stanie ;)
Adziaaa mnie też już wkurza, zwłaszcza kiedy mam te potworne bóle w pachwinach-okropność. Ale jak czekać to czekać. Dziewczyny wytrzymamy, jak nie my to kto :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839687 przez Adziaaa
myszka76 to też,ale ja najbardziej nie przepadam za tym jak mi mała uciska na ujście.. to bardzo boli, kłuje.. teraz właśnie tak robi :( ;/ głową rekami wymachuje, a ja czuje jak mi tam wszystko chce pod jej ciężarem się otworzyć ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839691 przez myszka76
Adziaaa masuj, masuj może chociaż trochę się uspokoi... mam nadzieję i trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839692 przez Adziaaa
myszka76 już się w miarę uspokoiła :)jak tak szaleje nic nie pomaga :) jakby sama chciała wyjść nie czeka na skurcze itp :D a Ty tak masz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839695 przez wola82
Ale juz malo zostalo was do rozpakowania.
Dzieciczki sa sliczne.
Moja Lenka niesamowicie grzeczna jest, wyspalismy sie dzisiaj po poludniu, a tetraz nie moge zasnac, a za jakies 2 godz na karmienie mala sie obuszi.
Ja karmie piersia i jak na razie nie jem smazonego, wzdymajacego, pikantnego i tak mysle ze do 3 mies, a pozniej juz zaczne jesc normalnie i obserwowac, Staram sie jesc kasze np, jeczmienna czy gryczana, bo sa bardzo zdrowe. I 3 razy dziennie pije herbatke laktacyjna z hipp. A z mlekiem herbaty nie wypije jakos mi nie przechodzi przez gardlo. I ogolnie pije duzo plynow. I na szczescie zauwazylam ze mala sie najada moim mlekiem i juz nie musze dokarmiac uff...
Czy wam dziewczyny tez tak dokucza krocze po porodzie :unsure:
Nie moge nigdzie daleko wybrac sie na spacer, bo strasznie mnie ciagnie i w domu tez tylko chwile pochodze i musze usiasc bo boli, a nie peklam ani nie bylam nacinana. No ale to pewnie trzeba czasu zeby przeszlo.
Dziewczyny trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839696 przez tweety1992
Ja nie mogę masować ani głaskać brzucha bo mój mąż nauczył małe tak że jak idzie spać czy wstaje to głaszcze i sie bawi tak z nim. I się mały nauczył i jak tylko brzucha dotknę to zaczyna wierzgać. Teraz to w sumie nie muszę bo wieczór nadszedł A w domu to skacze ale dziś dość boleśnie. Lubi cole bo jak napiję się to mi chce brzuchacza roznieść :P
Ból to najbardziej to ja mma jak idę gdzieś. Tak mnie naciska wali głową że boli kłoje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839698 przez myszka76
Też tak mam ale chyba nie aż w takim zakresie, bardziej boli mnie w pachwinach, no i kręgosłup nawala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839700 przez myszka76
Dobra, idę spać, może byśmy tak coś pospały bo później może być różnie ;) Chyba że jednak któraś idzie na porodówkę :unsure: Tweety tylko bez horrorów!!! Wyśpijcie się, może chociaż ze 2-3 godzinki. Dobre i to. Pozdrowionka i :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839703 przez tweety1992
Dobranoc myszka :) Ja ostatnio tzn od 2 dni tak śpię że nie pamiętam moich snów :P Ale postaram się dzisisejszy swn zapamiętać specjalnie dla Ciebie :D

Zobaczymy czy któraś z Nas urodziła w ost 2 dni :)

No to jeszcze raz debrej nocy i do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839716 przez Lysy
Witam się z rana,


Wczoraj miałam niesamowicie bolesne skurcze co 10 minut (jak w zegarku), gorąca kąpiel trochę mi ulżyła, potem mnie przeczyściło. Czekając na męża położyłam się na lewym boku i trochę się wyciszyło. Po 20 jak wstałam, gdy mąż wrócił skurcze były co 5 minut. Mąż wpadł w lekką panikę, zaczęliśmy się szykować ale położyłam się, bo ból pleców był nie do zniesienia i zaczęło się wyciszać. Stwierdziłam, że nie ma co jechać do szpitala, bo skurcze regularne mam tylko jak chodzę więc jak podłączą mnie pod ktg to mało wyjdzie. O 3 w nocy znowu obudziły mnie skurcze - były regularne i kiedy leżałam ale trwały tylko godzinę, potem znowu się wyciszyły. Po 6 znowu to samo. Teraz są ale nieregularne. Malutka się rusza (szczególnie między skurczami - tak jakby była niesamowicie zdenerwowana). Wiedziałam, że tak może być, że czasami tak akcja porodowa się rozwija ale miałam nadzieję, że jakoś szybciej pójdzie (szczególnie, że drugi raz rodzę). Mam nadzieję, że dziś się rozwinie, bo przyznam się, że już jestem zmęczona tym bólem i niepewnością.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839728 przez Adziaaa
wczoraj jak się położyłam mała strasznie napierała na ujście.. wierciła się.. bardzo bolało promieniowało na nogi i miednice.. po 2h uspokoiła się i usnęła.. a ja razem z nią :) rano obudziły mnie skurcze :) do teraz są mniej więcej co 10 min ale nie bolą tak bardzo.. w miedzy czasie ból jak na okres..i miednica bardzo bolała.. od wczoraj biegunka.. a śluz się już cały czas wydobywa :) czekam na rozwój sytuacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839831 przez tweety1992
Czesc:( u mnie tragiczna noc i w kwestii spania i czucia sie. Zaanelam chyba o,3 do tego momentu zasnąć nie umiałam i godzinę w wc przesiedziam z mega biegunka ze aż sie wystraszylam ze wnętrzności ze mnie,wyjdą a bole nie do wytrzymania. Juz a chcialam budzic. Zasnelam to o 6 na siku i od tej godziny rzucałam sie jak ryba po lozku do teraz. Także 3 gdz moze zaliczylam ze spania.

Myszka żeś wykrakała dziewczyno mi ten horror :p Tylko się położyłam do łóżka patrzę co w TV a tu "Krwawe Walentynki" no to ja heja i oglądam (sama oczywiście bo mój padł jak zawsze) Na pocieszenie Ci powiem ze całości nie obejrzałam bo musiałam iść w wc i tam już resztę filmu spędziłam. Ale horrorów nie śniłam bo nawet nie było jak. Wygladam jak trup normalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839842 przez zubi
Witamy się i my:

Dziewuchy wczoraj walentynki a tu 51 postów- zaniedbałyście mężów przez ten komputer i forum :)

My wczoraj domówkę u znajomych zaliczyliśmy, wszyscy oczywiście się śmiali że ja tydzień przed porodem sobie na wieś jeżdżę- ale wieczór w miłym towarzystwie zawsze działa pozytywne.

Lysy i adziaa coś się dzieje czekamy na rozwój wydarzeń- trzymam kciuki.

Paola dobrze że u was też już się zaczęło, ja nie mam nic przeciwko aby moja mała była marcówką- tylko widzę że poród po terminie wiąże się ze stresem przyszłej mamy.

Miłego dnia wszystkim, buziaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839852 przez tweety1992
Zubi ja nic nie straciłam. Bo mój o 6 z nocki wrócił poszedł spać o 13 wstał do pracy na 14 pojechał jak wrócił to była 22 zjadł napił się i padł spać. Także moje Walentynki były zwykłym szarym dniem. Jedynie co to A mi chce kupić pierścionek to szukam po Aparcie Allegro jakiś fajny (prezent i rekompensata za wczoraj)

No właśnie co z Lysy i Adziaa ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl