BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #774642 przez claudii09853
pala813 brzusio prze śliczny a jaki ogromny....jak mój hehe puchniemy w oczach:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774644 przez pala813
Claudii teraz to jeszcze a poźniej jak się będziemy toczyc to dopiero będzie:)
dobrze ze tylko brzuch rośnie:) i żebyś wiedziała z dnia na dzień coraz bardziej sie zaokrąglamy:) ale to sama radość:)

a i widziałam lipcówki strasznie wcześnie zaczynaja pisac oby wszystko było dobrze.
Ale to leci jej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774648 przez darmag21
Pala sliczny brzuszek, ty nawet w ciazy trzymasz linie :lol: przepieknie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774649 przez Loca
Pala, a wiadomo skad ta kolka, nie wie czy czasem nie przeoczylam gdzies, bo moze pisalas, ah a jaki piekny brzusio masz :)

Claudii, Tobie tez sie pieknie brzusio zaokragla :)

Macie moze jakies plany wyjazdowe przed narodzinami maluszkow? Ja jestem uzalezniona od gor, ale niestety po gorach nie pochodzimy wiec planujemy w tatry pojechac, zeby chociaz na kasprowy wjechac hehe takie lenistwo, zazwyczaj na 12 h wycieczki gorskie z mezem chodzimy, a w tym roku taka kiszka troche no ale coz, za dwa lata maly w nosidelko i koleje szczyty bedziemy zdobywac :silly: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774651 przez moni91
Pala niby nie dużo ale jak dla mnie to sporo bo jak miałam w 17 tc robione usg to ważyła 152g więc dla mnie to dużo :)ale każdy ma własne zdanie :) ładny brzusio większy niż mój:j ale to zależy od budowy ciała i innych czynników ja zawsze marzyłam o dużym brzuszku a tu dupa chyba nie będzie taki duży:):) Pozdrawiam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774659 przez darmag21
Dziewczyny wy sie nie przejmujcie wielkoscia brzuszka, w pierwszej ciazy w lutym mialam taki jak teraz a bylam juz wtedy w 7 miesiacu i byl na prawde maluski a po lutym jak z bata strzelil, mialam najwiekszy z rodzacych w ten dzien, Kacper mial prawie 3700 a ja 160cm wzrostu wiec mozecie sobie mnie wyobrazic.

Kazda z nas ma inna budowe ciala i kazdy bedzie inny,mniejszy, wiekszy, szerszy, okraglejszy, szpiczasty, wazne jest to ze jest naszym brzuszkiem jaki by nie byl, dla nas bedzie najwspanialszy i tego sie trzymajmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774667 przez Loca
Darmag :) i wszystko w temacie wielkosci brzuszkow :D na mnie wszyscy siadaja, ze nie tyje w ogole, ze brzuch mi nie rosnie, ze pewnie jest cos nie tak z ciaza, a moja lekarka powiedziala ze glupot mam nie sluchac bo tyc bede we wlasnym tepie, a brzuszek wcale wielki w polowie ciazy byc nie musi :) kazda z nas jest inna i to czyni kazda z nas wyjatkowa, tak samo jak nasze brzuszki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774670 przez pala813
Darmag prosze Cie:P jak z taka piłką trzymać linie:)
Dziękuje za miłe słowa:) póki idzie tylko w brzuszek nie przejmuje sie wkoncu to juz 6 miesiąc gdzies ta dzidzia musi rosnąć:)
Mi sie podoba, mąż zachwycony więc wszystko jest jak najbardziej w porzadku:)

Darmag zgadzam się, Loca nawet się nie przejmuj, wyobrażam sobie to gadanie rodziny:)

Loca lekarz mi powiedział ze to nagłe skurcze mięśnie uciskające na pęcherz czy coś takiego i dlatego tak boli. U mnie to i tak nie jest taki straszny ból czytam ze atak może boleć bardziej niż poród. Mam za to stan podgorączkowy i wymioty które podobno tez sa jednym z objawów tej kolki. W moim przypadku aktywuje sie kiedy mam pełny pęcherz, niestety ide do łazienki i wtedy jest właśnie ten skurcz co uniemożliwia mi skorzystanie z toalety. Boli tez kiedy chodze a czasem zaboli bez powodu. Po antybiotyku ma byc lepiej i bóle mają się zmniejszyc. Mam tez dużo pic zeby wypłukać bakterie. Cos mi jeszcze mowił o kamieniu w pęcherzyku zółciowym ale mam nadzieje ze to jednak nie to tam zobaczył. Na wizycie dopytam dokładnie lekarza prowadzacego.


A dziewczyny odpuścilam glukoze za kiepsko się czuje zeby jeszcze tym sie mordować, ciotka która ma termin na 2 stycznia mówiła ze jej lekarz mowił ze to badanie robi sie miedzy 24 a 28 tc więc zrobie na kolejna wizyte:)

ide was na fb podglądać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774672 przez claudii09853
pala813 ooooo....na fb idziesz podglądać może też mnie podglądniesz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774701 przez pala813
Darmag uroczo wyglądasz z brzuszkiem:) i zgadzam się z Porto świetne włosy:)
Porto niestety nie zdązyłam Cie podpatrzeć ale mam nadzieję że tak tego nie zostawisz:P:)
Domi widać że sympatyczna z Ciebie dziewczyna na każdym zdjęciu uśmiechnięta:)
Agness na tym zdjęciu w blondzie bardzo przypominasz mi taka znajomą z poprzedniej pracy:)

Loca miałaś racje u nas same laseczki:)

Domina sprawdziło się u mnie to samo kolka,zator moczu w nerce i ostry ból wszystko się zgadza. Pije i pije i pije cały czas, musze sobie taki nawyk wyrobić:)

Widze że rozmowa na temat imion sie rozwineła, Moni tak czytam i widze ze chcemy tak samo dac małym na imie:) u mnie Lena to tez niespotykane jak narazie imie, ja osobiście nie znałam nigdy żadnej:) Za to obrodzenie w Zuzanny i Julki.
Myślałam jeszcze nad Oliwka ale mąż mnie przekonał:) Co do chłopca miał być Jaś i powiem wam że dla chłopca imie miaąłm już od x lat wymyślone a dla dziewczynki kompletny spontan:)

Widziałam ze dla chlopca Marcel sie przewija, strasznie mi sie podoba to imie:)

Lenusia śliczny synek:)

Reszte później nadrobie bo znowu tasiemca tworze a zaraz kolezanka ma zawitać do mnie ide się ogarnąć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774724 przez pietruszka
Cześć dziewczyny,

u mnie jakoś leniwie zaczął się ten tydzień. Ale słońce przebija przez chmury, może przejdę się na budowę.

Ja mam wizytę dokładnie za tydzień. Muszę poprosić lekarza, żeby podał mi wagę małej, bo jeszcze nigdy tego nie robił. Mam nadzieję, że na tym jego sprzęcie da się to zrobić.

Wizyta u dentysty jest konieczna? Tzn trzeba ją wpisywać do książeczki ciąży? Nie żebym się bała, ale nie wiedziałam, że to konieczne. Ale swoją drogą też się powoli wybieram, bo coś mi dziąsło krwawi. Chcę zobaczyć czy wszystko jest ok. Ale to po wypłacie.

Oddałam wczoraj kurtkę puchową do czyszczenia - 60zł - straszne zdzierstwo :dry:

Chyba zbliża się czas robienia krzywej cukrowej. Robiłam to przed ciążą. Paskudztwo.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774756 przez roma4
hej dziewczyny świetne zdjęcia :laugh:
Claudia wydaje mi się że wielkość brzuszka jest taka sama moja jak u ciebie :laugh:
Pala świetnie wyglądasz i nic ci u uda nie poszło pozazdrościć :laugh: , fajnie ,że się już lepiej czujesz :laugh:
No Pietruszka też mam wizytę za tydzień i też nie znam wagi moja lekarka też nie podaje ale spróbuje się zapytać jak tam mój chłopczyk rośnie
No fakt ja robiłam krzywą cukrową z córką w ciąży ,a dzień prędzej zjadłam taki mały kawałek ciasta oczywiście cukier był podwyższony i musiałam pózniej robić dodatkowe badania na szczęście był potem w normie ale teraz nic słodkiego na wieczór na pewno nie zjem he he :laugh:
Loca faktycznie nie każdej w takim samym tempie rośnie brzuszek ja bym chciała żeby był malutki i się nie da :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774789 przez pietruszka
Roma, ja właśnie też zjadłam na wieczór słodkie Flipsy i cukier był niepokojący. Teraz tak nie zrobię. Zero słodyczy dzień wcześniej :blink:

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774807 przez domi2907
To i ja wrzucam mnie i mowj brzuszek. :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774815 przez darmag21
Piekne mamy te brzuszki, slicznie Domi ci rosnie maluszek
cos nam Porto sie malo odzywa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl