BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #775242 przez kojka-waw
kojka-waw napisał:

Ja w zeszłym tygodniu zaszalalam z frytkami. Fakt że jem je dwa trzy razy do roku.

Mnie naszlo na zupę krem z pomidorów. W środę zrobię.

Czy Wy też odczuwacie kopniaki bobasow tak od środka od dołu. Kurcze nie wiem jak to wytłumaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775244 przez marl3na
Kojka wiem o co Ci chodzi, bo u mnie jest podobnie z ruchami. Jakby mi ktoś w brzuchu mieszał. Tylko raz miałam takie konkretne, a teraz takie właśnie przechodzące do dołu brzucha. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775264 przez domi2907
Ja czuje bardzie jak takie pukniecia od srodka brzucha. Glownie z lewej strony i kolo pepka. Rzadziej z prawej. Tez nie wiem jak towytlumaczyc bo nigdy wczesniej czegos takiego nie czulam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775266 przez kojka-waw
To tak jakby głową był na górze brzucha a nozkami na dole i skakał jak na trampolinie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775285 przez Loca
To ja czuje ruchy na dole brzucha i to w roznych miejscach, tylko widze jak male kopniaczki sie pokazuja :)
Chyba nie dam rady czekac na meza i padne spac :dry: on bedzie dopiero za 30-40 min eh.. a chcialam z nim pogadac, moze wytrwam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775308 przez wiewiorka
porządne kopniaki dopiero przed Wami. brzuchy będą na wszystkie strony chodziły:) Z tym obiadaniem to uważajcie. naprawdę trudno później to zgubić. Co do wyprawki ja polecam zacząć się porządnie za nią brać w styczniu bo ja jestem przykładem że w lutym też możecie urodzić no i nie będziecie miały siły łazić po sklepach. No i tak jak ja np skurcze miałam a jak głupia łaziłam :) Polecam allegro. Sporo można zaoszdzdzić. Butelki o połowe tańsze niż np w Smyku
Co do Sylwestra to u mnie wyglądał tak że maż mnie obudził, wyjrzałam przez okno jednym okiem by popatrzeć na fajerwerki i poszłam spać dalej:)
Śpijcie ile możecie. Wyspać się niestety nie da rady na zapas ale będziecie bardzo za tym tęsknić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775327 przez pietruszka
Hej,

ja dzisiaj zaliczyłam 2 spacerki (jeden sama, drugi z mężem) i wyszło 10km :)

Miałam ochotę na jakiegoś cytrusa, więc kupiłam grejpfruty, już zjadłam zresztą :laugh:

Co do kopniaków, ja odczuwam nisko. Na razie tylko parę razy oberwałam tak, że brzuch mi się ruszał. Przeważnie nie są zbyt silne. Na razie :blink:

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775328 przez moni91
Witam . co do ko-pniaczków tez czuje w dole i nie tylko teraz malutka kopie jak leże na boku rzadziej jak leże na plecach :)Pozdrawiam dziewczynki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775371 przez kojka-waw
Hej Robaczki.

Znowu piękne słoneczko mnie przywitało.

Lecę na śniadanie.
Do później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775374 przez roma4
witam u mnie tez piękne słońce :laugh:

Lecę zaraz do przedszkola , moja mala nie może tak jak
Bartuś koleżanki się na zmianę czasu przestawić i już o 6 jest na równych nogach więc ja też :laugh:
Czytałam ,że wczoraj temat zakończył się na kopniaczkach , u mnie teraz kopie jakby mniej nie wiem może ma więcej wód płodowych więc się lepiej przemieszcza ale fakt na razie większość z dzidziusiów leży na dole brzucha :laugh:


Miłego Dnia
:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775394 przez Loca
Witajcie dziewczeta :)
Ja przez te zmiane czasu budze sie o nie ludzkiej 6:00 godzinie, a pozniej jak juz wszystko w domu zrobie to nudze sie smiertelnie...

Przed chwila obejrzalam film ze slubu jakiejs tam pary, moja fotograf go udosteonila i poryczalam sie hehe co to hormony robia z kobieta, dobrze ze teraz na zaden slub nie ide bo pewnie wylabym jak bobr :silly: ja na slubach generalnie sie wzruszam, zwlaszcza po swoim.

Myslalam, ze poranne mdlosci mi juz odpuscily, ale pomylilam sie....ciekawe kiedy to sie skonczy, wszyscy obiecywali ze po 1 trymestrze....a tu kicha, jutro 20 tydz zaczynam i dalej mnie meczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775403 przez pala813
Witam
U mnie dzisiaj tez sloneczko swieci ale mnie cos boli glowa.
Co do kopniakow to ja juz czuje seriami, dosc porzadnymi:) co to bedzie jak malenstwo urosnie:) jest bardzo aktywna:) i teraz juz czuje mocne kopniaki, takie delikatne i inaczej calkiem jak cala sie porusza:) ruchow brzucha jeszcze nie zaobserwowalam:)
Czuje na dole raz bardzo nisko glownie po prawej stronie, czasem ostatnio przy pepku i rzadziej z lewej:)

Loca niestety my mamy jakiegos pecha ja w soboye tez wymiotowalam a to 22 tydzien juz byl, nie ma reguly trzymaj sie kochana:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775409 przez darmag21
Hej dziewczynki...

Zawiozlam malego do szkoly i juz jestem po sniadanku.

Tak patrze, ze kiedy wy jeszcze wieczorkiem piszecie to ja juz leze w lozku i jestem gotowa do snu, zazwyczaj po 20ej juz jestem w pizamce i leze, obejze np" tak jak wczoraj lekarzy i spię, czasem nie zdaze nawet go obejzec bo w trakcie zasne.
Ciesze sie ze teraz jakos w miare sie wysypiam bo wiem ze za pare miesiecy to sie skonczy, wiec wiewirka masz racje ze trzeba ten czas wykorzystac na odpoczynek.

Co do ruchow to ja czuje tak ponizej pepka i na boki, teraz sa takie przyjemne, ale jeszcze troche to brzuch bedzie falowal, Kacper wypychal wszytsko co mozliwe wiec brzuch przyjmowal rozne figury :lol: Na szczescie kawy niepije wcale, nawet przed ciaza nie pije bo nie lubie, razdziennie wypije zborzowa inke z mleczkiembo nawet wciazy jest zalecana i w szpitalu daja do picia zeby pobudzic laktacje.

Co do frytek to od czasu do czasu sobie pozwole ale zadko i robie je w piekarniku jak najmniej tluszczu, staram sie jesc zdrowo ale czasem przyjdzie ochota na placki ziemniaczane gdzie sasmarzone na oliwie ... mysle ze prawdziwa dieta przed nami dla mam ktore zamierzaja karmic piersia, wtedy to bedzie wyczyn.

Za bledy przepraszam ale jak sie spiesze w pisaniu to czasem tak wychodzi, wiec nie zwracajcie na to uwagi. Musze sie zebrac i zaczac troszke ogarniac, ale tak mi sie nie chce zelitosci jakis kopniak by sie przydal zeby zmotywowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775436 przez domi2907
Witam was workowo,

Dzis obudzil mnie ....maluch. :) dal kopniaka a potem natychmiast zrobilam sie glodna inmusialam isc po jugurt.

J darmag na to karmienie piersia licze bo to tez pomoc w zgubieniu kalorii a rygorystyczna dieta tez nie zaszkodzi:) bedziemy bardziej zmotywowane. :) staram sie faktycznie nie ulegac tym pokusom, ale czasem sie zdazy..:)

Porto, dalej sie do nas nie odzywasz? Obrazilas sie na nas czy co? Martwie sie kobitko, daj znac co u ciebie. :cheer:

Ja wczorajsie tak zezlilam na cLowieka z ktorym pracowalam w zeszlym roku ze sobie nawet nie wyobrazace...pol nocy nie moglam zasnac. Stworzylismy wlasna firme turystyczna i zaczelismy teraz pracowac z erasmusami, projektami mobilnosci etc. I on mi wczoraj wyskakuje z mailem probujac mnie zastraszyc i wysyla szpiegow zeby wiedziec co robimy....no poporstu dno...zazylam tabletke na nadcisnienie godzine wczesniej bo tak mi skoczylo ze az czulam zyly wszytskie.

Eh, sorko za wyzalenie ale w zoraj to przeszlo wzytskie limity.

Buziaki dziewczynki i piszcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775468 przez darmag21
Domi, nie przejmuj sie, ludzie maja tupet...a potem my sie nie potrzebnie przejmujemy.

Faktycznie, Porto milczy, moze jakos spontanicznie gdzies wyjechala i nie zdazyla napisac? na pewno jest wszytsko dobrze, napisala by do nas gdyby cos... tak mysle.

Ja wzielam sie troszke za porzadki, ale bez rewolucji, brak mi weny, wiec tylko tak, zeby kurz sie nie walal i bylo czysto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl