BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #774361 przez natnie2884
Hej dziewczyny ;)
Weekend jak zawsze bez komputera i w biegu, wiec nie mialam kiedy napisac do Was :)
Dzis z moim ukochanym bylismy na wycieczce w Rosji trochę pozwiedzać :)
I po drodze uswiadomilismy sobie bardzo ważną rzecz. Muszę się Wam pochwalic :)

Na Sylwestra bylismy w Paryżu i jak pod wieżą Eiffla pomyśli się życznie to się spełni.
No i Nasze się spełniło, marzyliśmy między innymi o mieszkaniu i o.... dziecku :)
Mieszkanie w trakcie zakupu, dziecko w drodze. Lepiej byc nie moze ! :D
Dopiero dzisiaj to do mnie doszło :) Nigdy nie myślałam, że marzenia się spełniają ! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774366 przez marl3na
Hej dziewczyny.
Super w końcu poczuć brzuszkowego mieszkańca :)

Moni wytrzymasz. Ja byłam w ostatni poniedziałek i póki co dentystka skończyła mi 2 zęby. Do rozwiązania mam spokój. Powiedziałam na początku że jestem w ciąży i zaproponowała mi jakieś znieczulenie bezpieczne. Nie lubię znieczuleń więc nie brałam.

Spokojnego wieczoru :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774458 przez roma4
Dzień dobry dziewczynki :laugh:

W końcu i u mnie zaświeciło słońce aż miło było wstawać
Jak tam się czujecie po niedzieli?
Idę za godzinę do przedszkola taki mój "przymusowy" ruch na świeżym powietrzu :laugh:
Pozdrawiam Was :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774460 przez kojka-waw
Hej.

U mnie też świeci piękne słońce.
Ja dalej będę robić porządki z ubraniami

Wczoraj odkopalalam ubranka po synku.
Stwierdziłam, że oprócz lzejszego kombinezonu chyba mię muszę nic kupować.

Idę młodego wyszykowac do szkoły.
Do później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774479 przez darmag21
Witam was w nowym tygodniu.

Siedze sobie wlasnie przy sniadanku :lol:

Dzis na spokojnie, bo Kacper idzie do szkoly na 11-40 wiec fajnie tak bez pospiechu z rana, ale za to pono wychodzi :( potem nie mozemy nadazyc z zad dom a dzis na 17sta zebranie.

Juz nie pamietam ktora mamusia pisala o skorczach..ja tez zmagamsie w tym w ciazy, jaki i w pierwszej tak i teraz w drugiej i to zawsze w lydce, zadzam sie ze bol straszny.

Natine, marzenia sa cudowne i wierzyc trzeba ze sie spelnia.

A propo dentysty to wlasnie gin mi kazal isc z karta ciazowa i "mam miec pieczatke", do nastepnej wizyty musze to zalatwic.

Tak sobie czasem mysle, ze ta pierwsza polowa nam zleciala a ta druga bedzie sie ciaaaaglaaaa, zawsze jest tak ze im blizej konca, nie mozemy sie doczekac, aleobym sie mylila juz jedna noga w listopadzie jestesmy.

Czas faktycznie leci i widzialam juz lipcowki. My juz wtedy bedziemy mialy 4 miesieczne bobasy :lol:

Kojka, moze przekaz mi troche tego poweru, bo u mnie tez by sie takie porzadki przydaly.

Teraz mozna powiedziec ze jesien jest przecudna, ale slyszlalam ze zima ma sie pojawic dopiero w styczniu co mi sie nie usmiecha bo potem bedzie sie ciagla i ciagla a tujuz w marcu to ma slonko pieknie swiecic.

Pozdrawiam was, do pozniej.
:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774482 przez faza56
Dzień Dobry w poniedziałek :)

Jak zleciał weekend? Ja gniłam na uczelni więc zleciał nie wiadomo kiedy. Dziś mam wizytę u mojego gina i już się nie mogę doczekać aż posłucham serducha mojego niuńka :blush:

darmag strasznie szybko zleciało. Zaraz święta, Sylwester a potem już tylko wyczekiwanie do marca :)

Jesień piękna. U mnie też słońce. Aż chce się na spacerki chodzić.

Uciekam szykować się do lekarza. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok z maluchem :kiss:

Pala jesteś z nami? Jak tam u Ciebie? jak się czujesz?

Pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774505 przez pala813
Witam dziewczyny
Faza podczytuje was od czasu do czasu ale nawet nie mam ochoty pisac
Na weselu bylismy do 23 bo zlapal mnie bol i meczylam sie okrutnie szkoda mi bylo strasznie bo zabawa byla swietna i nawet dobrze sie czulam, niesteyty do czasu. Mala wierci sie caly czas na weselu babcia zalapala kopniaka:) Te ruchy daja mi miesamowita radosc:)
Cala niedziele tez tak o sie czulam, zaczal mnie bolec dol brzucha od tego zapalenia pecherza i caly czas okropnie bola mnie miesnie od zasyrzykow:( Biore antybiotyk caly czas duzo pije i jakby dzisiaj bylo lepiej czuje. Jak bardzo boli biore nospe, rzadko bo nie chce tego dziecka faszerowac tymi lekami przeciwbolowych nie biore, zadnego apapu i tak ta dzidzia juz dostaje chemi z antybiotyku. Najpierw 3x2 bralam a teraz i mniej ale dalej 4 tabletki na dzien.
Apropo skurczy to ja tez poczulam co to za bol, dodajac do tego kolke i pecherz myslalam ze zejde.

Faza ale Ci fajnie ze posluchasz malenstwo:) Koniecznie napisz wrazenia i czy wszystko w porzadku:)
Ja mala widzialam jak robili mi badanie co mnie na oddzial przyjmowali, wszystko bylo w porzadku tylko maly wierciuch nie chcial dac sie zmierzyc:)
A rano jak chcieli posluchac tetna i serca to tak wywijala ze glowice kopala bo pielegniarka mowila ze nie moze jej zlapac taka ruchliwa i tylko przez chwile byl puls i serduszko a szkoda.

Pozdrawiam was dziewczynki:)
Dzisiaj na spokojnie nadrobie zaleglosci i pewnie znowu jakis tasiemiec mi wyjdzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774508 przez Ani-ta
Witam poniedzialkowo :laugh:
my juz nie spimy od 5 Bartus jeszcze nie przestawil sie jeszcze na nowy czas ciekawe ile mu to zajmie ;)

U mnie slonecznie choc widze jakies chmury sie zblizaja :(
natani po to marzymy aby nam sie spelnily marzenia :laugh:

pala jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774525 przez domi2907
Hej hej

Witam was poniedzialkowo. Ja dzis mialam straszne koszmary...poporstu masakra...snilo mi sie ze dostalam krwawien i wpadlam w panike. Jak sie obudzilam to az sie poryczalam. Takze nie spie dzis juz od 5 rano.

Ja w czwartek mam polowkowe :) ale zlecialo:) juz listopad sie zaczyna. My juz nie mamy swieta 1 go bo wszytskie zniesl z powodu kryzysu :angry:

Takze tydzien jak tydzien bedzie. No i wrazenia beda mam nadzieje pozytywne w czwartek:) poprosze o nagranie filmiku to bedziemy mieli pamiatke no i mamie pokaze bo i tak jej smutno ze tu nie moze byc.

Pala, dobrze ze choc chwilke sie pobawilas. A teraz odpoczywaj i uwazaj na siebie.

Moj niuniek jest dosc spokojny. Wczoraj pare razy kopnal popoludniu a wieczorem to czulam kopniaki...na pecherzu..nie wiem czy siedzial z nogami na nim czy co, ale wolalabym aby tego nie robil. Przez godzine co 3 min do toalety bo ciagle wydawalo mi sie ze chce mi sie siku.
A wogole, czuje malucha bardziej z prawej strony niz z lewej. Tak sobie to tlumacze ze na usg tak widzialam ze byl ulozony juz 2 raz z rzedu no i lozysko jest po lewej stronie na sciance. Moze dlatego slabiej go czuje po lewej stronie?

Ja tez musze jeszcze dentyste zaliczyc ale pojde dopiero w przyszlym miesiacu. Tez nie lubie. :(

Dajcie znac koniecznie co tam po wizytach:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774528 przez pala813
Ani-ta dzisiaj juz lepiej, antybiotyk pomaga a kolka poki nie wychodze nie daje o sobie znac. I pije jak smok na sile, chce jak najszybciej zrezygnowac z antybiotyku.
Dzisiaj moze pojde wypis wybrac to zobacze wyniki krwi, moczu ten posiew moze juz bedzie, duzo sie nie dowiedzialam w szpitalu bo sie zaraz wypisalam przeciez, w czwartek mam wizyte u mojego lekarza zobaczymy co powie.

Domi ja tez chcialam nagrac sobie filmik ale moj lekarz powiedzial ze nie ma takiej mozliwosci na sprzecie wiec nagram na telefon a co:) tez mam polowkowe w czwartek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774550 przez Loca
Hej dziewczyny :)

Ja juz po sniadanku :) i cos czuje ze dzisiejszy dzien bedzie baaardzo dlugi, maz znowu pozno wraca z prac wiec od rana do nocy zas sama siedze :angry: wspolczuje dziewczynom, ktorych mezowie pracuja wiele km od domu i na weekendy tylko zjezdzaja.

Moj maluch jak na 19 tydz to wydaje mi sie ze bardzo szaleje :silly: juz na tyle mocno kopie ze widze na brzuchu, w ktorym miejscu dal kopniaka :) i strasznie gumki w bieliznie mnie cisnac zaczely, wiec chyba pomalu trzeba sie rozgladac za bielizna ciazowa i spodniami.

Widze, ze juz polowkowe usg macie :) ja to chyba w grudniu bede miala robione, teraz pani dr nie dala mi skierowania :huh:
No nic milego dnia zycze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774597 przez claudii09853
hej laseczki sorki że mnie długo nie było ale mój M przyjechał na tydzień urlopu więc nie było czasu chce wam pokazać mój brzusio dzisiaj fotka była zrobiona i twarzyczki pokarzę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774601 przez moni91
Hej dziewczyny buziaki Pela dobrze że już lepiej :) ja już miałam połówkowe usg robione i było wszystko dobrze:) ma długie nogi i ważyła 380g :) więc dość dużo jak na 21 tc :) teraz waży pewnie ponad 400g:) miałam iść do dentysty ale chyba się wstrzymam bo kasy na razie brak a muszę iść prywatnie:( pójdę po 10 :) szybko ten czas leci już za tydzień mam 6 miesiąc szybko leci ten czas :):) Pozdrawiam wszystkie mamusie i czekamy na informacje o dzidziusiach:):)Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774630 przez darmag21
Claudii ja dzis wlasnie o tobie myslalam, ze sie tak dlugo nie odzywasz, a tu prosze, niespodzianka, pieknie ci brzucio rosnie i fajnie ze buzke pokazalas, mysle ze tak fajniej jest sie pokazac.

Moni to duza dziewczynka rosnie, w ogole nam teraz te dzieciaczki zaczely rosc jak na drozdzach :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774631 przez pala813
Claudii witamy, dobrze że wszystko w porządku:) wiadomo mężem trzeba było się nacieszyć:) i brzuszek się coraz bardziej zaokrągla:)
Moni dzisiaj tylko czuje takie lekkie ciągnięcie od tej kolki.
A co do dzidzi to chyba 380g to nie jest tak dużo, ja na wizycie będę miała drugi pomiar wagi to zobacze jak maleństwo przybiera, ost w połowie 19t miała 260g.
Mała cały czas szaleje, kopie wierci się, jak po porodzie tak będzie to nie nadąże za nia:)

Wrzucam zdjęcie zobaczcie ze z maleństwem jest wszystko dobrze i rośnie jak na drożdzach:) różnica z ostatniego zdjęcia ogromna:)
zdjęcie z dzisiaj:)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl