BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #777367 przez darmag21
Loca wcale nie jestes dziwna, tez uwazam ze Polacy na sile chcieli by wniesc do PL Hallowen, a jaWam powiem co dzisiaj bedzie w moim miescie, dzieci maja przyjsc do kosciola na godzine 19sta przebrani za Swietych, oczywiscie dla chetnych, a pozniej przejda z pochodniami przez miasto, uwazam ze swietny pomysl i moj Kacper przebiera sie za Sw Jozefa, takze pozniej zrobie mu zdjecie i Wam wkleje.

Mi mama tez kupywala wozek dla Kacpra, teraz powiedzialam ze chce sama, to na prawde duzy koszt, ona i tak juz ma sterte ubranek, powiedziala ze jak nie chce wozka to kupic kosmetyki i kilka op pieluszkow do tego ubranka, skladuje juz od jakiegos czasu i uwazam ze tez fajna sprawa i jakby nie patrzec tez koszt nie maly.

U mnie okienko od rana tez otwarte bo dopiero wrocilam z miasta i przez caly wietrzylo sie, ale nie dlugo bede jechac po Kacpra wiec niech dalej sie wietrzy. Bylamw biedronce wiec nie bylo gdzie auta zostawic, tyle ludzi jakby mialy sklepy byc pozamykane na co najmniej tydzien. Szaleja z zakupami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777371 przez Loca
My z mezem dzisiaj na zakupy jedziemy, raz ze jutro swieto a lodowka pusta, dwa zglosil sie ktos chetny do auta i w sobote przyjedzie ogladac, maz zadowolony bo nowe auto sobie kupi a ja dostalam czarnej depresji :silly: zobaczymy czy sie sprzeda, ale gosciu 60 km tu przejedzie, wiec jest prawdopodobienstwo ze odrazu zabierze moja blekina strzale eh... no ale coz to tylko auto.

A tak to wiekszych planow nie mamy, ja dzisiam sprzatam, jutro przeciez nie bede biegala ze szmatka po domu :p moze nawet okna umyje jak sily i czasu mi starczy ;)

Darmag swietny pomysl i to przejscie z pochodniami bedzie naprawde magiczne :side: wiec czekamy na zdjecia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777407 przez roma4
my dzisiaj w domu będziemy ,też byłam w biedronce i Darmag masz racje tłum taki jakby co najmniej tydzień było zamknięte
Wróciłam właśnie od fryzjera w końcu odważyłam się obciąć włosy ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić teraz muszę jeszcze odrosty pofarbować ale to już mi koleżanka pomoże w domowyc warunkac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777409 przez pietruszka
Cześć,

ja dzisiaj mam wychodne z koleżanką, mam nadzieję że znajdziemy miejsce żeby usiąść. Raz w tygodniu staram się widywać z kimś na mieście, bo w domu można kota dostać. Choć muszę przyznać, że teraz dopiero widzę jak ludzie są zabiegani, wkurza mnie ten ruch samochodowy, potrącający się ludzie na chodnikach. A jeszcze sama niedawno tak latałam jak głupia. A teraz przejdę się spokojnie na jakiś spacerek, do parku, na luzie. Ciąża to fajny czas, można się wyciszyć i przygotować na nadchodzącą rewolucję w życiu.

A z tymi sklepami - większość robi zakupy na ostatnią chwilę i wystarczy że jeden dzień wolny, a tłumy są. Mój mąż też dzisiaj rano mówi: musimy jeszcze jakieś znicze dokupić. No ja pierninczę, 2 tyg temu już pokupiłam, tyle czasu było, a temu się dzisiaj urodziło, że nagle za mało. I będzie latał i się denerwował, że tyle ludzi, że znicze wykupione itd. Wrrrrrrrrrr

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777426 przez claudii09853
hej laseczki u mnie pogoda piękna słonko świeci:)i prawie jem grochówkę:):) a potem gołąbki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777449 przez kojka-waw
Ją dzisiaj oprócz prania, umycia garow i mini zakupów robię centralnie nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777456 przez Porto1987
Witam się i ja :)

Oj czekam na Domi aż powie jak tam podglądanie poszło :P

Kojka, okaże się że Twój synek przywiezie same papierki po cukierkach :P :P

Darmag, bardzo fajny pomysł z tym przebraniem i pochodniami :) i oczywiście też czekam na zdjęcie :) :)

U mnie rosołek już się gotuję, a jak pachnie :P :P :S mam smaka na niego B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777465 przez Loca
Porto, rosolek robisz? Gdybym mogla to wpadlabym na domowy rosolek :silly: uwielbiam, mnie sie kotlety wlasnie w jajku maczaja i czekam az maz da znac o ktorej bedzie, zebym mogla powoli ziemniaczki nastawic :) wpominal, ze bezie dzisiaj duzo wczesniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777467 przez Porto1987
Loca, tak rosołek robię i pachnieeeeee :P wpadaj na rosołek, zdążysz przed mężem wrócić :S o to jak będziecie razem jedli obiadek, to na pewno będzie smaczniejszy :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777484 przez kojka-waw
Mój dzisiaj będzie może koło 20.
Obiadek mam z wczoraj bo ugotowalam na dwa dni.
Kurcze zdałam kompa a ciężko mi się z komórki serfuje po necie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777500 przez domi2907
hej dziewuszki

ja juz po badanku, jest wszytsko ok z maluchem i bedzie na 100% ....CHLOPAK...maz szaleje:):)

jest wszytsko ok, wrocilismy do daty z miesiaczki, 19t6d..wazy mniej wiecej 330 gramow :) wierci sie kreci i ani na chwilke sie nie zatrzymal, ale jest cudowny.

:) potem wrzuce wam jakies zdjatko, teraz pojde na obiad ze szwagierka jak juz na miescie jestem.

buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777513 przez Loca
No to pieknie Domi!
Ale mamy wysyp chlopakow :woohoo: 330 g to juz spory maluszek ;) zaraz beda nasze dzieci po 500 g mialy, a to juz jest co nosic :silly: dobrze niech sie wierci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777516 przez kojka-waw
Domi gratuluje.

Znalazłam usg Wiktora z 21tygodnia ciąży i ważył 409gram.
Ciekawe ile będzie maluszek ważył. Dowiem się już we wtorek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777537 przez roma4
domi super ,że wszystko ok no i chłopak :lol:

Ja tam nie mam parcia na wagę chciałabym ,żeby moj miał 3kg i to mi zupełnie by wystarczyło ale jak teraz pójdę to zapytam ile waży bo mam przeczucie ,że będzie większy od córki

Ja gotuje grzybowa bardzo lubię , chociaż rodzina nie przepada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777550 przez marl3na
Hej.

Chwilka spokoju i znowu wracam do porządków, a później jadę na cmentarze.

Domi super :D Dobrze, że wszystko w porządku :) Ciekawe czy za tydzień ja się dowiem, kto u mnie mieszka.

Ja dzisiaj miałam smak na pieczarkową. Pyszna była :)

Miłego popołudnia dziewczyny. :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl