BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #776311 przez Porto1987
Claudi, wszystko będzie dobrze. A podejrzysz dzidziusia??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776314 przez pala813
Porto sprawa kurtki to koszmar, sprawdzalam zapielam sie w ta moja ale za miesiąc tak jak mowisz watpie zebym w nia wlazła:P

Claudii trzymamy kciuki napewno bedzie dobrze, koniecznie zdaj relacje co i jak:)

A dziewczynki zobaczcie co mi przyszło grzechotka z fisher-Price:) Szybko dość nawet, co prawda zdążyłam o niej juz zapomniec ale chyba wiecej jak miesiąc nie mineło.
Fajna akcja powiem wam widać że chca zdobyć nowych klientów i dbają o nich. Dostałam lwiątko z lustereczkiem, jakis list od nich i książeczke z rabatami na zabawki:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776323 przez Porto1987
Ja jeszcze się obawiam butów :dry: Boje się, że będzie mi ciężko wsadzić nogę, ponieważ są wąskie :( i przydałyby się takie, które zmniejszyłyby ryzyko wywrotki. Kurcze boję się tego, że w zimie będzie ciężko chodzić i że się przewrócę i wtedy już nietrudno o nieszczęście :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776332 przez pala813
Porto koniecznie musisz mieć wygodne i bezpieczne buty na zime. Zebyś czasem sie nie wywróciła. I takie które nie będą Ci usiskać łydki. Ja mam swoje emu i mimo że wiele osob jest na nie bo że brzydkie to jestem z nich strasznie zadowolona, nigdy nie mialam cieplejszych butów które zakładam praktycznie bez wysiłku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776337 przez Porto1987
Niby mam takie śniegowce, no ale przydałoby się coś nowego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776354 przez Loca
Pala, kochana niestety wiem co przezywasz :( musisz byc dobrej mysli.

A co do grzechotki, to rejestrowalas sie gdzies ze ja otrzymalas?

Co do kurtki, to poki co ja nie mam problemu z tym tematem, mysle ze do konca grudnia powinnam sie miescic w plaszczu, no chyba ze brzuszek mi wczesniej wywali, bo poki co od ostatniego zdjecia co przeslalam to sie niewiele zmienilo, jak zjem moze bardziej mi brzuszek wystaje :silly: wszyscy gadaja ze male dziecko bede miala, a ja powtarzam "nie mow hop".
No ja o buty sie nie martwie, w Emu sie nie zabije :silly: ....raczej, bo z moim potykalstwem i iloscia ladowania na chodniku to wszystko jest mozliwe.
W ogole ja to sie balam, ze jak w ciaze zajde to bede sie przewracac, moj maz mi powtarza ze ze mna wstyd gdziekolwkiek isc, bo ja to albo w drzwiach sie nie mieszcze, albo na podlodze z hukiem laduje i teraz jak chodze to patrze pod nogi :silly:

Porto, Domi oficjalnie was informuje, ze dzis wybila nam rowno polowa :lol:

Claudii, bedziemy czekac na informacje jak tam z maluszkiem, pewnie wszystko ok :side:

Pala, potwierdzam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776359 przez Porto1987
Loca, ja się zarejestrowałam na stornie Fisher Price, ale jeszcze grzechotka do mnie nie doszła. Wczoraj zarejestrowałam się tez na stronie Bebilon.

Mam rozwiązanie :P będę w zimie wychodziła na balkon :S Niby w tamtym roku się nie wywaliłam, ale same poślizgnięcia będą we mnie wywoływały strach :( brrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776379 przez Porto1987
A czy Domi też dziś przypadkiem mnie miała iść na usg?? bo coś mi się jakoś tak zdaje :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776381 przez pala813
Loca ja sie zarejstrowalam tu
www.fisher-price.com/pl_pl/playtime/FirstHugCampaign/index.html
Tak teraz patrze i dobrze pisalam ze miesiąc jeszcze nie minął bo 7 października dostałam wiadomośc ze mój prezent jest juz w drodze czyli po trzech tygodniach dostałam grzechotke:)

Dziewczynki ja dzisiaj wstępnie biore się za drukowanie wyprawki dla maleństwa. Podrukuje kilka stron a potem pokompletuje wyprawke która będzie najbardziej mi odpowiadać.
Narazie oprócz mojej jednej wyprawy do sh, pary bodziakow od ciotki i prezentu od fp nic nie mam.

A wiecie wczoraj mi koleżanka znowu namieszała z wózkiem, co chwile mi sie zmienia i do moich dwóch faworytów doszły kolejne dwa wózki które musze dokładnie pooglądać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776383 przez darmag21
Grzechotka super, jaz bebilonu dostalam plyte z kolysankami instrumentalnymi i teczuszke. Wystarczy czasem poszperac na takich stronkach i czasem cos gratis, bezplatnie wysylaja, butelki, kremiki itd... i przewaznie wystarczy sie tylko na stronie zarejestrowac, ja z tej str dostalam ta plyte...
www.bebiprogram.pl/

Pala jak mozesz podaj stronke gdzie mozna uzyskac taka faja grzechotke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776389 przez Porto1987
O może znacie jeszcze jakieś stronki z gratisami :unsure: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776394 przez roma4
Dziewczyny ja już dostałam z fisher-price , dwie grzechotki , tak sobie myślę,że się pomylili i wysłali dwa listy do mnie ale też uważam ,że to fajna sporawa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776396 przez pala813
Darmag okazalo sie ze zapisalam sie juz wcześniej do tego bebilonu bo właśnie wyciągnelam paczke ze skrzynki:) Sprawdzilam tak zapisalam sie tego samego dnia co grzechotka:)

Ja sie jeszcze tutaj zapisalam klubmaluszka.hipp.pl/ ale jeszcze nic nie dostałam, dziewczyna pisala ze przysłali jej łyzeczke do karmienia, kupony rabatowe i coś jeszcze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776410 przez darmag21
Juz na fisher sie zarejestrowalam, wiec oczekuje grzechotki, plytka bardzo fajna, z muzyka klasyczna, ostatnio wieczorem ja sluchalismy, moj Kacper sie wyciszyl bardzo, powiedzial ze podoba mu sie i maluszek tez sobie poslucha:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776509 przez mycha670
Witam ponownie:-)
Jak już napisałam będę mama marcowego krasnala :laugh: to moja druga ciąża. W domku mam już 6 letnią Gabi, która z utęsknieniem czeka na braciszka. Norbert ma się urodzić 17 marca 2014r.
Całuje wszystkie grubaski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl