BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #776938 przez marl3na
Pietruszka ja też oglądałam wózki Bebetto, tylko inne modele - Luca i Pascal. Bardzo mi się podobają, bo są zgrabne i cena też przyzwoita. Myślę, że jeden z nich się zdecydujemy. :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776944 przez darmag21
Ja czekam na opinie wozka ktory zamowila domi, bomi sie podobal, ale mam jeszcze faworyta Bebetto Luca, gondolka jest spora, chyba jest amortyzacja ale nie jestem pewna, kola na pewno pompowane, ogolnia spelnia zalety te ktorych oczekuje, w sklepie prowadzilam go i bardzo fajnie, plynnie smiga i ladnie wyglada. I z fotelikiem cala wersja max 1500zl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776946 przez pietruszka
O, to widzę że Bebetto ma też swoje zwolenniczki. A myślałam, że będę sama :blink:

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776953 przez pala813
Bebetto Luca super sie u nas sprzedawaly tak jak wam mowilam warto sie nad nimi zastanowic:)
Pietruszka masz racje kolorystyka co niektorych wozkow to jakas tragedia.

Darmag Domi zamowila chyba to Primo Rico czy jakos podobnie tez byl bardzo fajny w super cenie za caly zestaw:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776954 przez darmag21
Ja juz wykapana i w pizamce, plan zrealizowany hehe... jeszcze tylko kolacja, naszla mnie ochota na jajka z majonezem, a majonez uwielbiam, moglabym pochlaniac go lyzeczkami, ale oszczedza sie pod tym wzgledem.

Jutro przyjezdza mezus, wiec 4 pelnie dni razem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776980 przez kojka-waw
Darmag ja też mam ochotę na jajka z majonezem. Na szczęście nie mam majonezu. Po dzisiejszym wazeniu u położonej obiecalam sobie że będę bardziej uważać co jem. Niestety mam tendencję do tycia i muszę się pilnować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776983 przez marl3na
Darmag w Luca jest amortyzacja. Pan w sklepie wszystko nam pokazał. Fajnie, że ma zamykaną torbę na zakupy. Mi też się go fajnie prowadziło. Jest zgrabny a gondola wcale nie taka mała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777185 przez roma4
WITAM

Jak tam zdrówko?
Idę dzisiaj ostatni dzień do przedszkola i pauza :laugh:
U mnie świeci słońce jak na razie nie jest zle


Miłego Dnia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777192 przez kojka-waw
Hej.

U mnie też słoneczko. Ale chłodno.
Mój dzisiaj jedzie na wycieczkę do fabryki cukierków :-)
Ciekawe czy coś przywiezie czy wszystko sam wszamie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777193 przez roma4
cześć Kojka pewnie coś do domu dowiezie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777214 przez darmag21
Hej mamuski i Wasze brzuszki, jak sie macie?

Ja przyjechalam ze szkoly i jem sniadanie ale dlugo nie posiedze bo jade z mama na groby posprzatac i zrobic zakupy.
Moj maly tez dzis jechal na wycieczke.
Pododa sloneczna ale chlodna, choc i tak nie nalezy narzekac bo pazdziernik byl piekny a jutro juz listopad.

Moj Olivcio w nocy to buszuje po brzuszku, rano tez, pozniej sie troche uspokaja jak jestem w ruchu to podejzewam ze odsypia, ale jak tylko usiade czy sie poloze to na nowo :lol:

Te nasze marcowe dzieciaczki to wiercipietki beda chyba beda :laugh:

Milego dnia wam zycze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777219 przez kojka-waw
Obiecał coś dowieźć.
Może załapiemy się na jakiś słodki kąsek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777273 przez Loca
Witam wszystkie mamusie :)

Ja sobie wstalam dzisiaj o 8 teraz jem sniadanko i popijam herbatke :blink:
Jak zobaczylam te 3 stopnie na termometrze, to odrazu otworzylam okna, uwielbiam takie zimne, zeskie swieze powietrze, wiec szbkie wietrzenie i zaraz odkrecam grzejniki :silly:

Darmag, chyba masz racje, ja wczoraj jak polozylam sie spac, to dostalam taka serie kopniakow po pecherzu, musialam szybko do ubikacji atam nic :silly: to sie polozylam i znow to samo eh te maluchy :woohoo: Dzisiaj rano pierwszy raz poczulam kopniaki w okolicach pepka, nieco ponizej :) wiec maluszek chyba stanal na glowie, zeby mamusi pokazac ze potrafi :kiss:

Kojka, dziecko i cukierki ojjjj moga nie dotrwac :silly:
W ogole ladny dzien na wycieczki sie zapowiada, oby dzieciaka sie podobalo ;)

Powiem wam, ze na poczatku gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, to byl dla mnie koniec swiata, jak szefowej musialam powiedziec ze bede mama to poplakalam sie i ja przepraszalam, teraz z perspektywy czasu widze, ze to glupota byla...no ale coz, chormony i proba odnalezienia sie w nowej sytuacji zrobily swoje :)
A teraz pelnia szczescia :silly:

Eh wkurza mnie to cale halloween...amerykanizacja naszych polskich swiat, czasem zastanawiam sie gdzie sie podziali nasi kolednicy ja pamietam ze mysmy sie przebierali za kolednikow, spiewalismy i w ten sposob zbieralismy cukierki :silly: nie wiem, ja to chyba dziwna jestem....
A nic rozisalam sie cos dzisiaj :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777285 przez moni91
Witajcie mamuśki jak tam ??? ja już nie śpię od 6 :) a młoda wariuje od rana:) ja o wuzek sie nie martwię bo dostane go od rodziców :) taka tradycja:) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777344 przez pala813
Witam:)
U mnie sloneczny ale jeszcze chlodny dzien:)
Wybralam sie z psem na spacer pomyslalam ze na poczte jeszcze zagladne, dziewczyny jaki koszmarny ruch jest to mowie wam, mam to nieszczescie ze mieszkam w poblizu dwoch najwiekszych cmentarzy w rzeszowie i zawsze we Wszystkich Swietych to co sie tu dzieje jest nie do opisania.
Mam nadzieje ze jutro bedzie tak samo ladna pogoda jak dzisiaj, wtedy az chce sie pobyc dluzej na tym cmentarzu a nie tylko zapalic swieczke, szybka modlitwa i do domu:)

Wiecie od kilku dni okropnie swedzi mnie brzuch w okolicy pepka, rozciaga sie bo juz widze roznice na pepku wlasnie:)
Smaruje dwa razy dziennie juz i dodatko kiedy swedzenie nie daje mi spokoju ciapie oliwka i chodze z odslonietym brzuchem:) jaka ulga mowie wam :laugh:

Kojka fabryka cukierkow:) jak to pysznie brzmi sama bym pojechala:)
Loca moja wczoraj tez dawala po pecherzu, to kochane aczkolwiek bolesne doznanie:)
Moni fajnie ze dostaniecie wozek odpadnie wam w sumie najwiekszy koszt:) my tez dostaniemy od siostry mojego meza ale jak wybierzemy ten najdrozszy dorzucimy jej, nie przyjme w prezencie wozka za 2 tys:)

Macie jakies plany na dzisiaj, ja nic szczegolnego nie mam w planach robic oprocz wieczornych badan polowkowych i wizyty u mamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl