BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #776799 przez Loca
Ja dzisiaj znow caly dzien z przyjaciolka spedzilam, ale jutro juz wyjezdza wiec zas bede sama jak palec siedziec, dobrze ze maz szkolenia konczy, przynajmniej w domu bedzie kolo 17 a nie po 22 eh...
W ogole nie pisalam wam, ze moj maluszek dzisiaj w nocy mnie skopal :blink: 20 tydzien a to malenstwo takie silne ;)

Claudii, super ze z maluszkiem wszystko dobrze, a jak piekie rosnie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776819 przez agnesss
Darmag, teraz Ci maluszek nie daje odpocząć po obiadku, bo chce się pewnie wyszaleć, żeby mamusia odpoczywała jak on będzie już grzecznie spał sobie na tym świecie :silly:
Ile ja bym dała ,żeby móc tak nie wypoczywać i nawet boleśnie odczuwać ruchy mojej malutkiej...

Moni, nie jesteś sama ,jest nas dwie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776842 przez kojka-waw
Kurcze nie mogę z Wami popisać bo mnie co chwilę wywala . Próbowałam wstawić zdjęcie ale weszła sama kropka. Zniechęca mnie to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776848 przez pala813
Kojka mnie tez wyrzuca co jakis czas, chyba z serwerem maja jakis problem, a sprawa bakteri nie martw sie tak bardzo u mnie tez wyniki moczu kiepskie zobacze co mi jutro powie na wizycie, ten furagin powinien Ci pomoc badz dobrej mysli:)
Ej dziewczyny zaczelam robic ta liste potrzebnych rzeczy i ona faktycznie nie ma konca:p tyle tej drobnicy jest ze bez listy byloby ciezko wszystko zapamietac:)
Od wybierania wozka glowa mi az napuchla:p za duzo tego wszystkiego i teraz juz tak zglupialam ze nawet to ze pracowalam z tymi wozkami nic mi nie dalo:):p
Milego wieczoru mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776868 przez Porto1987
Pala, a co nowego w temacie wózków u Ciebie?

Kojka, nie denerwuj się :) Mi tez dziś się nie chciało forum włączyć.

Boli mnie brzuch po lewej stronie. Właściwie to taki kłujący ból. Co to może być :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776872 przez darmag21
Ja czesto jak sie poloze na maly odpoczynek lub w nocy budzi mnie cos takiego jakby brzuch chcialo mi rozerwac, ja juz pomyslalam ze on sie moze tak rozciaga i tak to odczowam, jestem w stanie wyczuc w ktorym miejscu jest bo jest tak bardzo twarde a zaraz obok miekkie,,,ale niech kopie, kopie ile sil w nogach :lol:

Pala, ja jeszcze listy nie robilam, ale musialabym przysiasc i ja zrobic i co najwyżej wykreślac powoli :lol: a duzotego potrzeba bo oprocz ubranek to nic nie mam, a nawet nie wszystkie jeszcze ubranka ktore mam zaplanowane zeby zakupic.

Ide troche ogarnac pare rzeczy bo Kacperek jedzie jutro na wycieczke i trzeba go podszykowac, kapiel, kolacja i czasem ta lista tez sie nie konczy a sama do 20ej chcialabym sie oganac i juz w lozku lezec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776889 przez pala813
Porto kilka postow wczesniej pisalam ze zaczelam sie jeszcze nad xlanderem zastanawiac bo miialam okazje poprowadzic go z mala pasazerka:) i zmienilam o nim zdanie, dodatkowo chce zobaczyc jeszcze espiro enzo evo:) oslabiaja mnie te wozki:p
Co do brzuszka to moze sie rozciaga albo malenstwo cos uciska:)

Darmag ja juz pomyslalam ze w tym tygodniu moge juz zaczac jakos sie tym interesowac bo tak jak piszesz nic nie mam prawie:) i tak jeszcze dlugo mi zejdzie zanim to wszystko ogarne a powoli moge zaczac znosic cos do domu:) Myslalam tak od 25 tygodnia cos kupowac wiec to juz niedlugo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776893 przez Porto1987
A xlanderze, to pamiętam, że Ci wpadł w oko i w ręce :P ale wiesz mogłabyś powiedzieć nad czym się wahasz, że nie możesz się zdecydować :P

A brzucho mnie nie pobolewa na rozciąganie, no chyba, że tam się przemieszcza wszystko i dlatego boli :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776908 przez pala813
Porto wlasnie niby wszystkie sa podobne, maja wszystkie pompowane kola, skretne przednie, mozliwosc wpinania fotelikow maxi cosi, musze nimi po sklepie pobrykac:) cenowo rozrzut jest od 1300 do 2000 juz full opcja jedynie ten xmove wagowo odstaje ma ok 15 kg ale na to kolezanka mi sprzedala patent bo ona mieszka w bloku bez windy i najpierw wnosi gondole a potem stelaz tez nie glupi pomysl, no i jeszcze gwarancja 3 lata. Eh juz sie miotam jak nie wiem wszystko w praniu wyjdzie jak po sklepie sobie pojezdze:) zdam relacje:)
Aha zastanawiam sie nad
Espiro Vector pro
Espiro Enzo Evo
X lander Xmove
I moj dotychczasowy faworyt Tutek grander black
Wszystkie wchodza w gre tylko na czarnym stelazu bo szary wyglada jak plastikowy taki tandetny

Pogadam jeszcze z kolezanka z dzialu zawsze to ktos obiektywny a nie sprzedawca ktory chce cos wcisnac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776910 przez kojka-waw
Xlander fajny wózek. Koleżanka ma i bardzo zadowolona.

Ja mam już lozeczko po starszym, pościel też mam. Wózek kupiłam fotelik też.
Ubrana mam po małym i koleżanka mi trochę przywiozła.
Wanienke i podgrzewacz w sumie też mam.
Zostaje mi do kupienia przewijak, pieluchy tetrowe i flanelowe
I pewnie jakieś drobiazgi. Reszta wyjdzie w praniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776915 przez darmag21
X-lander to byl moj pierwszy faworyt, bo tez go ma moja kolezanka, tez go prowadzilam, ale wydaje mi sie ze gondolda jest bardzo mala, pod tym wzgledem kolezanka narzekala, ze 4 miesiace dziecko, a jak jest duze, wlozysz kocyk by przykryc i dziecko skrepowane, to jest jej opinia bo prowadzilo sie super i ja to potwierdzam, troche tylko spacerowki mi sie nie podobaja, no i ta cena... kolo 2 tys w promocji i ponad.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776917 przez Porto1987
Pala, ja też tak mam w planach robić. Najpierw wnoszenie gondolki, a dopiero później stelaża. Może nawet bym zostawiała stelaż złożony w wózkowni. Ja to dalej choruję na Navingtona, wersja stelaża to galeon lub corvet. Zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776920 przez Loca
Widze, ze znowu temat wozkow sie pojawil :) my z mezem chcemy kupic w tym ms lozeczko, a w grudniu wozek, mase jest tych wydatkow.

A mnie dzisiaj tak suszy, jakbym byla na strasznym kacu wiec pije wode :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776926 przez pietruszka
X-lander to był też mój pierwszy typ, strasznie mi się wizualnie podoba, cudna kolorystyka. Taka pierdoła, jak właśnie kolory, a w większości wózków mnie zraża. Wiele jest po prostu paskudnych.

Ja się wyleczyłam z X-landera ze względu na brak amortyzacji i właśnie małą gondolę. Ciągle szukam odpowiedniego wózka. Ale zauważyłam, że większość z tych, które wpadły mi w oko ma małą gondolkę.

Ostatnio przerabiałąm wózki Bebetto Nico Plus. Wydają mi się całkiem ok. Z tego co wiem to Polska firma, ich zaletą jest też cena - niewiele ponad 1000zł, bez fotelika.

Ale pewnie pojawią się też inne typy. Jeszcze jest trochę czasu, ja na razie nie kupuję wózka, bo nie mam gdzie trzymać.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776929 przez kojka-waw
Ja miałam kilka typów wózków. Część odpadła ze względów finansowych. Reszta miała małą gondole albo mi się nie podobały.
Marzył mi się inny a kupiłam jeszcze inny. Mam nadzieję że będę zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl