BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #820609 przez pietruszka
Baśka, no daj spokój, co będziesz przez głupiego chłopa ryczeć. Zjedz sobie może trochę czekolady, włącz jakąś komedię i jakoś przejdzie do jutra.

A, miałam Wam napisać. U mnie na budowie podniósł się poziom trudności :blink: Od jutra nie będzie drabiny na piętro, a rusztowanie... A muszę tam wleźć, zobaczyć czy kolor jest ok, czy dolewamy białej. Ale to tylko raz, obiecuję.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820617 przez pietruszka
Porto, Ty to jesteś szperacz. Dzięki wielkie za linki. A nie chcesz tego beżowego? :blink:
Widziałam ten fotelik wcześniej, ale nie wiedziałam co i jak. A skoro ma 4 gwiazdki w testach, to po co przepłacać :) Ja chyba wzięłabym ten ciemny.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820620 przez Porto1987
Pietruszka mój wózek będzie z elementami czerwonymi :) więc tak mi się trochę zgra :) A jak podoba Ci się recenzja? Co o myślisz o tym foteliku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820638 przez roma4
Darmag świetnie wyglądasz :)
Anula powodzenia na jutrzejszej wizycie , na pewno bedzie wszystko ok
Domi i Pietruszka fajnie , że ruszacie do szkoły rodzenia , pewnie będzie ciekawie a napewno się przyadzą rady które podają no i ćw2iczenia na rociaganie mięśni słyszałam ,że są bardzo dobre , Pietruszka uważaj z tym rusztowaniem obyś weszła i zeszła dobrze
Claudi trzeba się przyzwyczajać do malutkich ciuszków :)

A u mnie oczywiście stanadardowo mala ma taki kaszel ,że do przedszkola jutro nie idzie więc siedzimy w domu, tak jak patrze na Wasze brzuszki to wydaje mi się ze mój jest nie mały he he :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820645 przez roma4
Ete ten smoczek to chyba dobry pomysł sama zobaczę w aptece jak one wygladają

Baśka nie martw się tak swoim facetem może poprostu nie uważa ,że robi cos zlego i że to cię będzie wkurzać , moj dzisiaj miał mi pomoc i wykapała małą w jej szamponie do włosów i mówil mi ze przecież nic się nie stało on też ładnie pachnie, miejmy nadzieję ,że zauważy że cię jego zachowanie cię wkurza i cos zmieni a może musisz mu wprost powiedzieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820648 przez roma4
No dobra dobrej nocy mamuśki ja jakos nie mogę zasnąć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820658 przez moni91
Aj ja też niemoge spać:( pala jak tam u ciebie?
mi przeszkadza jeszcze mój ukochany traktor:( który ma strasznie twardy sen :( złapał mnie jakiś dołek bo tak sama siedze całymi dniami i tak tylko czekam na malutka jak na zbawienie :)już niemoge sie doczekać:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820675 przez ete21
Darmag śliczny brzuszek:) Co do smoczka to chodziło mi o ten z kółeczkiem, a nie do butelki:)Tak czy owak mam nadzieje, ze żadne się nie przydadzą...
Właśnie sie położyłam i mam zamiar już spać, czyli jakies 2 godz. wcześniej niż zazwyczaj:) A mały dziś znów sie obija !
Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #820686 przez moni91
Witam mamusie z rana :) mój już ogarnięty do pracy:)kładę sie dalej spać :)do potem mamusie:)

Mam nietypowe pytanie do was jak u was wygląda a dokładnie u waszych mężów picie piwa po pracy? Czy pija je codziennie 1-2 ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820691 przez kojka-waw
Cześć.

Ja to już nie mam cierpliwości do tego telefonu.
Chcę być z Wami cały czas ale telefon mi nie daje.

Loca współczuję wymiotow. A wizyta u gastrologa po ciąży to dobry pomysł.

Darmag sweet focia.

Baska ja na swojego też mam focha - u nas rozchodzi się o kasę a właściwie jej brak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820695 przez roma4
Witam rankiem u mnie -3 i mały śnieg , północy nie spałam bo mała tak kaszle,że szok o i kolejne dni w domku, zrobiłam syrop z cebuli może pomoże

Cześć Kojka jak samopoczucie?

Monico do tego co napisałaś na temat picia piwa mój też uwielbia i jak idzie do sklepu to sobie nie raz kupi ale nie robię specjalnej afery bo nie przekracza żadnego limitu podejrzewam,że i tak by całkiem nie zaprzestał tak jaki zpaleniem papierosów,jak już urodzisz to gwarantuje będziesz miała zajęcie nie będzie ci przeszkadzało,ze sama jateś :laugh: :laugh:


Ete ja pisałam o tym twoim smoczku ja zrozumiałam,że to ten z kółeczkiem muszę zobaczyć w aptece jak one wyglądają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820703 przez darmag21
Czeee dziewuszki.

Noja myslalam ze ze wczorajszego zmeczenia padne jak kawka, ale mnie juz chyba nic nie pomoze, cos tam spalam ale co chwile sie budzilam.

Kacper juz dzis poszedl do szkoly jakos przez weekend i wczoraj mu przeszlo. Dzis rano jak go obudzilam usłyszlam: " Mamo dlaczego mnie tak wczesnie budzisz, co to za rzeczywistosc skoro w nocy musze wstawac do szkoly " a na zegarku 7-05 :silly:

Claudii ja tez napoczatku dziwnie sie czulam jak wieszalam i prasowalam te miniaturkowe ubranka, jakos nie dochodzilo do mnie to ze maluszek nie dlugo bedzie z nami, do 12ego brakuje mi 57 dni :silly: mam taki odliczacz czasu na telefonie.

Porto ty to zawsze cos wyweszysz, ale to dobrze, lepiej gdzies poczytac jak cos kupowac w ciemno.

Oj PietruszkaPietruszka, ja stram cie zrozumiec z ta budowa, bo sama bym pewnie tak robila, ale zabezpiecz sie , nie wchodz samaniech ktos obok bedzie.

Annlu, powodzenia na wizycie, napisz pooo...

Roma, tak to jest z naszymi dziecmi zawsze cos sie przyplacze, moj dzis poszedl do szkoly ale 5 dni dochodzil do siebie. Duzo zdrowka dla corci.

Ete, te smoczki widzialam, ciekawe jak on sie maja do praktyki.

Moni,moj traktor pojechal a ja i tak nie moge spac, moze to nie jego wina w takim razie jak chrapie, ehhhh... :silly:

Kojka ty to sie biedna nameczysz z tym telefonem, z ta kasa teraz to jest... studnia bez dna, trzeba zyc z nadzieja ze bedzie lepiej, takie uroki naszej PL.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820710 przez ete21
Część dziewczyny :-) o 5 miałam leki poligon w brzuszku :-) ale jakoś dospalam :-) któraś z was chyba roma pisała o jaki smoczek chodzi czy na butelkę czy nie. Z doświadczenia karmiących mam wiem ze są dobre, ale czy mi albo małemu raczej podpasuje?
Moni mój m jest smakoszem piwa w szczególności przenicznych i na fazy może nie tknąć przez miesiąc albo tak jak wczoraj wypić 2, często pije nawet bez alk bo chodzi o smak, myślę ze jak to się nie zdarza nagminnie, to dla zdrowia ok. coś jeszcze miałam napisać i zapomniałam to może później :-)miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820715 przez Porto1987
Dzień dobry :)

Roma zdrówka życzę dla Viki :) Może po syropie przejdzie :)

Moni ja znalazłam sposób na chrapanie męża :P Zawsze się wkurzał, że go budzę, to teraz wiercę się na łóżku albo majstruję z kołdrą i przestaje :P :P Dzisiaj w nocy tak robiłam :S działało po raz kolejny :S

Ete, a ja znowu myślałam o tym do butelki :P

Moni, ja się wkurzam jak mój mąż pije piwo, ale na szczęście on nie pije po pracy, tylko jak jest weekend, to wtedy sobie wypije ze 3 :) ale i tak nie lubię jak pije. Ostatnio w niedzielę wieczorem sobie przypomniał, że miał piwo wypić w weekend :S no i zapytałam się go czy udało mu się przeżyć :D Niech się szykuje, bo potem nie będzie takiego luzu :D

Kojka a jak się miewacie? Z kasą zawsze jest problem. Ja czekam na Zus już prawie miesiąc :dry: a mężul zapłacił za komodę, ale to ja mam ją kupić, a kasy nie ma dalej :dry:

Roma u mnie 0 :) :)

Darmag współczuję z tym spaniem :( ale powiem Ci, że ja też jakoś tak lekko spałam. Nawet się obudziłam jak mój mąż szedł siku :P Dobrze, że u Kacpra już lepsze samopoczucie :) a pytaniem o pobudkę chyba to potwierdził :S To pan w sklepie mi nakręcił o tym foteliku. Znaczy mówił, że jak chce to mogę kupić maxi cosi :) ale przynajmniej nie wciska żeby jak najwięcej kasy zarobić, tylko pokazuje rozwiązania tańsze a równie dobre. To która się skusi na ten fotelik :unsure:

Ete zazdroszczę Ci poligonu :) bo u mnie jakieś małe przeciąganie było i dalej królewna śpi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820722 przez annlu
Porto
Super wygląda ta komoda :) !

Domi
Nie stresuj się zajęciami - na pewno będziesz zadowolona ! :)
Jak wrócisz to opowiedz co i jak :)

Ete
To chyba zrezygnuje na czas karmienia z kremów co ?

Darmag
To może poszukam i znajdę coś odpowiedniego :) Dzięki za radę :) I śliczny brzuszek ! :) I widzę, że Ty też masz kuleczkę :D jak na chłopca przystało hehe :D
No no to Kacper dostrzegł dzisiaj prawdziwą - niezbyt radosną rzeczywistość :)

Baska

myslalam że w końcu przyjdzie pogadać, obejrzymy film i się położymy, ale nie, kupił jeszcze po piwku i poszedł wypić z tatą.

OOOOOOO mój facet robi dokładnie to samo...

Pietruszka
Trzymam za słowo, że tylko jeden raz ! Uważaj na siebie ! :)

Moni
Mój facet pije 1-2 piwa na wieczór - uważa, że to nie jest dużo i po pracy mu się należy...
Ale ja mu zapowiedziałam jakiś czas temu, że będzie musiał to zmienić i stanęło na tym, że od lutego nie pije, aby być w gotowości.... No ale zobaczymy jak wyjdzie.

Dobra ja lecę do szkoły, o 12 po wyniki a na 14 do lekarza. Napiszę Wam wszystko jak wrócę :)
Trzymajcie się mamusie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl