BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #820732 przez roma4
No Anulu napisz koniecznie co tam po wizycie

Porto dzięki za zdrowie dla małej mam nadzieję,że jej [przejdzie iw czwartek już ją puszczę
Darmag dobrze ,że Twój Kacper już lepeiej się poczuł no widzisz fakt jak to dzieci,ja też się nie wyspałam :)
Ete ja ostatnio to jak leżę na lewym boku mam taką rewolucję przeciągnięć i kopniaków ,że nie da sie zasnąć ale wolę kopie za dużo niż jakby wogóle słabo go czułam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820735 przez Porto1987
Annlu mam nadzieję, że będzie praktyczna i pojemna co prawda wymiary ma solidne: 145x55x95. Myślicie, że się ze wszystkim zmieszczę :unsure:
Czekamy na relację z wizyty :)

Domi i Pietruszka jestem ciekawa jak tam Wasze szkoły rodzenia :)
Ja wczoraj poszłam po wyniki cytologii ostatniej z maja :P bo potrzebowałam do karty ciąży i zobaczyłam karteczkę, że między 21-25 tc trzeba się zgłosić do położnej środowiskowej. Zapytałam panią - chyba położną - a ona była tak nie miła :dry: powiedziała, że to są spotkania dla ich pacjentek, później te położne przychodzą do domu, ale była tak nie miła :( ja wiem, że ja tu jestem tymczasowo, ale meldunek czasowy mam i chciałabym z pewnych rzeczy korzystać skoro mi się należy. I chyba tak czy inaczej pójdę do tych pielęgniarek, bo one mi w tamtym roku robiły zastrzyki, więc już się znamy. Może nie będzie przeszkadzało, że ciąża już o wiele starsza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820739 przez kojka-waw
U nas jako tako. Mnie burza hormonów dopadła.
Zgaga męczy dalej. Śluz raz jest raz go nie ma.
Idzie zwariowac .

W następny wtorek kolejna wizyta.

Powodzenia na wizytach.

Idę na śniadanie bo oprócz pół litra kakao nic nie jadłam
I mnie ssie powoli.
Jak łaskawy telefon pozwoli mi się połączyć później to wpadne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820753 przez darmag21
Porto,ja tez dostalam zlecenie ze mam zglosic do mojego osrodka zdrowia o polozna srodowiskowa bo mi sie nalezy, jeszcze nie dzwonilam tam, ale trzeba... bo ona ma raz w tyg przychodzic do nas i nas dogladac a potem po porodzie jeszcze jakis czas, slyszalam ze nie we wszytskich miejcach zamieszkania to jest ...

Kojka ja tez bym mogla spijac mleko i kakao, ja sama jeden litr wypijam i do tego uwielbiam naturalny kefir.

Musze pranie powieic... nie wiedzialam ze te pranie i prasowanie bedzie sie tak ciaglo... ale tez nie spodziewalam sie dwoch dodatkowych kartonow ubranek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820778 przez darmag21
Porto,dzwonilam do mojego osrodka zdrowia, polozna mi sie nalezy, wiec jestem umowiona na jutro na 10-00, a wizyty sa w domu lub w osrodku, na zyczenie pacjentki jak komu wygodniej, fajnie...ucieszylam sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820786 przez Loca
Hej :)

ale od rana się rozpisałyście :)

Po śniadaniu was nadrobię, muszę załatwić parę spraw, bo wczoraj zaś miałam maraton po szpitalach, z racji tego bólu i wymiotów.
Okazało się, że mam zastój moczu w nerce, nie wiem co z tym faktem zrobić, chyba umówię się wcześniej z gin i z nią to skonsultuje, mąż sugeruje że chyba lepiej by było do szpitala żebym pojechała...
Pala, Ty miałaś kolkę nerkową, jak dobrze pamiętam, a czym ona była spowodowana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #820787 przez Porto1987
Kojka dobrze, że czujesz się w miarę przyzwoicie :) Oby było lepiej :) No i ciekawe co teraz powie lekarz na wizycie :unsure:

Darmag widzisz fajnie. Ja pewnie też się do nich zgłoszę w końcu mam wypełniona deklarację na lekarza i położną tutaj, więc mi się należy. Może ta babka wczoraj nie przypuszczała, że mam tu wypełnioną deklarację :unsure: A jest tutaj laboratorium i chyba tu pójdę, bo badania będą mnie kosztowały około 20 zł i wyniki też są tego samego dnia :) chyba tak zrobię :) :)

edit:
Loca zastój w nerce? Tzn. kamienie? Biedactwo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820801 przez darmag21
Loca dobrze ze chociaz wiadomo z jakiego powodu tak cierpisz, teraz na pewno bedzie lepiej, znajdzie sie jakis zloty srodek co ci pomoze.

Porto, pewnie zapytaj o tapolozna, skoro sie nalezy to czemu nie skorzystac.

A wiecie co, moj maluszek chyba fikna glowka w dol, bo dzis od jakiegos czasu czuje po zebrami takie kopniaczki ktorych wczesniej nie czulam wcale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820809 przez Porto1987
Osobiście nie czułam takiego bólu, ale moi rodzice mieli kolki nerkowe i mój psiak też i widziałam jak się męczyli. Kochana współczuję Ci bardzo i mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej :)

Darmag widzisz :) tyle czekałaś :) ja obstawiam, że to właśnie to ;)

Czy któraś z Was może mi polecić jakiś fajny biustonosz do karmienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820820 przez darmag21
Porto ja kupilam rewelacyjny zaraz ci przesle zdjecie... tani nie byl bo 75 zl ale wart tej ceny bo taki komfort ze nie czuje ze go mam, jak przymierzylam to nie chcialam sciagnac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820830 przez darmag21

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820831 przez darmag21

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820861 przez moni91
Witam mamusie ja już po śniadanku :) co do picia tego piwa to mój pije 1-2 po pracy ale już też zaczyna mnie to denerwować bo nie lubię jak ktoś pije codziennie browar:(:(:(ale on uważa że to nic złego i jak zwracam mu uwagę to się wkurza:/:/ aj chyba dam se z tym spokuj może się ogarnie jak malutka się urodzi :(:( ja mam jakiś kiepski humor dziś nic mi się nie chce i chyba dziś posiedzę w domku:)jedynie na normalne zakupy pójdę:):) a co do tego stanika to mam taki sam jak darmag i jest naprawdę dobry mam jeszcze taki za 9 zł z Texstylia Market ale tez se go chwale :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820866 przez roma4
Hej dziewczyny widzę ,że dyskusja wrze :)

Darmag fajny stanik ja też mam jeden dla matek karmiących i na razie więcej nie kupuje

Loca no faktycznie dobrze że coś zdjagnozowali to może jak dadzą leki będzie lepiej

Porto penie ,że masz rację jak się należy to dlaczego nie skorzystać ,ja też mam meldunek czasowy od dwóch półtora roku ale traktują mnie normalnie,ja narazie do położnej się nie wybieram nie mam takiej potrzeby zresztą jak urodzę to i tak będzie do mnie przychodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820907 przez agnesss
czesc. Zostaje w szpitalu kolejnytydzien. Szyjka skrocona jeszcze bardziej o 40 procent,miekka. Dziecko glowka w kanale rodnym-lekarz czul glowke palcami przy badaniu. Ciezko tu tak lezec... Pozdrawiam Was wszystkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl