BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #820914 przez Porto1987
Agness zaciskamy mocno kciuki żeby wszystko było dobrze :kiss: :kiss: :kiss: trzymaj się kochana i pisz nam :kiss:

Darmag dzięki za fotki biustonosza :kiss: wezmę go pod uwagę :) widziałaś śnieg z deszczem za oknem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #820915 przez darmag21
Moni co do tego picia piawa to wydaje mi sie ze ile by nie wypili czy jedno czy dwa czy co drugi dzien lub weekend to zawsze by nas to wkurzalo. Ja nie uwazam ze mojemu sie to po pracy nalezy bo to tak jak by mi sie mialo codziennie nalezec np tabliczka czekolady za to ze obiad zrobilam. Podchodze do tego tak ze kazdy ma obowiazki i trzeba sie z tym godzic. Mnie osobiscie zwykle piwo nie smakuje i zawsze zastanawialam sie jak to maz moze pic.... kiedys na to pytanie mi odp, bo lubie ten smak wiec do poki jest sie smakoszesz i nie ma katastrofy jak nie wypije to chyba nie powodu do zlosci. Moni ja tez dzis chyba sie z domu nie ruszam, pada i pogoda nedzna, Kacper juz wrocil ze szkoly wiec bede lezec... po za tym czuje jakis bol kolkowy, nie wiecie czy moge nospe wziasc ???

Roma ja tez mam jeden stanik, mam nadzieje ze starczy, zobwcze jak to bedzie z tym karmieniem, wrazie co zawsze stanik idzie szybko dokupic.

Agnesss, trzymam mocno kciuki za was... bedzie dobrze.

Porto widzialam ta beznadziejna pogode... eh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820929 przez Porto1987
Ja też tak mam, że jak mój mąż coś wypije, to mnie to denerwuje :P Ile by nie wypił i kiedy by nie wypił :) tak już jest. czasami staram się odwlec go od tej myśli, żeby pił piwo :P z różnym skutkiem ale staram się :S I też nie uważam, że im się należy. Bez tego da się żyć, a są inne sposoby na to żeby się relaksować po pracy B) Można z żoną pójść na spacer np :S :S

Darmag myślę, że możesz wziąć nospę, ale najpierw może spróbuj się położyć i odpocząć, bo może akurat samo przejdzie :)

Muszę pójść do warzywniaka po ogórki kiszone, która za mnie pójdzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820934 przez darmag21
Porto najblizej to ja bym miala zeby z toba pojsc ale jak sobie obiecalam to leze dzis... poczekam moze samo przejdzie a jak nie to pierwszy raz w ciazy wezme nospe :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820945 przez Porto1987
Darmag, ja pisałam która za mnie pójdzie :P nie wymagam, żeby ktoś ze mną szedł, bo mi się nie chce :S
No w każdym bądź razie już wychodzę, bo czas leci, a potrawka czeka na surówkę :P
To jesteś twarda z tą nospą. Ja też byłam, ale pani dr kazała mi brać ze względu na skurcze i tak sobie łykam :( a tak się wzbraniałam.

Leż leż może ból sam minie :) a może się zdrzemniesz B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820952 przez baska007 2
Witam:)

Pietruszka tylko tam uważaj na tym rusztowaniu.

Roma zdrówka dla córci.

Roma może i masz raację, że nie widzi że robi coś złego, ale powinien w końcu pomyśleć, widzi jak jest, w ogole nie rozmawiamy, a od dziś to chyba ciche dni :/ Ehs. Byłam z rana na drobnych zakupach i tak myślę żeby do koleżanki zadzwonić i się wybrać do niej bo przeraża mnie to siedzenie w domu w ciszy.

Moni ja też już się doczekać nie mogę mojego małego. Teraz czekam za wizytą, którą mam w czwartek żeby sie uspokoić czy wszystko dobrze, bo ostatnio coś nie najlepiej się czuję, słabo mi sie robi, brzuch częściej twardnieje, zwłaszcza w nocy :/ No ale mam nadzieje że wszystko dobrze:)

Moni co do piwa to mój raczej bardzo rzadko, ale jak już to na 1-2 raczej się nie kończy:/

Kojka u nas z kasą też za ciekawie nie jest, przez to mój będzie wylatywał, ale o to jako tako kłótni to nie ma, tylko ten jego brak zainteresowania, ostatnio to się czuję jakbym niewidzialna była:/ Brak zrozumienia, rozmowy, przytulenia.

Porto ja mam cały czas ostatnio taki lekki sen, za każdym razem się budzę jak mój sie za bardzo przekreci, wstanie do łazienki lub kuchni.

Annlu powodzenia na wizycie:)

Pewnie, skoro coś się należy to szkoda z tego nie korzystać dziewczyny.

Loca to działaj z tym bo nie wiadomo co dalej, życzę zdrówka i żeby to nie było nic poważnego.

Darmag mój malutki też ostatnio jakoś inaczej sie rusza, mniej kopie i się wierci, ale bardziej wypycha jakieś częsci ciała. Mam nadzieję ze w czwartek dowiem sie jak jest ułożony.

Agness to odpoczywaj i życze żeby szybko siię wszystko unormowało u Ciebie. Trzymam kciuki żeby było dobrze.

Dobra ja uciekam póki co, zadzwonie do kumpeli, nie bedę sama siedziała:/ Tym batdziej że moj siedział przy kompie, słowem się nie odzywał i nagle wstał, ubrał sie i wyszedł i nawet nie wiem gdzie. Nic, ani słowa nie powiedział:/

Do potem mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820954 przez darmag21
Hehe Porto doczytalam z bledem i tak wyszlo ...

Zjadlabym tej twojej surowki.

Leze ale zasnac cos nie moge, Kacper co chwile "gada" jak katarynka ale zaraz pognam go do lekcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820963 przez moni91
Agness trzymam kciuki za ciebie i maluszka :):) będzie dobrze dacie rade:):*:*
Ja dziś odczuwam ból wewnątrz brzucha jak się przekręcam masakra:(:( to chyba przez te kopniaki mojej księżniczki :(
Musze pomyśleć nad kompletami ciuszków dla malutkiej:) do szpitala:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820965 przez kojka-waw
Współczuję kolki nerkowej.

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow.

Ja też muszę zakupić biustonosz do karmienia ale się wiem jaki rozmiar.
Zamówiłam normalny biustonosz z allegro taki usztywniany i wyszło że 80DD
Jest na styk a nawet lekko ciasnawy. Dobrze że z kosztem przesyłki kosztował 18zł.

Taki do karmienia też by się przydał tylko boję się że nie utrzyma mojego obwislego
I ciężkiego biustu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820968 przez darmag21
Baska powiedz moze swojemu facetowi ze chcesz z nim porozawiac bo dluzej nie wytzymasz tej sytuacji, jak oboje bedziecie milczec to nic z tego nie wyjdzie, wiec trzymam kciuki zeby sie wyjadnilo.

Moni, ja niewiem na co sie zdecdowac do szpitala bo mam pare tych komplecikow i kazdy uroczy :laugh: odloze na kupke w jakiejs miejsce i maz mi to przywiezie, zobaczymy jaki duzy sie urodzi. Kacper mial 51 wiec pewnie Oliwciu bedzie mial nie wiele wiecej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820969 przez kojka-waw
Agness trzymam mocno kciuki za Was.
Wierzę, że będzie dobrze. Też musisz w to uwierzyć.
Jesteś pod opieką lekarzy i napewno dobrze będą o Was dbać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820970 przez darmag21
Kojka ja tez mam D, ten do katmienia tez jest D ale on tak sie pieknie dopasowuje ze mysle ze kazdy biust bedzie dobrze wygladal, ja przymierzylam i odrazu mi sie spodobal, ladnie trzyma piers, ten material jest elastyczny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820971 przez kojka-waw
Mam pytanie, może się powtórzę ale to nic:
Jakich kosmetyków będziecie używać dla bobasow?

A i jeszcze mam pytanko, któraś z Was wstawiala link do porownywarki cen.
Mogę prosić jeszcze raz o niego plisssss

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820974 przez kojka-waw
Darmag pamiętam że jak karmilam Wikiego miałam miseczke G
i taki elastyczny biustonosz nie dawał rady.
Jak się z profilu zobaczyłam w lustrze to miałam wrażenie że sutki
Są na wysokości pępka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820982 przez moni91
Co do kosmetyków dziecięcych to ja mam krem na nie pogodę i płyn do kąpieli z hippo oliwkę z bambino i krem na odparzenia z Perfecty :):)więc mam różne firmy zobaczymy co lepiej się sprawdzi i wtedy będę wiedziała dokładnie jaką firmę używać:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl