BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #823564 przez darmag21
Halo halo ...

Troszke mnie nie bylo, ale a to sprzatalismy, potem jakies zakupy, obiadek, bylismy u tesciow... wlasnie spakowalam torbe do szpitala, zostaly mi do kupienia klapki pod prysznic.

Baska, na pewno na dniach cie wypuszcza, wiesz jak to jest z badaniami, moze wspomnij im ze bierzesz slub w sobote, na pewno tez dostanesz wskazowki zeby sie oszczedzac.

Annlu, super ze sie dobrze czujesz, mozna ci pozazdroscic. Mysle ze zmiana witamin nie zaszkodzi.

Roma no niby ocenia do 36 tyg polozenie dziecka i jeszcze pozniej jak na porodoce takie usg przedporodowe, u mnie to niby bez roznicy, bo tak czy tak mam cc, wiec zbytnio sie nie bede martwic ze nie fiknal, jakby nie patrzec jeszcze na troszke czasu.

Ete, tez slyszlalam o tej tragedii, cos strasznego i nie do opisania, pare godzin zawazylo na zyciu maluszkow, a czekali na te dzieci 5 lat. Smutne.

Kojka, dzieki za info od Agnesss. Niech trzyma sie dzidzia w brzuszku jak najdluzej.

Domi ale pokusilas ta salatka, ja nie dawno zrobilam sobie taka na sniadanie , wlasnie z czekoladka, niebo w gebie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823576 przez ete21
jak tak czytam o tych porodach no forum, to w sumie praktycznie 95% styczniówek miało cc. A wy dziewczyny macie cc na tzw życzenie, czy ze wskazań lekarskich?

i po zawodach, troche się nadnerwowałam, ale tak pozytywnie :)No i nie ma to jak polska gościnność bo nasi na 4 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823587 przez domi2907
ete21 napisał:

jak tak czytam o tych porodach no forum, to w sumie praktycznie 95% styczniówek miało cc. A wy dziewczyny macie cc na tzw życzenie, czy ze wskazań lekarskich?

i po zawodach, troche się nadnerwowałam, ale tak pozytywnie :)No i nie ma to jak polska gościnność bo nasi na 4 :)


Wiesz ja bym wolala naturalny porid mimo wszystko...ale cos czuje ze bedzie cc...moja lekarka nie zezwala na naturalny jesli maluch jest duzy, a moj dobrze rosnie... Poza tym mam dosc wysokie cisnienie ktore teraz kontroluje lekami..no i jeszcze do tego ten moj uparciuch siedzacy... Tak cos czuje ze skonczy sie cc.. Ale nawet przy naturalnym daje sie znieczulenie.. Takze miejmy nadzieje ze moze sie uda naturalnie :) w koncu nadzieja umiera ostatnia .:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823595 przez darmag21
Ete, ja mam ze zlecenia lekarskiego,konkretnie odortopedy, poniewaz juz odwielu lat mam dyskopatie kregoslupa, a dokladniej wysuniety krazek miedzykregowy na odcinku ledzwiowym, akurat tam gdzie maluszek uciska na nerw ...
Juz z Kacprem byly problemy, mialam porod kleszczowy bo przez ucisk nie parlam, maly jak sie urodzil to zankal oddech, wiec nawet dobrze go nie zobaczylam bo zaraz go zabrali do tlenu no i ortopeda powiedzial ze w zadnym wypadku porod naturalny bo calkowicie krazek moze wyleciec i moze skonczyc sie to dla mnie katastrofa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823657 przez pala813
Jej u nas też pracowicie a miałam leżeć:) starałam sie nie przemeczac ale już siedzę spokojnie, wzięłam wszystkie leki i odpoczywam:) Brzuch dalej boli, klujacy ból cały czas sie pojawia, wypisalam wszystkie pytania i to jak sie czuje i pójdę na wizytę z całą kartka elegancko przygotowana:)

Kojka dzięki za wiadomość od agness, dobrze, ze jest pod dobra opieką to najważniejsze niech polezy żeby malenstwo dojrzali sobie spokojnie:) chwilę polezy ale jak nie ma wyjścia to nie zostaje nic innego jak przyjąć to wszystko.
Domi kochana ale mi smaka na salatke zrobilas:)
Moni no właśnie ja nie wiem jak moja jest ułożona, co do porodu to już takiego stracha mam jakiś czas. Chyba dopiero jak maluszki będą z nami odetchniemy z ulga:)
Roma najgorsze jest to, ze idziesz oddajesz sie w ręce ludzi którym ufasz a coś takiego może Cię spotkac!:( Specjalista od usg dajcie spokój kobiecie zabili dwójkę dzieci a mogli od razu to cesarskie zrobić ale wszedzie Ci łaskę robią. Co do ruchów to już właśnie tak po 30t wyraźniej jest czuc ale teraz to przechodzi sama siebie jest coraz większa a miejsca mniej i pcha ta skórę niemiłosiernie:) Aż czasem tak z boku sie wypycha że prawie na plecach ja czuje to kompletnie nie wiem jak może być ulozona:)
Ete z tego co sie orientuje u nas mamusie chyba wolą naturalnie chyba ze od ostatniej rozmowy coś sie pozmienialo:) ja chce na życzenie, trochę kosztuje ale nie będę na tym oszczędzać jeszcze zanim zaszlam w ciążę przygotowywalam męża, że inaczej nie chce rodzic. Dopytam o wszystko w pon ,dodatkowo z anestezjologiem muszę sie spotkac. Słyszałam w wiadomościach, straszna tragedia, a przecież dzieci mogły żyć...:(
Domi u was jest o tyle dobrze, ze znieczulenie jest też przy naturalnym u nas sie tego raczej nie praktykuje, przynajmniej nie w Rzeszowie w publicznym szpitalu, tam gdzie będę rodzic jest taka możliwość co niezmiernie mnie ucieszyło gdybym nie mogła mieć cc.
Darmag właśnie obawiam sie tego, ze coś mogloby pójść nie tak, ze dziecko mogłoby sie zaklinowac w kanale albo wlasnie użyli by kleszczy itp:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823663 przez moni91
Hej mamusie ja już się kładę Ete ja rodzę siłami natury:)Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823671 przez domi2907
Wiecie ze juz sie pojawily wrzesniowki :):) :ohmy:

Milej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823688 przez pala813
Domi a nawet dzisiaj sie zastanawiałam kiedy sie pojawia:) wyobrazcie sobie że one są na początku drogi a my już na końcówce:)

Dobranoc mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823699 przez darmag21
Domi wlasnie widzialam jakis czas temu ze sa wrzesnioweczki ...jejku, a nie calkiem dawno my tak zaczynalismy... lada chwila i maluszki beda z nami ... Tak ciezko mi w to uwierzyc, nie wiem czy wy tez tak czujecie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823707 przez Loca
Witam wieczorną albo już nocną porą :)

ja tak tylko wpadłam dać znak życia :)

Domi, aż musiałam sprawdzić :) ah.. jak ten czas śmiga

Darmag, ja mam dokładnie takie same odczucia, mnie zaczyna trochę przerażać to co bd po porodzie :) bo dociera do mnie na co zdecydowaliśmy się :) ale będzie pięknie :)

zadecydowałam, kupię Ziajkę od 1 dnia życia, ma bardzo dobre opinie i jest nie droga :)

uciekam szybko spać, bo padam po dzisiejszym dniu :) dobrej nocy życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823713 przez darmag21
Loca ja tez kupie ziajke a ten oillan zostawie na wrazie co gdyby pojawily sie jakies problemy z skora. Ogolnie od poczatku myslalam o ziajce, chyba nawet o niej wspominalam a nie wim co mnie podkusilo zeby oillan wziasc... to presja meza hehe ... zgonie na niego, no on mysli ze jak cos drozsze to lepsze a ja sie wachalam. No trudno, jest to jest ... wykorzystam pozniej.

U mnie juz dwa chlopy chrapia tylko ja leze i czekam na zmilowanie sie snu nademna. Ehhh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823741 przez ete21
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny :-) ja w prawdzie też mam zaświadczenie od ortopedy ze wskazane cc plus od okulisty o skróconym 2 okresie porodu, ale mój gin stwierdził ze mój prod to będzie 15 minut piszesz te skrócona szyję. Tylko gwarancji nie da a ja się boję ze z porodówki trafię na ortopedie i znów będę walczyć żeby samodzielnie stanąć na nogi, eh... Nawet mi się myśleć nie chce. Spokojnej nocy ! sprobuje usnąć, bo znów głowa boli :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823742 przez moni91
Wiecie co mamusie coraz częściej sie zastanawiam czy podołam roli Mamy:(:(:( boje sie ze jednak cały ten instynkt nie zadziała i co wtedy:(:(:( aj zaczynam chyba panikować :(:(:( czy wy też tak rozmyślacie ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823767 przez kojka-waw
Cześć Kochane.

Widzę temat porodu na tapecie.
Ja póki co raczej naturalnie będę rodzić, chyba że młody będzie duży to może cc ale nie jest to do końca powiedziane.

Moni ja też się boję czy dam radę. Niby drugie dziecko, człowiek bogatszy o jakieś tam doświadczenia ale strach jest.
Czy nie będę zaniedbywac Wiktora, czy będę potrafiła dwójkę dzieci obdarzyć miłością w równym stopniu i takie tam jeszcze różne rozsterki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823768 przez roma4
Witam w niedzielę :) Ja mam mróz -11 dobrze ,że nie muszę nigdzie wychodzić osobiście nie lubię zimy
Ete ja bym bardzo chciała c.c ale jak na razie nie mam wskazań żadnych więc zostaje mi tkz siłami natury bo na życzenie u mnie w szpitalu nie ma ,mam do ciebie pytanko pisałaś że masz jeszcze zaświadczenie od okulisty ja też mam kiepski wzrok orientujesz się jak wada może decydować o c.c bo czytała że bardzo duża a takiej nie mam

Moni podołasz zobaczysz dziecko to tak zadziała,ze się zdziwisz ja też nie jestem specjalnie uczuciowa i wylewna a jak się małą urodziła to tylko jej potrzeby się dla mnie liczyły , tego nie da się opisać ale :) a nie pewność czy sobie poradzimy zawsze jest to normalne nowa sytuacja człowiek się martwi

Loca ja też mam Ziajkę

Domi faktycznie wrześniówki mają wszystko przed sobą,a my już z górki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl