BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #823346 przez roma4
Witam sobotnim rankiem :) :)

Ete dzięki za miłe słowa , dobrze że i tak się skończyło mogło być owiele gorzej sama wiesz jak to jest z udarami

Kojka też się zastanawia co na śniadanie zrobić , hej a może Agness nie może sie skontaktować ?

Pala przykro mi z powodu że masz takie bóle miejmy nadzieję ,że jakoś dasz radę do 36tyg już masz nie dużo a moze sie poprawili dotrwasz do końca? trzymam kciuki ,odpoczywaj to co masz do zrobienia rób na raty ,no widzisz ale przynajmniej mąż cokolwiek zauważył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823360 przez domi2907
Witam i ja..

Pala kobitko wspolczuje....:( ty to faktycznie nie masz najlatwiejszej tej ciazy. Ale dasz rade...jeszcze z miesiac wytrzymaj

Ete, dzieki za wyjasnienie z tym znieczuleniem. Ja generalnie nie przeoadam za iglami. I nawet jak krew pobieraja to nie patrze. Mimo ze w sumie nie boli .. Jak w zeszlym roku szlam pierwszy raz w sumie do pobrania to nie soalam pol nocy...ale sie okazalo ze luzik i od tej pory juz jest spoko. Zawsze ten pierwszy raz jest najgorszy bo w sumie nie wuesz czego sie spodziewac. Mam nadzieje ze bedzie ok.

Darmag, wspolczuje, mi sie juz tak zdarzylo w swieta...lekarka mowi ze maly niefortunnie siedzial i bolalo.

Musze cosik tu dzis ogarnac. Zobaczymy czy sie zmobilizuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823383 przez baska007 2
Hej. Dziś znowu tylko tak ogółem napisze bo z tel... Mieli mnie wpuścić a nadal zostaje w szpitalu ;( czekam teraz za moim aż mi jedzenie dowiezie bo to szpitalne nie dość że chłodne, to jeszcze nie za dobre no i małe porcję, nie jadam wcale, czekam za domowym. Wyników jeszcze nie ma, a zatrzymują mnie przez skurcze na obserwacji... Z tym że skurcze mam cały czas, a Luteine, nospe i magnez mogę w domu też łykac. No ale każą leżeć tu. Wrrr byle za długo nie trzymali, już się martwię bo a tydzień ślub biorę, a jeszcze tyle mam do zrobienia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823393 przez moni91
Hej mamusie Boska nie denerwuj się na pewno cię wypuszczą tylko muszą to skontrolować :)
Pala współczuje bóli mi jak na razie twutwu minęły ale czasem jeszcze czuje miednice jak leże i kucie tam w szyjce :(:(ale przed nami 2 tygodnie i będziemy mogły być spokojne o maluszki:) oby do tego 36 tygodnia:):)
Darmag może rzeczywiście maluszek się tak nie fortunnie ułożył:)
Ja dziś planuje do końca spakować torbę do szpitala bo już mam wszystko tylko jeszcze ręczniki pakować i laktator wrazie wu:):) Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823411 przez annlu
Cześć mamusie :* !

Ani-ta
Ojojoj to Twoje słowa, że nie trwało wcale 6 tygodni i że źle nie wspominasz i że zużyłaś 2 duże paczki a potem normalne - baaaaaaaaardzo poprawiły mi humor :) Dziękuuuuuje :*

Kojka-waw
To super, że mówisz, że najgorszy jest pierwszy tydzień. Wracasz mi wiarę w moje siły ! :)
Jedno dvd a tyle strachu... Ale dobrze, że wszystko w porządku :)

Pala
No dokładnie. Każda z nas pewnie przejdzie połóg "po swojemu" .... Zobaczymy niedługo...
Ja też od samego początku mam zakupy rozłożone. Co jakiś czas coś kupuje i takim sposobem już praktycznie wszystko mam ;)
Kolejna lutowa? no to faktycznie się tam sypią... :O
Trzymaj się i odpoczywaj ! :)

Loca
Zażyczenie sobie prezentu - CWANE :D I jestem z Ciebie dumna ! :* Może też wpadnę na taki pomysł hehe :D
Przykro mi, że brat w szpitalu :( Trzymam kciuki, aby wszystko się ułożyło ! :*
No ja właśnie też mam wrażenie, że lutówki strasznie szybko się rozpakowują... :O

Baska
1,5 kg na 30 tydzień - to ładnie rośnie ! :) Mój synek w 33 tygodniu miał 1,8 kg
Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze ! :*
Ważne, że jesteś pod dobra opieką. Trzymaj się. Może niedługo Cię wypuszczą ! :*

Darmag
OOoo i kolejna mama, która nie wspomina połogu jakoś tragicznie. To chyba nie może być AŻ tak źle... :)
Super, że z Kacprem wszystko dobrze :)

Roma
Oj przykro mi z powodu mamy. Trzymaj się tam kochana :* Trzymam kciuki, aby było dobrze !

Claudii
Super, że z małą wszystko w porządku ! Cieszę się bardzo :)
23 luty ?? No to ładnie Ci przyspieszyła.... Moja macica też jest już pod żebrami, ale nie podawano mi innego terminu...

Moni
jak się czujesz? :)
Oj mój facet też co chwilę wspomina, że jak syn już mu się urodzi to będzie świętował i w ogóle...Mi też tak jak Tobie się to nie uśmiecha... Wolałabym, aby cieszył się z narodzin na spokojnie - razem ze mną a nie urządzał jakieś świętowanie... ;/ Tym bardziej, że już sobie postanowiłam, że po porodzie większość czasu chce spędzać bez towarzystwa - po prostu chce odpocząć z synkiem, z mężczyzną....

Ete
Dziękuje za słowa pocieszenia odnośnie połogu ! Może faktycznie dam radę. No cóż - muszę. Dziękuje za wsparcie :*

Domi
jak tam u Ciebie ? Mobilizacja nastąpiła ? :)

U mnie nadal wszystko jak najbardziej w porządku. Czuję się dobrze :)
Wczoraj mały dawał popis o 21 i próbował wstawać ! Prostował nóżki wbijając je w żebra i wypinał plecy - zabawny widok brzucha i zabawne uczucie hehe :D Może chce niedługo już wyjść... :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823413 przez annlu
PS : Słuchajcie. Do tej pory brałam witaminki PRENATAL CLASSIC - nie dlatego, że coś było n ie tak tylko aby zapewnić sobie wszystkie witaminy.... Ostatnio dostałam od cioci FALVIT ... Skład jest praktycznie identyczny - myślicie, że jak PRENATAL mi się skończył to mogę brać ten FALVIT ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823416 przez pala813
Mamusie ja dalej leze, mala sie wyrozciagala a teraz ma czkawke:) Dzisiaj rano już tak dokładnie było czuc rączki albo nozki, takie twarde kości, wcześniej bardziej miękkie i okrągłe czesci ciała wystawiała widać, ze mało miejsca już ma w sumie to nie dziwię sie, dalej nie mogę sobie wyobrazic, se ona sie tam zmiescila cała:)

Ete kochana jak będę pisać z komputera to Ci odpisze na Twojego slicznego tasiemca bo zaraz mi telefon zdechnie.:)
Kojka daj znać jak coś będziesz wiedziała o agness.
Darmag najgorsze jest to, że jak siedzisz to nic a jak tylko wstaniesz to uczucie jakby pęcherz chciało rozerwać a Ty nic nie możesz zrobić. Darmag dopytam lekarki jak to z tym cc jest, wydaje mi sie, że to parę dni przed terminem robia jeżeli nic sie nie dzieje a jakbyś trafiła że skurczami do szpitala bo coś wcześniej by sie działo to wtedy od razu Cię biorą na stół ale tak jak mówię dopiero dopytam.
Roma zapytam na wizycie o wszystko, już niedużo zostalo ale jestem ciekawa jak to według niej będzie z tym terminem czy coś wskazuje na to że może być wcześniej. To twardnienie i bóle mnie niepokoją.
Domi dziękuję za słowa wsparcia. Wiesz ja też sie boję tego momentu wklucia igły, jeszcze lekarz mówi żeby sie nie ruszać bo wbija to sama myśl o tym że igła zbliża mi sie do kręgosłupa osłabia mnie, przyjaciółka mówiła, że nie myśli sie o tym już na sali, że martwisz sie o to czy z dzieckiem jest wszystko ok i że boli więc Ci wszystko jedno. Trochę pocieszające:)
Baśka tak to jest, ze nigdy nie wiemy jak będziemy czuc sie w ciąży, musisz dbać o siebie i zostać w szpitalu, wiadomo, ze lepiej być pod obserwacja niż jakby w tym tygodniu coś sie zaczęło,tam jest szansa, że zaradza w razie w.
Moni to dobrze, że czujesz sie lepiej:) u mnie wczoraj i w nocy sie wzmocnilo to wszystko a potem doszedł jeszcze ten bol w podbrzuszu, nie powiem trochę sie przestraszylam że będę musiała na IP jechać bo jak pisałam takich boli nie miałam jeszcze miednica przy tym to pokus:), zobaczymy co na wizycie mi w poniedziałek powie lekarka, do tego czasu leze i pachne:D ale już mnie nosi żeby coś zrobić. A Moni ja już jestem spokojna względnie o mala, martwi mnie tylko to ze malutka była ostatnio bardziej przeraża mnie świadomość tego, że to już może sie zacząć!

Znowu jakieś problemy z tym forum:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823417 przez roma4
Baśka ja dopiero doczytałam ,ze jesteś w szpitalu nie było mnie kilka dni i nie jestem w temacie, mam nadzieję,że na ślub wyjdziesz pewnie poobserwują i wyjdziesz,będzie dobrze :)

Anulu dzięki, fajnie ,że dobrze się czujesz a co do falvitu nie które kobiety birą całą ciążę i nie biorą innych witamin ja brałam do końca 3 miesiąca a potem inne a teraz zrobiłam przerwę inie biorę a mam świetne jak narazie wyniki i nie muszę,moja koleżanka rodziła w pazdzierniku i nie brała witamin a mała urodzeniowa waga 4600 i 56 cm jadała dużo owoców w zamian witamin

Dziewczyny teraz jeżeli na usg wyjdzie że leży maluszek główką do góry to mogą lekarze prowadzący podjąć decyzję o c.c , no u mnie główką w dół

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823422 przez roma4
Pala masz rację,że czujesz nóżki lub rączki ja jestem wprawdzie 3 tygodnie za Tobą ale już jak kopie pod żebrami inie raz przesuwa nóżką pod skórą to też czuje ,leż i pachniej odpoczywaj w poniedziałek na wizycie dowiesz się coś więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823439 przez moni91
ja sobie siedzę i po pijam czekoladę cieplutką a moja córa wypina pupcie i nóżki :P:P pod żebrami :):) ja wizytę mam 30 zobaczymy co mi powie o szyjce ... chciała bym jeszcze pójść na Usg zanim urodzę żeby wiedzieć ile waży malutka i jak jest ułożona czy nie wywinęła mi koziołka bo już od około 2-2,5 miesiąca jest główką w dół:):)





Ale tu cicho :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823532 przez ete21
Moni ja popijam kawę inke na mleku ze syropem waniliowym :) i czekam na skoki w Zakopcu :) W tym roku nie zmarzną mi łapki :) i faktycznie cicho jest, no ale weekend w końcu....
Annlu ja od początku ciąży biorę Witaminer z DHA, ale spokojnie możesz zacząć brać inne witaminki nie zaszkodzą. Po urodzeniu też mam już zrobiony zapas witaminek, bo jednak trzeba będzie się wspomagać, a czasem w jedzeniu nie jesteśmy wstanie wszystkiego przemycić.
Roma ale to jest oczywiste, ze jak maleństwo leży nogami w kierunku wyjścia, to nie ma innej opcji jak tylko cesarka, no chyba że jest jakis inny sposób.
Pala, mnie też czasem wkurza forum, bo się coś zawiesza :huh: Odpoczywaj!

Ale jestem dętka, ale to po wizycie teściów...trochę sobie posiedziałam, znaczy w sumie nie leżałam dziś i czuje i pupę i kręgosłup, że boli...ale zaraz się rozłożę :)

SŁYSZAŁYŚCIE O TEJ TRAGEDII WE WŁOCŁAWKU? KOBIETA 36 TYDZIEŃ CIĄŻY,CUKRZYCA I NADCIŚNIENIE CIĄŻOWE, BLIŹNIAKI, PRZEZ TO, ZE NIE ZROBILI USG I CZEKALI DO RANA (CHOĆ MOIM ZDANIEM BYŁO NIE POTRZEBNE ŻEBY WYKONAĆ CIĘCIE NA JUŻ)STRACIŁA DZIECI!!! aż mi się nogi ugięły....Przez to, że jakaś głupia pani dr nie chciała rozwiązać ciąży, bo uparłA się, ze chce usg, a nie było rzekomo specjalisty od usg, rodzice stracili maluszki....koszmar ZABIŁABYM!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823535 przez kojka-waw
WIADOMOŚĆ OD AGNESS

Hej. U mnie zadnych zmian. Ja czuje sie dobrze. Nie zapowiada sie jednak,bym przed 35 tygodniem wyszla. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823542 przez domi2907
Niekompetencja lekarzy. Mam nadzieje ze straci licencje i nigdy juz nie bedzie pracowac...bo zeby zrobic podstawowe usg przed porodem nie potrzeba specjalisty..zwykly lekarz z najzwyklejszym sprzetem..takze powinni ja pozawc..jasne ze to im straty nie wynagrodzi ale jednak.

Annlu mozesz brac smialo..grunt to jednak jakas witaminke brac. Ja tez biore od poczatku ciazy. I super. Ostatnio mi sie skonczyly, zapomnialam dokupic a bylo zamkniete juz i jeden dzien nie wzielam. Od razu mi sie ppaznokiec zlamal...maly jednak tych mineralow ciagnie i nie wystarcza z jedzenia.

Zrobilam sobie niedawno salatke owocowa:) i rozpusta...roztopilam 3 kostki czekolady i polalam po salatce:) raz na jakis czas ...mozna zgrzeszyc :):)

A cichho bo weekend. Ja troche ogarnelam ale cos nie mam sily...zostawilam odkurzanie mezowi na wieczor. Za to wymylam kuchnie na blysk i rozwiesilam pranie i robie nastepne,,wiem ze niewiele ale nie mam sil...nie bede sie przemeczac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823546 przez moni91
Tak ete słyszałam tragedia:(:( tez mam nadzieje że ja pociągną do odpowiedzialności i pozbawią jej licencji:(
Wiecie co zaczyna mnie ogarniać lęk troszeczkę przed porodem:D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823552 przez roma4
Ete ja wiem ,ze nie ma innego wyjścia chodziło mi o to ,że nie raz się zdarza ,ze się jeszcze dzidzia przekręca,
a faktycznie tragedia ciąge się słyszy o tych pomyłkach lub zaniedbaniach, aż strach ja sama się boje,moja koleżanka poszła zdrowa a po c.c.okazało się ,że do domu wróciła z gronkowcem ona i dzidzia
Kojka dzięki za informacje i pozdrowienia trudno przynajmniej jest pod opieką lekarską, pozdrów ją też
Domi pewnie nie ma co się przemęczać ja jak nie mam siły tonie robie danej rzeczy jeżeli mogę ją orzełożyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl