BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #824068 przez claudii09853
No dziewczyny macie racje wanienka ze stojakiem to super sprawa a ja i tak bym musiała ten stojak kupić bo nie mam gdzie tej wanienki dać jedynie na krzesła bo ja będę w swoim pokoju kąpać bo łazienkę małą mamy i nie ma miejca;)

Ciekawe jak tam Mariola??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824075 przez darmag21
Domi ale fajnie masz z tymi owocami,no tutaj jest znacznie gorzej,sa drogie i jeszcze w dodatku z chemia. No ale jemy jakie mamy.

Claudi, ja przy Kacprze nie mialam ze stojakiem, kladlamja na lawe bo w pokoju tez kapalam, teraz bedzie w lazience przy wannie, wiec wygodnie wleje wode z prysznica, bez dzwigania i schylania sie a to w sumie pomysl mojego ortopedy.

Wlasnie sie wykapalam, ale tez przyjemnie z pelingiem i oliwka, skora zaraz zrobila sie jedwabista... taka niby zwykla kapiela a czlowiek sie zrelaksuje :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824082 przez moni91
Witam Ja wróciłam właśnie z Kaufland i wcinam Gruszki mniam oczywiście bez skórki bo twarda ale są pycha:):)ostatnio takie mam smaki na gruszki że masakra:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824116 przez Loca
Domi, zazdroszczę tych owocków :) ja w te wakacje w egipcie byłam z mężem i tak pysznych bananów i pomarańczy to w życiu nie jadłam :blush:

W ogóle, zrobiłam już zakupy do szpitala, podpaski poporodowe, podkłady, maść na odparzenia dla maluszka...ale widzę, że jeszcze sporo jest do kupienia.

Claudii, wanienka ze stojaczkiem to musi być super wyodna sprawa :)

Darmag, a Ty chyba wrzucałaś zdjęcie swojego brzuszka i tam z tyłu właśnie przyuważyłam, że taką wanienkę miałaś ;)

Moni, ja na banany ostatnio smaka miałam, a Domi teraz jeszcze mi zrobiła smaka na arbuza :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824134 przez moni91
Dobranoc mamusie:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824135 przez darmag21
Tak Loca, stala tam wanienka. Juz w sumie gotowa, ale dzis ja nakrylam kocem zeby sie nie kurzyla. W srodku ma taka nalepke wskazujaca temp wody.

Tez sobie narobilam smaka na te Portugalskie owoce, hehe ... i tak po weekendzie zostaly tylko jakblka wiec jutro musze odwiedzic markety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824143 przez domi2907
Heheh..przepraszam dziewczynki:) ze tpak wam smaka narobilam. Wy za to macie sledzie ktorych u mnie ni ma :):):):):)

Ja wlasnie zrobilam salatke owocowa na kolacje z jogurcikiem:):) tak zeby jeszcze pokusic. :):):)

Eh, pojde dzis spac wczesniej bo cos mnie dzis scina. Chyba odsypia. Te pare nieprzespanych nocek. Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824155 przez majeczka22
AKTUALNA TABELKA



ps. Nowa tabelka też jest na meilu już

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824167 przez ete21
Domi fajnie, ze możesz faktycznie korzystać ze zdrowej żywności. My tez nie możemy narzekać, bo i w pl można znaleźć dobrą i zdrową żywność! Z reszta każdy kraj ma coś swojego i wyjątkowego :) Moni powiadasz gruszki :) Uwielbiam ale muszą być mega twarde takie, że zęby można złamać tyle, ze teraz ich nie jem, bo zawsze po gruchach strasznie wzdęcia mam :angry: i banany też lubię, ale musza być zielone i twarde :) A wiecie, ze ananasy i melony to jedne z mniej kalorycznych owoców, a sa przecież mega słodkie. Melony to nawet zalecają w dietach odchudzających, bo w 90% to woda, więc dobrze działają na nerki :)

Ja już się położyłam, coś ostatnio głowa mi szwankuje i ta wieczorna niestrawność :dry:
Może uda mi sie zasnąć :) I jeszcze tak wieje za oknem i w ogóle ble!!
spokojnej nocy mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824179 przez mariola9285
Hej:-) dzieki za wasze wiadomosci i że sie martwicie :-). Zażyłam nospe forte wziełam letnią kąpiel położyłam i jakoś tak sie uspokoiło:-) rano o 7 jadę na wizytę wszystkiego się dowiem mam nadzieje że bedzie dobrze:-) dzieki za wszystko

Mariola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824183 przez badania.naukowe
Witam, jestem psychologiem i prowadzę obecnie badania nad oczekiwaniami ciężarnych.
Zwracam się z prośbą o pomoc w badaniach - chętne przyszłe mamy zapraszam do wypełnienia ankiety.
podaję link TU: www.ebadania.pl/eb561fa5d53586df
z góry dziękuję za pomoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824207 przez moni91
Aj wiercę sie i kręcę niemoge sie ułożyć boki mnie bola jak leże na plecach to czuje miednice i kręgosłup masakra:(:(:(niemam pomysłu na pozycje do spania:(:(:(




Witam z rana stały rytuał już z mna:( aj klasę sie jescze do potem mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824225 przez kojka-waw
Cześć Kochane.

Narobilyscie smak na owoce. O arbuzie to mojemu kilka miesięcy trąbie. Niestety nie ma w sklepach bon eraz nie ściągają.

Marlena daj znać po wizycie co i jak.

Ja wizytę mam jutro. I tak co dwa tygodnie.

Wczoraj złożyliśmy lozeczko, zrobiliśmy przemeblowanie w mikro salonie.
Dzisiaj upiorę materacyk do lozeczka.zostaje tylko poprasowac ubranka.

Dobra idę młodego ogarnąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824238 przez darmag21
Hej sloneczka... juz wstaliscie ?

Ja jeszcze w lozku bo dzis Kacper idzie na poludnie ale zaraz trzeba wstac i sniadanie uszykowac.

A ja w piatek mam stomatologa a w nastepny poniedz. Wizyte u lekarza.

No wlasnie Kojka u nas juz nie ma arbuzow. Latem to jest wysyp swierzych i mozna sie zapychac nimi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824239 przez ete21
Część dziewczyny :-) ale miałam dziś niespokojna noc, położyłam się dość wcześnie, tyle ze nic z tego nie wyszło...ciągle się budzilam i małemu też, się to udzieliło... Chyba wszystko przez, to ze u mnie gołoledź, a mąż rano do pracy...została mi trauma z ubiegłego roku przez, te zimne, ale szczęśliwie dotarł do celu.

Dziś mam dietę ścisłą, Od 4,30 mój żołądek jest niedozniesienia...eh czuje taki kamień na nim ze hej więc będzie kisiel, i płatki ryżowe na widzie...teraz, pije ciepłe mleko ...
KOJKA super ze udało wam się ogarnąć miejscowke dla maleństwa, a z prasowaniem będzie przeprawa, ale te małe ubranka naprawdę miło się traktuje żelazkiem :-)
MARIOLA daj znać jak po wizycie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl