Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Marcówki 2014

5 lata 9 miesiąc temu #824068 przez claudii09853
No dziewczyny macie racje wanienka ze stojakiem to super sprawa a ja i tak bym musiała ten stojak kupić bo nie mam gdzie tej wanienki dać jedynie na krzesła bo ja będę w swoim pokoju kąpać bo łazienkę małą mamy i nie ma miejca;)

Ciekawe jak tam Mariola??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #824075 przez darmag21
Domi ale fajnie masz z tymi owocami,no tutaj jest znacznie gorzej,sa drogie i jeszcze w dodatku z chemia. No ale jemy jakie mamy.

Claudi, ja przy Kacprze nie mialam ze stojakiem, kladlamja na lawe bo w pokoju tez kapalam, teraz bedzie w lazience przy wannie, wiec wygodnie wleje wode z prysznica, bez dzwigania i schylania sie a to w sumie pomysl mojego ortopedy.

Wlasnie sie wykapalam, ale tez przyjemnie z pelingiem i oliwka, skora zaraz zrobila sie jedwabista... taka niby zwykla kapiela a czlowiek sie zrelaksuje :blush:

5 lata 9 miesiąc temu #824082 przez moni91
Witam Ja wróciłam właśnie z Kaufland i wcinam Gruszki mniam oczywiście bez skórki bo twarda ale są pycha:):)ostatnio takie mam smaki na gruszki że masakra:):)

5 lata 9 miesiąc temu #824116 przez Loca
Domi, zazdroszczę tych owocków :) ja w te wakacje w egipcie byłam z mężem i tak pysznych bananów i pomarańczy to w życiu nie jadłam :blush:

W ogóle, zrobiłam już zakupy do szpitala, podpaski poporodowe, podkłady, maść na odparzenia dla maluszka...ale widzę, że jeszcze sporo jest do kupienia.

Claudii, wanienka ze stojaczkiem to musi być super wyodna sprawa :)

Darmag, a Ty chyba wrzucałaś zdjęcie swojego brzuszka i tam z tyłu właśnie przyuważyłam, że taką wanienkę miałaś ;)

Moni, ja na banany ostatnio smaka miałam, a Domi teraz jeszcze mi zrobiła smaka na arbuza :blush: :blush:

5 lata 9 miesiąc temu #824134 przez moni91
Dobranoc mamusie:):):)

5 lata 9 miesiąc temu #824135 przez darmag21
Tak Loca, stala tam wanienka. Juz w sumie gotowa, ale dzis ja nakrylam kocem zeby sie nie kurzyla. W srodku ma taka nalepke wskazujaca temp wody.

Tez sobie narobilam smaka na te Portugalskie owoce, hehe ... i tak po weekendzie zostaly tylko jakblka wiec jutro musze odwiedzic markety.

5 lata 9 miesiąc temu #824143 przez domi2907
Heheh..przepraszam dziewczynki:) ze tpak wam smaka narobilam. Wy za to macie sledzie ktorych u mnie ni ma :):):):):)

Ja wlasnie zrobilam salatke owocowa na kolacje z jogurcikiem:):) tak zeby jeszcze pokusic. :):):)

Eh, pojde dzis spac wczesniej bo cos mnie dzis scina. Chyba odsypia. Te pare nieprzespanych nocek. Dobranoc

5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #824155 przez majeczka22
AKTUALNA TABELKA

ps. Nowa tabelka też jest na meilu już

5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #824167 przez ete21
Domi fajnie, ze możesz faktycznie korzystać ze zdrowej żywności. My tez nie możemy narzekać, bo i w pl można znaleźć dobrą i zdrową żywność! Z reszta każdy kraj ma coś swojego i wyjątkowego :) Moni powiadasz gruszki :) Uwielbiam ale muszą być mega twarde takie, że zęby można złamać tyle, ze teraz ich nie jem, bo zawsze po gruchach strasznie wzdęcia mam :angry: i banany też lubię, ale musza być zielone i twarde :) A wiecie, ze ananasy i melony to jedne z mniej kalorycznych owoców, a sa przecież mega słodkie. Melony to nawet zalecają w dietach odchudzających, bo w 90% to woda, więc dobrze działają na nerki :)

Ja już się położyłam, coś ostatnio głowa mi szwankuje i ta wieczorna niestrawność :dry:
Może uda mi sie zasnąć :) I jeszcze tak wieje za oknem i w ogóle ble!!
spokojnej nocy mamusie :)

5 lata 9 miesiąc temu #824179 przez mariola9285
Hej:-) dzieki za wasze wiadomosci i że sie martwicie :-). Zażyłam nospe forte wziełam letnią kąpiel położyłam i jakoś tak sie uspokoiło:-) rano o 7 jadę na wizytę wszystkiego się dowiem mam nadzieje że bedzie dobrze:-) dzieki za wszystko

Mariola

5 lata 9 miesiąc temu #824183 przez badania.naukowe
Witam, jestem psychologiem i prowadzę obecnie badania nad oczekiwaniami ciężarnych.
Zwracam się z prośbą o pomoc w badaniach - chętne przyszłe mamy zapraszam do wypełnienia ankiety.
podaję link TU: www.ebadania.pl/eb561fa5d53586df
z góry dziękuję za pomoc

5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #824207 przez moni91
Aj wiercę sie i kręcę niemoge sie ułożyć boki mnie bola jak leże na plecach to czuje miednice i kręgosłup masakra:(:(:(niemam pomysłu na pozycje do spania:(:(:(

Witam z rana stały rytuał już z mna:( aj klasę sie jescze do potem mamusie :)

5 lata 9 miesiąc temu #824225 przez kojka-waw
Cześć Kochane.

Narobilyscie smak na owoce. O arbuzie to mojemu kilka miesięcy trąbie. Niestety nie ma w sklepach bon eraz nie ściągają.

Marlena daj znać po wizycie co i jak.

Ja wizytę mam jutro. I tak co dwa tygodnie.

Wczoraj złożyliśmy lozeczko, zrobiliśmy przemeblowanie w mikro salonie.
Dzisiaj upiorę materacyk do lozeczka.zostaje tylko poprasowac ubranka.

Dobra idę młodego ogarnąć.

5 lata 9 miesiąc temu #824238 przez darmag21
Hej sloneczka... juz wstaliscie ?

Ja jeszcze w lozku bo dzis Kacper idzie na poludnie ale zaraz trzeba wstac i sniadanie uszykowac.

A ja w piatek mam stomatologa a w nastepny poniedz. Wizyte u lekarza.

No wlasnie Kojka u nas juz nie ma arbuzow. Latem to jest wysyp swierzych i mozna sie zapychac nimi.

5 lata 9 miesiąc temu #824239 przez ete21
Część dziewczyny :-) ale miałam dziś niespokojna noc, położyłam się dość wcześnie, tyle ze nic z tego nie wyszło...ciągle się budzilam i małemu też, się to udzieliło... Chyba wszystko przez, to ze u mnie gołoledź, a mąż rano do pracy...została mi trauma z ubiegłego roku przez, te zimne, ale szczęśliwie dotarł do celu.

Dziś mam dietę ścisłą, Od 4,30 mój żołądek jest niedozniesienia...eh czuje taki kamień na nim ze hej więc będzie kisiel, i płatki ryżowe na widzie...teraz, pije ciepłe mleko ...
KOJKA super ze udało wam się ogarnąć miejscowke dla maleństwa, a z prasowaniem będzie przeprawa, ale te małe ubranka naprawdę miło się traktuje żelazkiem :-)
MARIOLA daj znać jak po wizycie!

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka