BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #824443 przez ulisia84
witam przyszłe mamusie już jakiś czas czytam wasze posty i widzę że nie tylko ja cierpię na bezsenność a jaj już uda mi się zasnąć to mam koszmary związane z porodem śni mi się że nie zdążam do szpital i rodzę w domu a mój luby ze strachu nie wie co robić czy może któraś z was ma coś podobnego pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824454 przez pala813
Ete ja mam taki w lecie na balkonie w doniczkach i trawę posadzilismy w tamtym roku:) trawa na balkonie na 3 piętrze kosmos:) jak znajde zdjęcie to wrzuce:) jak mnie czasem te bóle kolkowe złapią to wtedy ani sie ruszyc o oddychaniu nie wspominając, coś strasznego, współczuję wam:( matko co za zdjęcia idę wytrzec sline LOL :D
Loca tak dzisiaj obie idziemy :) ja mam dopiero przed 18 więc jeszcze troche poczekam, a Ty? :) oczywiście koniecznie po relacja dla nas :) eh tych wizyt to chyba żadna z nas nie może sie doczekac:)
Roma też bym poszła ale mi sie nie chce :)

Dzieki temu, że kurier przybył dość szybko, koldra i poducha juz wyprane :) ale ten dzidzius faktycznie super pachnie! :D zaraz kolejne wlaczylam:)

Zakupy dla małej oficjalnie uznaje za zakończone :) Oczywiście może sie okazać, ze po maleńkie ciuszki będziemy musieli pojechać jeżeli mala nie będzie chciała nadrabiać wagowo ale tak to wszystko z listy mam już w domu :) Teraz tylko takie rzeczy do pokoju zostało kupić jakieś koszyczki na podręczne rzeczy, kosmetyki i pieluchy :) ale to jak sie z praniem, prasowaniem i ukladaniem uwine :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824458 przez moni91
Ulisia U nas takie koszmary to standard dziewczyny już nawet przestały je opowiadać bo stwierdziły że to straszne głupoty:):) więc spokojnie:) Opowiedz coś o sobie i maluszku:):)


Śliczny ogródek ja tez mam ale dużo większy z racji tego ze mieszkam w domku jedno rodzinnym:):) więc Wiosną i Latem jest pięknie mamy pełno kwiatów owoców i nawet truskawki rosną :):) Aj Robicie smaki tymi Arbuzami u nas jest ale strasznie drogi :(:( za połówkę prawie 20 zł:(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824468 przez kojka-waw
Ja z doskoku. Zaczelam się dzisiaj trochę ogarniac na jutrzejsza wizytę bo mam na rano i mogę się z moimi ruchami się wyrobić.

Zaraz wpadnie do mnie koleżanka z pizamami do szpitala.
Jak mi się uda to wstawie foty z przemeblowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824474 przez pala813
Domi fajnie, że te szkoły rodzenia są przynajmniej człowiek sie wyrwie na chwilę z domu:)
Moni przeszły Ci już te bóle podbrzusza? Mam nadzieję, że lepiej sie czujesz :)
Kojka czekamy na zdjęcia :)
Ulisia u nas mamusie mogą książki pisać o bezsenności i tak jak mówi Monia nawet nie piszemy o koszmarach już bo to takie głupoty były że tylko sie śmiać, więc nie przejmuj sie :D

Eh u mnie znowu od rana nie ma ciepłej wody, jak to mnie wkurza żadnej informacji ani nic, przecież bym chociaż głowę umyla wieczorem a tak to tylko sie niepotrzebnie denerwuje! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824490 przez moni91
Pala tak dziękuje za troskę:):) przeszło nie wiem czemu bolało ale może młoda napierała tam gdzie nie powinna:)a teraz mam jej pupcie pod żebrami :P:P:P A jak ty się czujesz??? Nie denerwuj się kochana :):*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824496 przez Ani-ta
Witam mamusie,
Widzę że przygotowania idą pełną parą u mnie w sumie też jeszcze muszę poprasować pieluchy tetrowe ;)

Widziałam że rozmawiałyście o poduszkach dla maleństwa ja przy Bartku na początku miałam poduszkę bo stwierdziłam że ona taka cienka to tak jakby jej nie było :) ale później gdy zaczął się przewracać na brzuch to razem z tą poduszką i w ogóle kombinował z nią więc mu ją zabrałam no i tak zostało do dziś że śpi płasko na materacu :P

Witam nowe mamusie oby nam nie znikły :)

A w ogóle mam wrażenie że mały w końcu się obrócił i przyjął odpowiednią pozycję do porodu :laugh:
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824500 przez ete21
Ale dużo treści musiałam nadrobić od ostatniego wpisu, na akord lecicie czy co ?
Loca ja już kolkę w ciąży przeszłam, choć fakt faktem, ostatnio pobolewa mnie nerka, ale nie na tyle żeby brać cokolwiek, więc może faktycznie tym razem gdzieś mi promieniuje do przodu a nie do tyłu, ale na szczęśćcie przeszło ! I nie tylko Tobie narobiłam smaku, bo jakbym mogła to bym wyśliniła monitor! Ha więc nie tylko ja lubię wszystko co zielone i twarde, bo mąż się ze mnie śmieję, że jakaś dziwna jestem, a tu jednak nie! Oj kapuśniak nie jest zły! Daj znać co tam na wizycie ?
Roma – 15 brr ja to słońcolubna jestem ;) A u mnie znów marznący deszcz pada :/
Claudi do 9:40 zleci, ja to za to mam zazwyczaj wizyty wieczorne, to dopiero się dzień dłuży….no i oczywiście czekamy na wieści!
Domi super, ze mama Was odwiedzi i pewnie trochę z Wami pobędzie co?
Fakt teściów się nie wybiera, ja powiem lepiej i na szczęście nie trzeba z nimi żyć, tylko tolerować i szanować, bo to w końcu jakby nie było rodzice męża! Po mału wszystko poprasujesz, na pewno, albo zostaw jak mama przyleci :)
Witaj Ulisia ! Napisz coś o sobie i w ogóle. Fajnie, ze do Nas wpadłaś, mamy nadzieję, ze zostaniesz na dłużej :) Mi już też śniło się malutkie dziecko, ale nie wiedziałam czy to moje było, ale było nie fajnie, bo nie wiedziałam co mam z tym maluszkiem we śnie zrobić, nie potrafiłam :dry: a ostatnio to śnił mi się mój oddział, na którym pracuję (hematologia=nowotwory krwi), ze trafiłam tam jako pacjentka czego nawet w najgorszym koszmarze bym nie chciała doświadczyć. Więc z tymi snami to różnie bywa, ale potrafią wymęczyć człowieka, w szczególności jak ma się problemy ze snem.
Pala trawa na balkonie, ale w doniczkach czy na ziemi, rozsypanej na balkonie ? KOSMOS! Daj znać co tam na wizycie, też „uwielbiam” te wieczorne wizyty :angry: Ciekawe czy płatki mydlane DZIDZIUŚ też tak ładnie pachną, choć nie udało mi się jeszcze ich w żadnym markecie, czy sklepie spotkać :dry: Gratuluję zakończenia ZAKUPÓW :laugh: Reszta to już tylko formalność! Pala fakt jak nie ma wody jest ciężko. Dobrze, że brak wody nie złapał Cię jak byłaś z szamponem na głowie i cała w mydle, ja kiedyś miałam taką akcję i myślałam że mnie trafi, ale chcąc czy nie chcąc musiałam taka zawinąć się w ręcznik i czekać kilka godzin…nawet śmiesznie było z czasem :laugh:
Moni jak się czujesz? Lepiej? A ten mój ogródek warzywny to taki mały, bo to było na próbę, ale nie mam zamiaru go powiększać :) Na reszcie 120m wybiegu ogródkowego znajdują się drzewka owocowe (jabłka, brzoskwinie, orzech, kasztan jadalny, i boróweczki – mniam mniam) :) Więc dla zaopatrzenia podstawowych potrzeb starczy! Cena za arbuza faktycznie mało zachęcająca :dry:
Kojka Wy tez macie wizytę, ale będzie sprawozdań :) powodzenia jutro! Czekam na foty z przemeblowania, ale jak się nie wyrobisz, to nic się nie stanie!

A JUTRO NA TVN O 20:00 P.S. KOCHAM CIĘ fajny filmik o miłości, w klimacie Tylko mnie kochaj itp. Itd. jak ktoś lubi polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824509 przez darmag21
A ja dzis wyczulam ze moj maluch musial byc ulozony, poprzecznie, czyli nawet nieglowka do gory i nozkami w dol, tylko czulam z boku brzucha glowke i z drugiego boku chyba pupe,lub na odwrot. Zobaczymy co z tego jego fikania.

U mnie tez jest letni ogrodek, swoje ogorki, maliny, jezyny, borwki i brzoskwienie... niema jak to lato, owoce sa wtedy tanie.
WROCILAM Z MIASTA Z ZAKUPOW, JUTRO DZIEN BABCI I DZIADKA....

Chyba sie poloze... Kacper dopiero o 16ej wychodzi ze szkoly wiec mam jeszcze 2 godz.

aaaaa...wszytskim zycze udanej wizyty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824520 przez ete21
Anita, to ja mam nadzieję, ze to nie tylko wrażenie, ze maleństwo ułożone jest prawidłowo, ale i fakt!
Darmag, mam podobne odczucia, jakby maluch był wygięty w pałąk z jednej strony pupa a z drugiej głowa... No niedługo też będziemy świętować Dzień Dziadków :) Odpocznij póki masz okazję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824528 przez annlu
Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr i mnie dopadł problem z forum. Napisałam już wszystko - dużo i nagle się wszystko zawiesiło i zostałam bez ruchu do wykonania i muszę zacząć od nowa ;/
Piszę z pamięci, więc przepraszam jak którąś pominę...

Pala
Powodzenia na wizycie ! :) Trzymam kciuki, abyś uzyskała odp. na wszystkie pytania :)
Super, że kurier doszedł :)
I super, że zamknęłaś już sprawę zakupów dla maleństwa :)

Ete
Oj ja mam tak, że jak ktoś mi mówi, że zabierze małego tam i tam to jestem taaaaka zaborcza... Od razu w głowie pojawiają mi się myśli " ja nikomu go nie dam, wszystko ze mną będzie robić... Tyle czasu go noszę pod sercem i ma mnie zostawić chociaż na chwilę?? " Potem sama się z siebie śmieje :D
Co do "teściów" to mam podobnie. Nie było pytania czy czegoś potrzebuje, co mają kupić itp. Ja od początku kupowałam wszystko sama + rodzice i znajomi mi dużo dawali. A oni nic.... I teraz kiedy ja już mam praktycznie wszystko to oni " co mamy kupić ? chyba czas na zakupy ?" TERAZ ?? Mogli tak powiedzieć parę miesięcy temu... ;/
Super ogródek ! :)

Domi
Powodzenia jutro w szkole rodzenia i na wizycie. Trzymam kciuki ! :)

Kojka
Powodzenia na wizycie ! :)
Czekam na zdjęcie ! :)

Moni
Super, że Ci przeszło :)

Ani-ta
Ja też miałam jednego dnia "przeczucie" nawet pisałam na forum i okazała się trafna ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824531 przez roma4
No znowu na forum nie przechodzą posty trudno

Witam Ulisia tak jak dziewczyny Tobie pisały też mamy różne obawy i lęki ale nie ma co się zle nastawiać trzeba być optymistką zobaczysz wszystko będzie dobrze :)

Anita witam może masz rację że mały się przekręcił oby , a jaki poród byś wolała ? oczywiście gdyby można było wybierać

Domi super że mama przyjeżdża a na dłużej zostaję do porodu czu tylko na odwiedziny , widzisz nie raz biedniejszy bardziej szczerze coś kupi i da niż ten który może sobie na to pozwolić

Pala czyli zakupy zakończone super , ja jeszcze trochę mam do kupienia ale na szczęście drobnostek

Ete to ciężki odział masz współczuje , dobrze że sny się nie sprawdzają

No idę po małą do przedszkola razem z mężem ma wolne a ona tak sie cieszy jak ona idzie po nią i idziemy wypożyczyć jej strój na bal karnawałowy jej pierwszy w życiu sama jestem podekscytowana

NO I UDANYCH WIZYT ŻYCZĘ

Moni chyba dzisiaj rano cię nie było ? albo coś przegapiłam no nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824534 przez roma4
Anula właśnie miałam to samo i napisałam drugiego posta już mniejszego ,pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824539 przez annlu
Miałam napisać co u mnie... Hm ciężko stwierdzić....
Zawsze mojego faceta rodzice, siostra co chwilę mi mówili, że to robię źle, to, to i tak w kółko... A w piątek JEGO SIOSTRA napisała DO MNIE co ma zrobić ze swoją córeczką bo ciągle płacze itp... to niech się zdecydują....
W sobotę mój humor się trochę zepsuł...Była studniówka mojej szkoły na którą nie poszłam... Myślałam, że mój facet weźmie to pod uwagę i jakoś poprawi mi humor... Nawet wprost mu powiedziałam.... Skończyło się na tym, że włączył film, wypił 2 piwa, po 20 min filmu zasnął i tyle z tego było... Potem zaczął się rzucać po łóżku ( po alkoholu czasem tak ma ) to się bałam, że mnie kopnie w brzuch to wzięłam poduszkę i poszłam do drugiego pokoju i o...
W nocy jak się przebudziłam to napisałam mu na karteczce, że myślałam, że jakoś miło spędzimy czas itd. i przykleiłam na papierosy. To jak on się przebudził to zobaczył, przeczytał i podszedł do mnie, przytulił, pocałował i "przepraszam, nie smuć się. uśmiechnij się do mnie. przepraszam, znowu zjebałem " ....

A no i znowu nasłuchałam się od jego mamy, że ŹLE WYGLĄDAM i , że JESTEM ZA CHUDA...
A jak mówię, że wyniki są idealne to ona " niemożliwe " a ja mówię " to mogę pani pokazać " a ona " nie no dobrze, wierzę Ci " :/

Wczoraj przyjechaliśmy do mnie i był u mnie do rana. Poprzytulaliśmy się i w ogóle, było miło, ale jakoś cały czas pamiętam sobotę, niedzielny dzień.... Nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824541 przez pala813
Annlu, Roma u mnie to samo, ale sie wkurzylam! Idę rozwiesic ubranka muszę sie odprezyc i wrócę napisać wszystko jeszcze raz! Glupie forum! Głupi telefon!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl