BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #825291 przez ete21
Claudi to już sporą lokatorkę masz w tym swoim brzuszku! A mała ma jeszcze troszkę czasu, zeby się usadowić odpowiednio :) Magnez z potasem to i na skurcze macicy dobry, i można go brać garściami praktycznie, mam nadzieję, ze Ci pomoże!
Majeczka jak chcesz to mogę Ci już przypiąć łątkę dr - nie zaszkodzi!. Tak czy owak powodzenia!
Loca pomiary pomiarami, a życie życiem, więc może się okazać że mały wcale nie jest taki mały jak wszyscy przewidują! Mam nadzieję, że wyniki będą pomyślne i reszta również!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825314 przez roma4
No ale postów super coś ostatnio nam idzie lepiej zauważyłyście? jakby więcej tego słowa pisanego

Claudi moje gratulacje no malutka ładnie rożnie , dobrze,że wszystko ok
Majeczka życze powodzenia w obronie pracy magisterskiej to fakt tak jak wspominała Ete tylko formalność ale zawsze jakiś stres jest
Darmag ja w ciebie wierzę poradzisz sobie do tej pory szło Tobie super to teraz też tak bedzie
Ete nie zła historia z tym portfelem dobrze ,że sie znalazł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825321 przez moni91
Aj mamusie jutro robie szarlotkę i chyba zjem cała sama:D taka mam ochote na nią:):):) Claudia super ze wizyta udana i ze maluch tak dużo wazy i ze jest oki:):):) ja nadal szukam usg na nfz zobaczymy jutro podejdę do mojej przychodni i zapytam:):):) aj ciekawe ile moja kruszyna wazy:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825337 przez kojka-waw
Claudii gratuluję udanej wizyty.

Strasznie pokłóciłam się z moim i to na dodatek o tak blachą rzecz, że aż szok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825351 przez darmag21
Claudi, grtuluje udanej wizyty, ja tez boje sie cc, ale uwierz, porod naturalny tez bolesny wiec i tegoi tego sa plusy i minusy, malenstwo moze sie odwrocic z dnia na dzien, maja jeszcze niby czas na fikolka.

Loca, wazne ze malenstwo jest zdrowe, a wage to po porodzielada chwila nadrobi, jestes drobna i maz tez...nie martw ie,na kocumoze wyjsc ze beda sie tylko roznic 0,5 kg.

Kojka, zawsze pojdzie o blacha rzecz a klotnia jak z tad nakoniec swiata, odetchniecie i bedzie dobrze.

Przepraszam ze nie wszystkim odp, sprobuje pozniej,bo dopiero przyjechalam od tesciow a Kacper marudzi ze zmeczony wiec lece go ogarnac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825358 przez marl3na
Witam wieczornie :D

Właśnie wróciłam od dziadków. Babcia zrobiła pyyyyyszne pączki :D Zjadłam aż 4. Mała dostała czkawki. Ale droga była koszmarem. Jest tak ślisko, że szłam strasznie długo. Ale w sumie dobrze, że zima się robi. Może nas ominą kolejne infekcje :)

Darmag nie zazdroszczę. Szczególnie pisania pracy... Mi to strasznie ciężko przychodziło :) Ale musisz dać radę, żeby mieć święty spokój.

Claudi cieszę się, że wszystko u Was dobrze ;) Słodki ciężar rośnie :D

Loca moja już waży 1500 (tydzień temu miałam wizytę). Mam nadzieję, że do 4 kg nie dobije :) Ale z tego co czytałam to 1300-1400 w naszym tyg powinno Maleństwo ważyć.

Miłego wieczorku Mamuśki :D My idziemy sobie poleżeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825364 przez ete21
KOJKA nie warto się sprzeczać, bo to i tak nic nie daje, tylko nerwy psuje, ja czasem zwyczajnie wychodzę, żeby czegoś nie palnac i potem żałować!
MARLENA 4 pączki, szaleństwo! W głowie a już na pewno w żołądku mi się nie mieści...no ale widać były warte tego grzechu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825367 przez ulisia84
witam wszystkie mamy

prosiłyście ostano żebym o sobie coś na pisała a wiec tak jest to moja druga ciąża 35 tydzień i spodziewamy się drugiego synusia :) przebieg mojej ciąży z początku nie był zbyt udany duża utrata wagi potem skurcze i stawianie się macicy teraz się trochę uspokoiło chociaż ostano odczuwam dość sile bóle kręgosłupa i w pachwinach oraz brzucha jak przy okresie no ale cóż narzekać to już końcówka byle do pierwszego pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825384 przez pietruszka
Dzisiaj przyszedł nam fotelik samochodowy. Wrzucam też fotę pokoiku małej. Na razie farba + tapeta.

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #825390 przez moni91
Przepraszam mamusie ze nie odpisuje każdej po kolei ale pisze dziś z fona :(:( super ze wizyty u wszystkich udane my mamy ginekologa dopiero 30 a przed tym wizyta w laboratorium na badanie moczu i krwi:):):) ja dziś cały dzień w domku bo sie bałam wychodzić na ten mróz i gołoledź :(
Pietruszka śliczny pokoik:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825394 przez domi2907
Hej mamusie,

Nie ma opcji zebym was dzis wszytskie nadrobila wiec odpisze na to co pamietam.

Gratulacje na wizycie...2 kg...nonono, duza dziewucha :) ja w czwartek zobacze co tam u mojego urwisa ktory sobie dzis zalozyl za punkt honoru wykopac mi dziure w brzuchu :) bylam dzis na tych zajeciach..sa w tym prywatnym szpitalu gdzie mam lekarke i w sumie to robie sobie promocje. Pare ciekawych rzeczy jak np oddychanie, co zabrac ze soba do szpitala itp, kiedy trzeba sie pozbierac na porodowke.

Jutro ide do pielegniarki w centrum zdrowia dowiedziec sie jak to do konca dziala z tym szpitalu publicznym. Nie wiem czy moge sobie wybrac czy automotycznie mnie skieruja. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam wam i obiecuje ze jutro cosik wiecej napisze, dzis jestem padnieta,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825421 przez kojka-waw
Dostałam na.przeprosiny tulipany :-)

Dzisiaj już nie mam weny. Jutro doczytam i odpisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825448 przez ete21
Ulisia, to faktycznie nie miałaś łatwo, ale najważniejsze, że juz końcówka i jakoś sobie starasz radzić:)
Pietruszka fotelik wygląda na całkiem porządny, a pokoik no mega cukierkowy, małej będzie się dobrze w nim mieszkać :)
Moni no tak na takie lodowisko to lepiej nie wychodzić!
Domi dobrze, że coś pozytywnego wynosisz dla siebie z zajęć. To się na pewno Ci przyda, a jak nie to zawsze same plusy z przebywania w towarzystwie innych :)
Kojka widzisz poszedł chłopina po rozum do głowy, chociaż tyle. Uwielbiam TULIPANY - TO JEDYNE KWIATKI, KTÓRE SIĘ U MNIE TRZYMAJĄ! Róże padają po dobie :angry: !!!A jaki KOLORtych tulipanków ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825468 przez annlu
Porto
Super, że u Ciebie wszystko w porządku :) Oby tak dalej ! :)

Darmag
Oj no jest zauroczony mamusia. Oj jest.....
Co do sesji to na pewno sobie poradzisz ! Wierzę w Ciebie kochana ! :)

Moni
Oj u mnie też zimno brrrrrr ;/ i też najchętniej cały czas siedziałabym w domu pod kocykiem z herbatką ^^
Ale mi zrobiłaś smaka na ciasto... Mmmm :D

Kojka
Super, że krążek się trzyma :) Leż i odpoczywaj ! :)
Tulipany na przeprosiny ? O jeny, zazdroszczę :) Też tak chcę ! Chociaż oczywiście najlepiej nie chciałabym w ogóle się kłócić hehe :D

Baska
Oj no niestety faceci faktycznie czasem nic nie rozumieją... ;/
Super, że zrobiliście większość zakupów :) Nie martw się skurczami i szyjką. W czwartek na pewno usłyszysz, że wszystko super ! Trzymam kciuki ! :)

Pietruszka
Trzymaj się z tym katarem kochana ! :*
Jaki piękny pokoik ! - Zakochałam się w nim. Sama chciałabym w takim zamieszkać :D

Pala
Ojojoj, ale dodałaś mi słońca przez to zdjęcie ! Aż czuć to ciepło przez monitor :)
Piękny balkonik :)

Ete
Też tak myślę, że jak pojawi się pierwsze maleństwo to wszystkie będziemy to bardzo przeżywać :)
No właśnie ostatnio tak się zastanawiałam czy przypadkiem nie odpuścić i zobaczyć czy faktycznie mu zależy i czy zatęskni...
No to miałaś przygodę z portfelem hehe :D
+ Skorzystałam z Twojej rady i najpierw piszę w Wordzie a potem wklejam :D

Roma
Zupa pomidorowa mmmm. Moja też ulubiona ! ^^

Marl3na
No ja też mam nadzieję, że niedługo wszystko się jakoś ułoży...
Pączki... MMMMMM ^^ Ale smakołyków dzisiaj na forum :D

Loca
Oczywiście, że trzymamy kciuki ! Wszystko będzie dobrze !

Claudii
Super, że wizyta się udała. No i waga małej już spora... Super ! :)

Domi
Super, że ta szkółka jest dla Ciebie przydatna :)

Wiecie ja nie chcę zmuszać do ślubu ani brać go ze względu na dziecko... Zawsze chciałam mieć ślub taki prawdziwy, z miłości i w ogóle.... Mój facet nie raz już zapowiadał swoje zaręczyny, ale nigdy nie dochodziły do skutku... Ostatnio miał się oświadczyć w wigilię.. Wszyscy na to czekali a okazało się, że zdanie „ po co bedziesz wydawał kase '' JEGO MAMY były silniejsze... :/
A dwa. Biorąc pod uwagę to, że u nich 99% rodziny żyje bez ślubu to mogę się swojego nie doczekać... A nie mam zamiaru ciągle żyć bez ślubu.... Eh... Namotałam chyba... :D

No to się rozpisałam....
Mam nadzieję, że odpisałam wszystkim ;)

U mnie humor w sumie bardzo dobry. Fakt – są sprawy, które mnie męczą, ale staram się trochę mniej o nich myśleć i humor wtedy wraca :)
Mały kopie jak szalony... Aż czasami mnie zaboli – już ma taką siłę mój mały urwis ^^
A najśmieszniej wygląda mój brzuch kiedy próbuje wyprostować nóżki – normalnie brzuch MONSTRUM hehe :D
Nadal główką w dół i przez to czuć ucisk na „dole'' i do toalety biegam co rusz :D

Jutro idę załatwić nauczanie indywidualne – trzymajcie kciuki, aby się udało !!! :)

PS : Ostatnio co rusz mam wyobrażenia jakiś sytuacji z moim maleństwem – albo jak go noszę albo coś... I ostatnio bardzo często pojawia się w moich snach... Też tak macie ? ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825488 przez moni91
Dobranoc mamusie:-*:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl