BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #830068 przez ete21
Moni, Roma spokojnie, co do tych ruchów maluszkow w brzuszku! Im naprawdę jest już mega ciasno, więc nie popadajcie w niepotrzebne nerwy.....
Moj maluch to od poczatku jak tylko poczułam pierwsze ruchy, to jest ich tytle jak na lekarstwo. Potrafi ruszyć się z dwa razy rano i potem w ciągu dnia raz i troszkę wieczorem i wcale się nie nakręcam, że jest coś nie halo....Czasem nasze Maluszki tak mają, że są spokojniejsze, czy bardziej aktywne! Wiec spokojnie nie stresować mi się, bo dziś macie wizyty, a muszą wypaść pomyślnie!
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830077 przez Porto1987
Melduję się i ja z rana :)

Pogoda fatalna :dry: jak mi nic nie trzeba będzie ze sklepu, to nie wychodzę dzisiaj.

Moni ja też czuję słabe kopniaki. Bardziej czuję jak czymś porusza, czasami pewnie szturchnie mnie tylko rączką albo nóżką, wypnie się swoim zgrabnym tyłeczkiem i już.

Noc miałam beznadziejną :( oj chyba takiej jeszcze nie miałam :( :(

Dziewczynki, życzę Wam powodzenia na wizytach i trzymam kciuki aż 4 :P no tyle ile mam :D i czekamy na info :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830082 przez roma4
Dziewczyny kopie chwała bogu ale dopiero teraz może czuł ,że sie martwię teraz już wiem ,ze wszytko w porządku może poprostu spał , zawsze jak ja sie budziłam to on tez i dlatego byłam spokojna a on dopiero teraz sie obudził Ete dzięki wiem ,ze nie trzeba sie denerwować ale nie raz to jest silniejsze od nas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830103 przez MamaMikołaja
hej hej :)
ja wyspana, noc mialam znowu niezłą. obudziłam się o 6.40, a raczej głód mnie obudził, ale poleżałam z godzinę i zasnęłam. Ja tez mam dziś wizytę i już trzęsę portkami :)trzymam kciuki za Wasze wizyty i szyjki :) do później, pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830113 przez darmag21
Ale dzisiaj tych wizyt, to trzymam za każdą z osobna kciukasy, ja dzis na 16sta jad na pol-roczne zebranie poznac winiki w nauce mojego synusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830140 przez roma4
Darmag Twój synuś na pewno ma dobre stopnie wątpię byś miała sie czymś martwić na pewno będzie dobrze :) No to spadam do ginekologa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830142 przez ete21
:) Ciesze się Roma, że jesteś spokojniejsza!


4 wizyty dziś, to coś wczoraj przegapiłam, bo wiem o Romie i Moni, ale za resztę też trzymam kciukasy :)

A TAK POZA TYM TO JEDNA MAMUSIA Z NASZEJ TABELKI: TWEETY1992 PRZENIOSŁA SIĘ DO MAM Z LUTEGO....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830164 przez darmag21


Ja i moja psinka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830166 przez moni91
Jeju Mamusie jestescie kochane dziekuje za wsparcie wpadanie w paranoje czasem jest silniejsze od emnie niestety:(:(:(bo chce żeby bylo wszystko dobrze:)Oki idę wcinać śniadanko:):):)trzymam kciuki za wizyty :):):)buziaki:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830169 przez moni91
Jeju Mamusie jestescie kochane dziekuje za wsparcie wpadanie w paranoje czasem jest silniejsze od e mnie niestety:(:(:(bo chce żeby bylo wszystko dobrze:)Oki idę wcinać śniadanko:):):)trzymam kciuki za wizyty :):):)buziaki:):):)
Darmag słodziak:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830172 przez ete21
Darmag nie za dobrze tej Twojej psinie?

To idę trzymać kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830186 przez domi2907
Hej hej

Sliczna psinka :):):) ale pozycje ma nieziemska....

Powodzenia na wizytach,dajcie znac co i jak.
Ja mam jutro rano. Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830187 przez claudii09853
Bry kochane:)

Darmag psinka cudowna ale pozycja haha:D śliczności:)

Dziewczynki za wszystkie wizyty trzymam kciuki:*

A co do ruchów to dziewczyny nie panikujcie nasze maleństwa to już nie dadzą nam takich kopniaków jak w 26 tc:) ja czuję jak się mała wierci i przeciąga:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830190 przez Ani-ta
Witam,
Dzieki dziewczyny za pamiec, moje przeziebienie nie tak zle ale jednak jest :(
Wizyte ma dopiero o 15.50 wiec jeszcze troche. Ale faktycznie sporo dzis tych wizyt wiec zycze powodzenia i trzymam kciuki.

Ete tweety byla od poczatku na lutowych mamach potem troche z nami pisala i nagle przestala.

Moni ja ci sie nie dziwie ze sie denerwujesz jak mala sie troche nie rusza tyle sie teraz slyszy o nie dopilnowaniu lekarzy.

Darmag fajne zdjecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830199 przez ulisia84
witam kolejna noc nie przespana od 7 rano na nogach ja dziś jestem taka jakaś nie do życia mój mały się dziś na mnie pupcią wypina i w ogóle straszny wiercipiętek z niego idę trochę po odpoczywać małego dziś babcia z przedszkola odbierze to nie będę musiała już nigdzie wychodzić chociaż u nas dziś tylko -2 ale się już na spacerowała i nie wychodzę nigdzie

dziewczyny powodzenia na wizytach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl